Προς το περιεχόμενο

12η Συνάντηση μελών Taxheaven - Μεθώνη Πιερίας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

104ma6r.jpg

 

21j14xg.jpg

μόνο λέμε.

Πως αλλιώς να το πω ρε γμτ;

 

5cdq1g.jpgλέμεεεεεε!

 

 

Καλημέραααα

Καλή εβδομάδαααααα kbqb68.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 442
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρακαλείται ο αγαπητός αντιδήμαρχος, να ενημερώσει για την ώρα εκκίνησης του λεωφορείου από την Καλαμάτα, καθώς και τον τόπο ( Πειραιάς όπως πάντα; στα κρητικά καράβια; ) και την πιθανή ώρα άφιξης εκεί του λεωφορείου, ώστε να γνωρίζουν όχι μόνο αυτοί που θα επιβιβαστούν εκεί, αλλά να υπολογίσουν στο περίπου και οι υπόλοιποι συνάδελφοι που θα επιβιβαστούν ενδιάμεσα της διαδρομής, την πιθανή ώρα άφιξης στην τοποθεσία που έχουν δηλώσει.

 

Ευχαριστούμε πολύ. :)

 

Υ.Γ.

Οι ενδιάμεσες τοποθεσίες που έχουν δηλωθεί έως τώρα για επιβίβαση συναδέλφων είναι:

1)Άργος (Άννα)

2)Γέφυρα Μεταμόρφωσης (μην προσπεράσουμε πάλι τον Γιάννη με την οικογένειά του και κάνουμε κύκλους... :P)

3)Γέφυρα Κηφισιάς (Έφη)

4)Σχηματάρι (Χαλκιδέος με την παρέα του)

5)Βόλος (Λεωνίδας)

 

Υ.Γ.2

Παρακαλούνται οι συνάδελφοι που θα χρησιμοποιήσουν το λεωφορείο, να ελέγξουν αν έχουν δηλώσει ορθά το πλήθος των ατόμων καθώς, είμαστε πλέον οριακά στις θέσεις. ( Αν δεν τις έχουμε ήδη υπερβεί... )

Οι συνάδελφοι Kabontoros (2 άτομα), Ινδιάνος, Σκόρπιος, Σούλης, Μαρίνα κλπ θα έρθουν με ΙΧ;

Επαληθεύστε τις θέσεις σας παρακαλώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημεραααααααααααααααα
 

διασταύρωση Σχηματαρίου , 
το λεωφορείο βγαίνει από την ΕΟ , μας περισυλλέγει και ξαναβγαίνει 
άτομα 4 

 

μηπως έχουμε καμιά ιδέα για το πότε θα ξεκινήσει από Αθήνα το πουλμαν της χαράς ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείται ο αγαπητός αντιδήμαρχος, να ενημερώσει για την ώρα εκκίνησης του λεωφορείου από την Καλαμάτα, καθώς και τον τόπο ( Πειραιάς όπως πάντα; στα κρητικά καράβια; ) και την πιθανή ώρα άφιξης εκεί του λεωφορείου, ώστε να γνωρίζουν όχι μόνο αυτοί που θα επιβιβαστούν εκεί, αλλά να υπολογίσουν στο περίπου και οι υπόλοιποι συνάδελφοι που θα επιβιβαστούν ενδιάμεσα της διαδρομής, την πιθανή ώρα άφιξης στην τοποθεσία που έχουν δηλώσει.

 

Ευχαριστούμε πολύ. :)

 

Υ.Γ.

Οι ενδιάμεσες τοποθεσίες που έχουν δηλωθεί έως τώρα για επιβίβαση συναδέλφων είναι:

1)Άργος (Άννα)

2)Γέφυρα Μεταμόρφωσης (μην προσπεράσουμε πάλι τον Γιάννη με την οικογένειά του και κάνουμε κύκλους... :P)

3)Γέφυρα Κηφισιάς (Έφη)

4)Σχηματάρι (Χαλκιδέος με την παρέα του)

5)Βόλος (Λεωνίδας)

 

Υ.Γ.2

Παρακαλούνται οι συνάδελφοι που θα χρησιμοποιήσουν το λεωφορείο, να ελέγξουν αν έχουν δηλώσει ορθά το πλήθος των ατόμων καθώς, είμαστε πλέον οριακά στις θέσεις. ( Αν δεν τις έχουμε ήδη υπερβεί... )

