Προς το περιεχόμενο

Αμοιβή λογιστή για 7 εταιρείες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 χιλιάρικο το μήνα (τουλάχιστον) είναι η αμοιβή με μέσα μεγέθη επιχειρήσεων για όλες αυτές που είπες...

σου δινω 100 ευρω, καλα θα κανεις να δεχτεις μην σου φαει την δουλεια ο απορων ponzi με λιγοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου δινω 100 ευρω, καλα θα κανεις να δεχτεις μην σου φαει την δουλεια ο απορων ponzi με λιγοτερα

 

Εχω και άλλες απορίες "εγκέφαλε".

 

Τι σημαίνει αυτή η λέξη που υπογράμμισα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

όσο για τους ισολογισμούς στο ΦΕΚ , ε, κόψε κάτι 

 

Γιάννη παρεξήγησες, εκτίμηση για τους ισολογισμούς που έχει υπογράψει λέει.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλησπέρα,

καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Τη δουλειά δεν τη δέχτηκα. Και για το θέμα της αμοιβής (δε δέχτηκε καν να μπούμε σε διαδικασία διαπραγμάτευσης) αλλά κυρίως για τη συμπεριφορά. Το ξέρω ότι ο κλάδος μας είναι ξεφτιλισμένος και μας θεωρούν για πέταμα ή οτι δεν κάνουμε τίποτα ή δε ξέρω εγώ τι άλλο. Αλλά για όλα υπάρχει ένα όριο. Μόνο και μόνο όταν ακούς τόσα και πολλά είναι συν πολλά άλλα ε όχι. Το οτι δεν έχω εμπειρία, όντως δεν έχω την εμπειρία κάποιων εδώ μέσα και ούτε πρόκειται να αποκτήσω ή καλύτερα να αποκτήσουμε η νέα γενιά με την αντιμετώπιση που έχουμε στην αγορά εργασίας. Το καλύτερο είναι να πάω να γίνω ντελιβεράς όπως είπε και ένα συνάδελφος παραπάνω ή να γυρίσω στην πόλη μου. Η καλύτερα να φύγουμε όσο είναι νωρίς ακόμα από αυτή τη χώρα. Φιλικά και χωρίς ειρωνεία προς κανέναν. Απλα είναι μια απάντηση αγανάκτησης από κάποιον που ούτε καν θα του δοθεί ΜΙΑ ευκαιρία για να δείξει αν αξίζει ή όχι. Και πάλι ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφε μην απογοητεύεσαι.

 

Αν πραγματικά σου αρέσει αυτή η δουλειά προσπάθησε πάλι να βρεις κάτι. Αυτό το επάγγελμα έχει μεγάλες απογοητεύσεις αλλά η δική μου πορεία μου έχει δείξει ότι στο τέλος όλα γίνονται και κάτι καλό μένει.

 

Καλή συνέχεια και πάντα να κοιτάς αισιόδοξα μπροστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφε μην απογοητεύεσαι.

 

Αν πραγματικά σου αρέσει αυτή η δουλειά προσπάθησε πάλι να βρεις κάτι. Αυτό το επάγγελμα έχει μεγάλες απογοητεύσεις αλλά η δική μου πορεία μου έχει δείξει ότι στο τέλος όλα γίνονται και κάτι καλό μένει.

 

Καλή συνέχεια και πάντα να κοιτάς αισιόδοξα μπροστά. 

Το θέμα είναι οτι δεν είναι η πρώτη φορά, ούτε ξεκίνησα τώρα να ψάχνω. Πάνε ήδη 2 με 3 χρόνια στο χώρο χωρίς αντίκρισμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλησπέρα,

καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Τη δουλειά δεν τη δέχτηκα. Και για το θέμα της αμοιβής (δε δέχτηκε καν να μπούμε σε διαδικασία διαπραγμάτευσης) αλλά κυρίως για τη συμπεριφορά. Το ξέρω ότι ο κλάδος μας είναι ξεφτιλισμένος και μας θεωρούν για πέταμα ή οτι δεν κάνουμε τίποτα ή δε ξέρω εγώ τι άλλο. Αλλά για όλα υπάρχει ένα όριο. Μόνο και μόνο όταν ακούς τόσα και πολλά είναι συν πολλά άλλα ε όχι. Το οτι δεν έχω εμπειρία, όντως δεν έχω την εμπειρία κάποιων εδώ μέσα και ούτε πρόκειται να αποκτήσω ή καλύτερα να αποκτήσουμε η νέα γενιά με την αντιμετώπιση που έχουμε στην αγορά εργασίας. Το καλύτερο είναι να πάω να γίνω ντελιβεράς όπως είπε και ένα συνάδελφος παραπάνω ή να γυρίσω στην πόλη μου. Η καλύτερα να φύγουμε όσο είναι νωρίς ακόμα από αυτή τη χώρα. Φιλικά και χωρίς ειρωνεία προς κανέναν. Απλα είναι μια απάντηση αγανάκτησης από κάποιον που ούτε καν θα του δοθεί ΜΙΑ ευκαιρία για να δείξει αν αξίζει ή όχι. Και πάλι ευχαριστώ

 

Αν θέλετε απαντάτε.

Σας επηρέασαν (και) οι συμβουλές που διαβάσατε εδώ μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

Υπαρχει καποια λιστα με τις ελαχιστες προτεινομενες αμοιβες λογιστων για διαφορες εργασιες; Ως σημειο αναφορας ας πουμε.

 

Μεσω google βρηκα για το 2013, αλλα μεσα σε 2 χρονια πολλα αλλαξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποια λιστα με τις ελαχιστες προτεινομενες αμοιβες λογιστων για διαφορες εργασιες; Ως σημειο αναφορας ας πουμε.

 

Μεσω google βρηκα για το 2013, αλλα μεσα σε 2 χρονια πολλα αλλαξαν.

 

Επειδή το είχα ψάξει λίγο πριν κάποιες μέρες, αυτό που θα βρεις στα σίγουρα είναι προτεινόμενες ελάχιστες αμοιβές οι οποίες βέβαια δεν είναι υποχρεωτικές αλλά μπορούν να σου δώσουν ένα θεωρητικό εύρος τιμών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...