Jump to content
Christine

12η Συνάντηση μελών Taxheaven - Μεθώνη Πιερίας?

Recommended Posts

Ναι. Και το 32 ειναι δικό σου. Δεν στο παίρνει κανένας.....

Ξέρεις οτι ποτέ δεν ήμουν εγωιστής,άρα κάποιος άλλος θα βρεθεί,θα του δώσω την θέση μου................... :mellow:

Aν ο άνθρωπας είναι large :) 

Ο άνθρωπος έχει το ύψος του ...............τεράστιος  :mellow:

Λογικά οι μακρυνοί έχουν ξεκινήσει σωστά;;  Άντε καλές θάλασσες, με το καλό να σας δούμε... :)

Υ.Σ. Δεν θα ήταν κακή ιδέα να έχετε ΚΑΙ μαγιό (μπανιερό για τον Σκορπιό), γιατί ο καιρός είναι καταπληκτικός... και δεν αναφέρομαι στην εσωτερική πισίνα, αλλά στην εξωτερική ή στην θάλασσα... :blink:

Αχρηστε, τα λόγια ειναι περιττά..... και πάλι φέτος έγραψες.... (στο pc εννοώ, κατάλαβες,,,,) 

Γιάννη μου ξεκινάμε στις 6.30 (το πρωί....)

Θεωρώ οτι κατά τις 7.30 θα ειμαστε Πειραιά, επειδή θα σταματήσουμε Ισθμό για φωτογραφίες και σουβλάκια.... 

και μπορεί να αργήσουμε λίγο.....

Αντε να είμαστε 8 παρά 15' το αργότερο.

Αντε ρε, καλό ταξίδι σε όλους λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Δυστυχώς, εδώ και πάρα πολύ καιρό και για διάφορους προσωπικούς λόγους, γνωρίζαμε πως δεν θα μπορέσουμε φέτος να συμμετάσχουμε στη συνάντηση πράγμα, που κανείς δεν φαντάζεται πόσο πολύ το θέλαμε κι εγώ και η Μάρω. :(

Δεν πειράζει όμως. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο. (*) :)

Εμείς χαιρόμαστε ειλικρινά για όλους εσάς και θέλουμε να σας ευχηθούμε ολόψυχα, να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται. s629lf.jpg

"Ρουφήξτε" τις στιγμές της ξενοιασιάς που μπορούν να χαρίσουν αυτές οι λίγες μέρες εκτός ρουτίνας παρέα με φίλους και χαρείτε, το περισσότερο. :)

Προσοχή στους δρόμους, για να είμαστε και πάλι όλοι εδώ καλά δυνατοί και να τα λέμε.

Καλό ταξίδι σε όλους. :)s629lf.jpgs629lf.jpg

Περιμένουμε "ανταποκρίσεις", εντυπώσεις, διηγήσεις και φωτογραφίες.

Και που είστε... Πιείτε ένα κρασάκι παραπάνω εκεί στο "Κούτσουρο" και για μας που μένουμε πίσω. :(

Άντε ρε γμτ. Συγκινήθηκα πάλι… :(

Ζηλεύουμε πολύ… :wub:

Να περάσετε τέλειααααααα λέμεεεεε :)s629lf.jpgs629lf.jpg

Μπάμπη μας και Μάρω μας, ειλικρινά θα μας λείψετε.....

Υ.Γ.

15 είναι πολλές; :)

Υ.Γ.2

Μη ξεχάσετε όταν φτάσετε με το καλό, να ενημερωθείτε για τον αριθμό δωματίου του καλού συναδέλφου, που κάθε χρονιά τα τελευταία χρόνια, αναλαμβάνει όλα τα έξοδα της εκδρομής. Αυτόν που κυκλοφορεί με το ελικόπτερο λέμεε…

Που θέλει να έχει και "32" τρομάρα του... 25fipg5.jpg

Καταλαβαίνει αυτός... Δεν είναι και… :P

Υ.Γ.3

Χριστίνααααααα φιλενάδααααααα, χρόνια πολλά λέμεεεεεεε s629lf.jpgs629lf.jpgs629lf.jpg

Φίλε μου αγαπημένε, ευχαριστώ τα μάλα για τις ευχές σου!!!!!

(*)

v9vzl.jpg

εκδρομη ??? 

ωχ δεν εκλεισα ξενοδοχειο , τρενο, πλοιο.......δεν θαρθει και ο Χαρρυ με τη Μαιρουλα.....

τι γινεται βρε παιδια φετος????

φωτο απ΄το Magic Bus δεν έχει;

ναι! ανεβάστε καμια φωτο για εμάς που δεν το "καβαλήσαμε" και την έχουμε μια ζήλεια όσο να πεις... :rolleyes:  :D

Σοφάκι αύριο κι εσείς κι εμείς , με το καλό τα λέμε απο κοντά!!!

