Προς το περιεχόμενο

ΕΠΕΣΕ ΤΟ TAXIS ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΕΡΝΩ ΑΜΠΑΡΙΖΑ  ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ..........

 

ΔΕ ΜΠΑΙΝΩ ΟΜΩΣ  00:13  ΠΟΥΘΕΝΑ , ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΑΦΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΑΜΠΑΡΙΖΑ .  ΑΜ  ΕΔΩ ΣΕ ΘΕΛΩ !!!!!!

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΑΣΠΡΕΣ ΜΠΟΥΖΕΣ , ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ  ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΝΙΚΙΑ .

 

ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΡΑΜΕ ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ .

 

ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ?

 

Με εκτίμηση

Μιχάλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΡΤ 1 ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

 

Σιωπηρή παράταση για να κρύψουν το πρόβλημα που μας δημιουργούν ! Έως την Δευτέρα που σημαίνει εργασία ΚΑΙ το Σ/Κ ! Βεβαίως ... " για την διευκόλυνση των φορολογουμένων" (πάντα).

 

Και εμείς θα χαρούμε που δεν θα έχουμε πρόστιμα για δυό - τρεις ημέρες όμως για πρόβλημα για το οποίο είμαστε αμέτοχοι. Θα τελειώσει κι αυτό, θα το ξεχάσουμε και πάμε για τον επόμενο γύρο ... ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιωπηρή παράταση για να κρύψουν το πρόβλημα που μας δημιουργούν ! Έως την Δευτέρα που σημαίνει εργασία ΚΑΙ το Σ/Κ ! Βεβαίως ... " για την διευκόλυνση των φορολογουμένων" (πάντα).

 

Και εμείς θα χαρούμε που δεν θα έχουμε πρόστιμα για δυό - τρεις ημέρες όμως για πρόβλημα για το οποίο είμαστε αμέτοχοι. Θα τελειώσει κι αυτό, θα το ξεχάσουμε και πάμε για τον επόμενο γύρο ... ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

Αγαπητέ συνάδελφε ,

 

Καλώς ή κακώς αυτό είναι το επάγγελμα , τα πάμε όλα !!!!

 

  Παρόλα ταύτα

ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ?

 

Με εκτίμηση

 

Μιχάλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

shining.jpg

PONZI  φίλε  μου  καλημέρα ,

 

Αυτό το  ύφος έχω τώρα  σαν του jack . Λες για αυτό να με περιμένουν έξω από το γραφείο μου ?

 

Να είσαι πάντα καλά

 

Μιχάλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι και πετάει και θα δώσουν παράταση ή μήπως δεν είναι ??, κρίμα το άγριο ξενύχτι μέχρι της 04:00 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα απο το απογευμα που δοκιμασα εγω χτες, μεχρι και το βραδυ που δοκιμαζα ανα τακτικα χρονικα διαστηματα ολα για τις δηλωσεις δεν επαιζαν (overload)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι και πετάει και θα δώσουν παράταση ή μήπως δεν είναι ??, κρίμα το άγριο ξενύχτι μέχρι της 04:00 .

 

"Καλημέρα,

το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι και δεν πετάει και δεν θα δώσουν παράταση ή μήπως δεν είναι ??, κρίμα το άγριο ξενύχτι μέχρι της 04:00 ."

 

μια μικρή προσθηκη....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δώσουνε μια παράταση από τώρα να ηρεμήσουμε γιατί μας βλέπω να ξενυχτάμε προσπαθώντας να πετύχουμε το σύστημα να δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη παρακαλάς να καταφέρεις να συνδεθεις και μετα παρακαλάς να καταφέρεις να αποσυνδεθεις.Τι να κανω που εχω μείνει σε έναν πελάτη από το πρωί και δεν βγαίνει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ. ΤΙ   ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ  ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?

Τώρα δεν λειτουργεί για κανένα ούτε Φ.Π. ΟΎΤΕ Ν.Π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14:56  TIΠΟΤΑ  ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.  

 

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΧΟΝΤΡΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΘΕΜΑ  ΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΣ ΚΑΤΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ.

 

 

ΑΛΕΞΗ  ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΦΑΣ ΚΑΛΑ.  ΟΙ  ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟΣ  ΦΡΑΠ-ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΜΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ  ΣΤΟΥΣ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΙΣ ΕΡΤ ΚΛΠ ΚΛΠ.

 

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.  ΟΚ?

 

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ  Η ΔΩΣΤΕ  ΣΩΣΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη παρακαλάς να καταφέρεις να συνδεθεις και μετα παρακαλάς να καταφέρεις να αποσυνδεθεις.Τι να κανω που εχω μείνει σε έναν πελάτη από το πρωί και δεν βγαίνει? 

 

Να κάνετε καθαρισμό στο ιστορικό του browser. Ετσι κάνουμε logout απο χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη παρακαλάς να καταφέρεις να συνδεθεις και μετα παρακαλάς να καταφέρεις να αποσυνδεθεις.Τι να κανω που εχω μείνει σε έναν πελάτη από το πρωί και δεν βγαίνει? 

 

 

βγες να μπω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...