Μπήκα στην εφαρμογή του Ε9 για μια διόρθωση στον αριθμό της ΔΕΗ και έμπλεξα. Το ακίνητο βρίσκεται εντός ΑΠΑΑ αλλά σε περιοχή με πολλές παρόδους/ανώνυμες οδούς. Μπήκα στον χάρτη για τον εντοπισμό και ο χάρτης είναι άλλα αντί άλλων. Επειδή ξέρω την περιοχή τσέκαρα το σωστό ΟΤ το οποίο βέβαια βγάζει άσχετες οδούς. Τί άλλο θα μπορούσα να κάνω; Καμιά ιδέα;;;;;;;;;
Ερώτηση
rachi
Μπήκα στην εφαρμογή του Ε9 για μια διόρθωση στον αριθμό της ΔΕΗ και έμπλεξα. Το ακίνητο βρίσκεται εντός ΑΠΑΑ αλλά σε περιοχή με πολλές παρόδους/ανώνυμες οδούς. Μπήκα στον χάρτη για τον εντοπισμό και ο χάρτης είναι άλλα αντί άλλων. Επειδή ξέρω την περιοχή τσέκαρα το σωστό ΟΤ το οποίο βέβαια βγάζει άσχετες οδούς. Τί άλλο θα μπορούσα να κάνω; Καμιά ιδέα;;;;;;;;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
10 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση
Προτεινόμενες αναρτήσεις
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε
Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό
Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!
Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμόΣύνδεση
Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.
Σύνδεση τώρα