Δυστυχώς, εδώ και πάρα πολύ καιρό και για διάφορους προσωπικούς λόγους, γνωρίζαμε πως δεν θα μπορέσουμε φέτος να συμμετάσχουμε στη συνάντηση πράγμα, που κανείς δεν φαντάζεται πόσο πολύ το θέλαμε κι εγώ και η Μάρω. :(

Δεν πειράζει όμως. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο. (*) :)

Εμείς χαιρόμαστε ειλικρινά για όλους εσάς και θέλουμε να σας ευχηθούμε ολόψυχα, να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται. s629lf.jpg

"Ρουφήξτε" τις στιγμές της ξενοιασιάς που μπορούν να χαρίσουν αυτές οι λίγες μέρες εκτός ρουτίνας παρέα με φίλους και χαρείτε, το περισσότερο. :)

Προσοχή στους δρόμους, για να είμαστε και πάλι όλοι εδώ καλά δυνατοί και να τα λέμε.

Καλό ταξίδι σε όλους. :)s629lf.jpgs629lf.jpg

Περιμένουμε "ανταποκρίσεις", εντυπώσεις, διηγήσεις και φωτογραφίες.

Και που είστε... Πιείτε ένα κρασάκι παραπάνω εκεί στο "Κούτσουρο" και για μας που μένουμε πίσω. :(

Άντε ρε γμτ. Συγκινήθηκα πάλι… :(

Ζηλεύουμε πολύ… :wub:

Να περάσετε τέλειααααααα λέμεεεεε :)s629lf.jpgs629lf.jpg

Υ.Γ.

15 είναι πολλές; :)

Υ.Γ.2

Μη ξεχάσετε όταν φτάσετε με το καλό, να ενημερωθείτε για τον αριθμό δωματίου του καλού συναδέλφου, που κάθε χρονιά τα τελευταία χρόνια, αναλαμβάνει όλα τα έξοδα της εκδρομής. Αυτόν που κυκλοφορεί με το ελικόπτερο λέμεε…

Που θέλει να έχει και "32" τρομάρα του... 25fipg5.jpg

Καταλαβαίνει αυτός... Δεν είναι και… :P

Υ.Γ.3

Χριστίνααααααα φιλενάδααααααα, χρόνια πολλά λέμεεεεεεε s629lf.jpgs629lf.jpgs629lf.jpg

(*)

v9vzl.jpg

Αποκλειστικές φωτογραφίες από το Magic Bus και την πρώτη εντύπωση της άφιξης έξω από το ξενοδοχείο:

33ymm4m.jpg

t7zp6v.jpg

Υ.Γ.

21b7xnd.jpg

:(

Υ.Γ.2

Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο συνάδελφος στην πόρτα του λεωφορείου... <_<:P

You all...

You were always on my mind... :wub:

Καλή επιστροφή λέμεεεεεεε :)

Υ.Γ.

21b7xnd.jpg

:wub:

Υ.Γ.2
Ο χρόνος κυλά ασταμάτητα, προς μια κατεύθυνση και δεν "χαρίζεται" σε κανέναν...
Κανείς δεν μπορεί να κάνει κάτι γι' αυτό...
Η ευχή όλων μας, είναι να περνάει με υγεία και χαρά.
Μπορούμε να χωρίσουμε τον ατελείωτο χρόνο σε κομμάτια, σε γεγονότα, σε περιόδους.
Έτσι, όταν ένα γεγονός ή μια περίοδος αρχίζει, κάποια στιγμή... τελειώνει...
Όμως, όταν κάτι τελειώνει μέσα στον απέραντο χρόνο... πάντα κάτι άλλο αρχίζει...

Μόνο 360 λέμεεεεεε :) :) :)

Καλημέρααααα :)

Καλό ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν απόψε. Καλές θάλασσες.

Ας ξεκουραστούμε και έπεται η συνέχεια με ρεπορτάζ και φωτογραφίες.

Για μια ακομα φορα θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που ειμαι σε αυτην την ομαδα και γεμάτη απο ενέργεια που μου δίνετε κάθε φορα που σας βλέπω.

Έτοιμη για την 13η λοιπόν συνάντησή μας....

Καλη σας νύχτα!

Μπορεί η πρώτη μου συμμετοχή σε αυτές τις υπέροχες συναντήσεις να ήταν αυθημερόν και ολιγόωρη, μα οι εντυπώσεις που αποκόμισα ήταν οι καλύτερες!!! Δυστυχώς δεν πρόλαβα να σας γνωρίσω όλους, μα εύχομαι του χρόνου -να 'μαστε καλά- να μπορέσω να είμαι μαζί σας όλες τις μέρες. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που με την ευγενική και φιλική σας στάση δεν με αφήσατε να νιώσω ξένη και εκτός ομάδας ούτε λεπτό! Οι οικοδεσπότες απλά καταπληκτικοί!!! Δεν έχω άλλα λόγια! Και του χρόνου με υγεία!!!

κανονίστηκε η επόμενη ωρέ λεβέντες?

Μη μας πεις οτι θα έρθεις και μας σοκάρεις πρωί - πρωί....

Στο κάμπιγκ? :P

Ελα..... μην χαϊδεύεσαι.... 

Μη μας πεις οτι θα έρθεις και μας σοκάρεις πρωί - πρωί....

μη σοκάρεσαι τόσο εύκολα..είσαι και σε κρίσιμη ηλικία..

Στο κάμπιγκ? :P

καλα εγω εκει ειμαι αχεχαεαχεαχεαχε , τωρα που εχει SPA λασποθεραπιες , μασαζ κλπ κλπ χεαχεααεχεα, αυτο δεν ειναι camping  ξενοδοχειο 4* ειναι