Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ Ε9 ΓΙΑ ΤΟ 2010?


asteras5

Ερώτηση

Να ρωτήσω κάτι. Το 2010 έχει πρόστιμο στις μεταβολές σωστά? Με την προϋπόθεση ότι στις μεταβιβάσεις χρειάζονται πιστοποιητικά 5 ετίας και εφόσον μιλάμε για αυτοτελές πρόστιμο 100 ευρώ (διορθώστε με εάν κάνω λάθος) μπορούμε να μην κάνουμε τώρα διορθώσεις ενημερώνοντας ως προς το 2010 τους φορολογούμενους για αυτό? 

 

Βασικά έχω αφήσει σε αρκετούς το 2010 απέξω .Δεν ξέρω ποια η άποψη σας?

 

 

Σας ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΕΓΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΙΟΡΘΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ 2010,ΕΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΖΗΤΗΘΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ ΤΟ 2010,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αν δεν εχει σκοπο να κανει αλλαγη στην περιουσιακη κατασταση εντος των επομενων 1-2 ετων νομιζω δεν χρειαζεται να γινει αλλαγη στο 2010...σχετικα με το προστιμο 40-50 είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αν δεν εχει σκοπο να κανει αλλαγη στην περιουσιακη κατασταση εντος των επομενων 1-2 ετων νομιζω δεν χρειαζεται να γινει αλλαγη στο 2010...σχετικα με το προστιμο 40-50 είναι

το πρόστιμο είναι το ίδιο άσχετα το πόσες τροποποιητικές μπορεί να γίνουν για το εν λόγω έτος μέσα στον Δεκέμβριο ας πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα! Τροποποίηση για το 2010 όταν έχει γίνει ήδη μια τροποποίηση στην περιουσιακή κατάσταση θα έχει διπλό πρόστιμο?Σήμερα την έστειλα την πρώτη και έχω βάλει μία επιπλέον πρόσοψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...