Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτυπάνε και σε ανύποπτες ώρες τώρα αυτοί που πολεμούν τον Τρύφωνα και το taxis....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

προβλημα με το taxis κανεις αλλος ? η μονο εγω ?

 

 

 

Η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη

 

ERR_CONNECTION_RESET

 

μόνο εσύ και όλοι εμείς ........μαζί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας φάγανε τον Αύγουστο όλο να μας φάνε και το τελευταίο ΣΚ.     και μετά πάρτε μια παράταση και σκάστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bannerL1.jpgbannerL2.jpg   bannerR.jpgfpa-vies2.gif Φ.Π.Α. - VIES bannerL3.jpg       Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>   menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 

ΣΤΟ ΦΠΑ  ΑΥΤΑ.  ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ.  ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bannerL1.jpgbannerL2.jpg   bannerR.jpgfpa-vies2.gif Φ.Π.Α. - VIES bannerL3.jpg       Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>   menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 

ΣΤΟ ΦΠΑ  ΑΥΤΑ.  ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΛΙ.  ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

 

 

Mια χαρά δουλεύουν . Μη πιάνεστε από μικροπροβλήματα , Προσπαθήστε και δεύτερη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά δουλεύουν . Μη πιάνεστε από μικροπροβλήματα , Προσπαθήστε και δεύτερη φορά.

Θα μας αποζημιώσεις εσύ συνάδελφε για όλα αυτά τα πάλι και πάλι και πάλι...;

 

Θα μας αποζημιώσεις εσύ για τις τόσες πολλές εργατοώρες που έχουμε χάσει να προσπαθούμε πάλι και πάλι και πάλι...για την κούραση και τον δικαιολογημένο εκνευρισμό που αυτό δημιουργεί, για τις όποιες ζημίες από το γεγονός ότι αυτό το προσπαθήστε πάλι και πάλι και πάλι μας πετάει αρκετές φορές εκτός χρονοδιαγράμματος...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας αποζημιώσεις εσύ συνάδελφε για όλα αυτά τα πάλι και πάλι και πάλι...;

 

Θα μας αποζημιώσεις εσύ για τις τόσες πολλές εργατοώρες που έχουμε χάσει να προσπαθούμε πάλι και πάλι και πάλι...για την κούραση και τον δικαιολογημένο εκνευρισμό που αυτό δημιουργεί, για τις όποιες ζημίες από το γεγονός ότι αυτό το προσπαθήστε πάλι και πάλι και πάλι μας πετάει αρκετές φορές εκτός χρονοδιαγράμματος...;

κι εμένα από το πρωί αυτό το μήνυμα βγάζει σε μια εταιρεία..................συνάδελφε έχεις έσοδα με ΦΠΑ 6% ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω έχω και φοβάμαι πως εχει θέμα .........αλλά πάλι στον 422 η διαφορά έτσι δεν είναι? γμτ το ταχις μου μέσα , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...