Προς το περιεχόμενο

Ρε σεις! Πότε περάσαν δέκα χρόνια;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε δυό μέρες μόνο... κλείνω και εγώ 10ετία!!!!
Σαν να μην πέρασε μια μέρα μου φαίνεται!!!
 

MARKA

Εγγραφή: 15 Φεβ 2005

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω,πω στις 15/6/2015 κι εγώ κλείνω 10 χρόνια.

Τηρουμένων των αναλογιών πρόκειται για ... "golden wedding anniversary" που αφορά τη συμπλήρωση 50 ετών μετά τον γάμο!  :D 

Ένα έχω να πω (γράψω): εδώ μέσα είναι το καλύτερο πτυχίο, μεταπτυχιακό και διδακτορικό μαζί. Επαγγελματικά είμαστε ένα κλικ πάνω από τους άλλους και αυτό το βλέπετε όλοι στον περίγυρό σας. 

Αυτό το ασύλληπτο brainstorming εδώ μέσα μας κάνει πολύ πιο δυνατούς και αυτό το "δούναι" και "λαβείν" μας κάνει αλληλέγγυους. 

 

Και επειδή μιλάμε για δεκαετία, κάτι ...σχετικό (όσον αφορά τον τίτλο του group αλλά και την αέναη επιδίωξη του καθενός να θέλει να αλλάζει τα κακώς κείμενα):

 

 

Υ.Γ. Ούτε ο Κρηθέας τα γράφει αυτά παιδιά. Μου λείπει καφεΐνη, πάω να το ...διευθετήσω τώρα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ρε είχα την εντύπωση ότι ήμουν νεότερος ? (όχι από τον Στέφανο)
 

 

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

Εγγραφή: 26 Αύγ 2003

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ρε είχα την εντύπωση ότι ήμουν νεότερος ? (όχι από τον Στέφανο)

 

 

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

Εγγραφή: 26 Αύγ 2003

 

Εσύ θα είσαι ο αιώνιος έφηβος σύντροφε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παππού, παππού.......... :)

 

 

 

 

Υγ: λόγω σεβασμού προς το πρόσωπο του κου Γιάννη μας, δεν το τελείωσα..... Μη νομίζετε τπτ άλλο............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

broster

Εγγραφή: 08 Δεκ 2004

 

Βέβαια να πω εδώ ότι και το φόρουμ άλλαξε από τότε ..... Πάλιουρας λέμε ..... B) (σύνταξη μόνο από το taxheaven μας βλέπω)  :D 

 

ΥΓ1 Επίσης αν δεν κάνω λάθος σε κάποια στιγμή είχαν αλλάξει τα παιδιά σχεδόν τα πάντα , τουλάχιστον ως προς τον αριθμό δημοσιεύσεων (σε αναβάθμιση της σελίδας) και όχι τις εγγραφές .....

 

ΥΓ2 Σε παρόμοιο θέμα παλιά ψάχναμε τον Νο1 ... :)  Ο gus είχε πει ότι μάλλον το Νο1 ήταν ο τύπος που σχεδίασε τη σελίδα .......  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω,πω στις 15/6/2015 κι εγώ κλείνω 10 χρόνια.

Τηρουμένων των αναλογιών πρόκειται για ... "golden wedding anniversary" που αφορά τη συμπλήρωση 50 ετών μετά τον γάμο!  :D 

Ένα έχω να πω (γράψω): εδώ μέσα είναι το καλύτερο πτυχίο, μεταπτυχιακό και διδακτορικό μαζί. Επαγγελματικά είμαστε ένα κλικ πάνω από τους άλλους και αυτό το βλέπετε όλοι στον περίγυρό σας. 

Αυτό το ασύλληπτο brainstorming εδώ μέσα μας κάνει πολύ πιο δυνατούς και αυτό το "δούναι" και "λαβείν" μας κάνει αλληλέγγυους. 

 

Και επειδή μιλάμε για δεκαετία, κάτι ...σχετικό (όσον αφορά τον τίτλο του group αλλά και την αέναη επιδίωξη του καθενός να θέλει να αλλάζει τα κακώς κείμενα):

Υ.Γ. Ούτε ο Κρηθέας τα γράφει αυτά παιδιά. Μου λείπει καφεΐνη, πάω να το ...διευθετήσω τώρα. :)

 

:)  καλησπέρα Δημήτρη.

 

 

Θα σχολιάσω τα παρακάτω

αλλά και την αέναη επιδίωξη του καθενός να θέλει να αλλάζει τα κακώς κείμενα

Είχα γράψει και στο παρελθόν ότι ο στόχος είναι κοινός παρά τις διαφορετικές αφετηρίες του καθενός. Αρκεί να μην θέλουμε να επιβάλουμε στους γύρω μας τις δικές μας απόψεις. Άλλωστε αυτό δεν θα πει και democracy, θέση-αντίθεση-σύνθεση για να προκύψει το ποθούμενο, μέσα από αυτήν την διαλεκτική σχέση του

"δούναι" και "λαβείν" που μας κάνει αλληλέγγυους;

Έτσι.. για να μην έχεις πρόβλημα και με το "στερητικό.." λόγω έλλειψης Κρηθείνης… :)

 

 

Την αγάπη μου και το ενδιαφέρον μου.. προς όλους

 

 

Αν και "ακουστικά" προτιμώ την παρακάτω

 

https://www.youtube.com/watch?v=_SehvT99-Do

 

 

Υ.Γ. Εγγραφή: 07 Φεβρουαρίου 2003 (ήμουνα νιος και γέρασα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς τον παλιό και καλό φίλο τον Θεόφιλο 

 

καλημερα Θεόφιλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς τον παλιό και καλό φίλο τον Θεόφιλο 

 

καλημερα Θεόφιλε 

 

Καλώς σας (ξανα)βρίσκω..

 

Θυμάμαι εκείνες οι ευλογημένες μέρες με το καφεδάκι σου και την εφημερίδα, τα κυριακάτικα πρωινά, με τα σχόλια και τους προβληματισμούς σου που τα συνόδευαν, δίνοντας έναν διαφορετικό τόνο στην καθημερινότητα του φόρουμ. Δεν ξεχνώ επίσης ότι συμφωνούσαμε στο: "για πολλά δεινά φταίει η ανισομερής κατανομή του πλούτου", άλλωστε και η ευρωπαική ένωση προήλθε μ' έναν τρόπο και από αυτή την παροδοχή. Διαφωνούσαμε και σε πολλά, αλλά να πω την αλήθεια δεν μου έρχεται στο νου ούτε ένα, αυτή τη στιγμή που γράφω, κάτι που το θεωρώ ως θετικό.

 

Καλησπέρα Γιάννη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...