Οι συνάδελφοι Kabontoros (2 άτομα), Ινδιάνος, Σκόρπιος, Σούλης, Μαρίνα κλπ θα έρθουν με ΙΧ;

Επαληθεύστε τις θέσεις σας παρακαλώ. :)

Φίλτατε Μπάμπη γειά σου σε  σένα και την κυρα Μάρω σου,έχω ηδη δηλώσει στο πούλμαν,γέφυρα μεταμόρφωσης πάντα,απλά θα οριστικοποιήσω την Τετάρτη τις θέσεις 2 η 3.Πιστεύω σε παραπλάνησε

το αεροπλανοφόρο μου ,όπως και το λειαρ τζετ του σκορπιού.Καλή αντάμωση ,ώρες μείνανε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τους Κρητικούς τι ώρα θα φθάσουν Αθήνα. Εχουμε υπολογίσει να φύγουμε από Καλαμάτα στις 4:30 για να είμαστε Πειραιά στις 8, ανάλογα υπολογίστε οι υπόλοιποι, θαείμαστε άλλωστε και ον λάϊν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε Μπάμπη γειά σου σε  σένα και την κυρα Μάρω σου,έχω ηδη δηλώσει στο πούλμαν,γέφυρα μεταμόρφωσης πάντα,απλά θα οριστικοποιήσω την Τετάρτη τις θέσεις 2 η 3.Πιστεύω σε παραπλάνησε

το αεροπλανοφόρο μου ,όπως και το λειαρ τζετ του σκορπιού.Καλή αντάμωση ,ώρες μείνανε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

 

Γεια σου Γιάννηηηηηηηηηηηη

Καλημέρααααααααααααα :)

 

Υ.Γ.

Σκορπιός;

Ποιος Σκορπιός;

Για το πρώην νησί της Χριστίνας μιλάς; <_<

Δεν έχω υπόψη μου... :(

 

Αααααααα τώρα κατάλαβα... Δεν είμαι και κανένας... :D

Μιλάς για τον αγαπητό φίλο Σκόρπιο... :rolleyes:

Μήπως τον είδες, τον άκουσες, τον ένιωσες πουθενά εσύ; <_<

Γιατί εδώ δεν... :(

Έχει και κάποιες ωραίες παραστάσεις στο Badminton.

Λες να "ξέμεινε" εκεί; :P

 

Υ.Γ.2

Συνάδελφε Σκόρπιε, στις 10:30 θα ακούσεις έναν θόρυβο. Θα είναι το τηλέφωνό σου.

Απάντησε πλιζ.

Αν δεν το ακούσεις, θα το έχεις ξεχάσει σπίτι λέμεεεε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώστεεεεεεεε kbqb68.jpg



2ymvq0k.jpg
Συμμετοχές στην 12η συνάντηση μελών κοινότητας Taxheaven 2015 (Λιτόχωρο Πιερία)

Για την καλύτερη οργάνωση της εκδρομής, είναι απαραίτητο μετά την δήλωση συμμετοχής σας στο φύλλο του excel, να συμπληρώσετε και τα προσωπικά σας στοιχεία επικοινωνίας στην παρακάτω φόρμα.

2ymvq0k.jpg
Προσωπικά στοιχεία επικοινωνίας συμμετασχόντων στην 12η συνάντηση μελών Taxheaven.

(Τα στοιχεία αυτά θα είναι προσβάσιμα μόνο από τους συντονιστές, για τυχόν επικοινωνία μαζί σας)
 
2ymvq0k.jpg
Στοιχεία συμμετασχόντων στη βόλτα με το καραβάκι, στον υδροβιότοπο Μεθώνης.
 
(Απαραίτητα  προσωπικά στοιχεία για την συμμετοχή σας, με πρόσβαση μόνο από τους Βασίλη και Ελένη. Για μέλη οικογενείας, παρακαλώ συμπληρώστε τα στοιχεία υποχρεωτικά χωριστά για τον καθένα και μόνο το ονοματεπώνυμο των παιδιών που τυχόν θα συμμετάσχουν)
 

Υ.Γ.
Μη ξεχάσετε να κάνετε την κράτησή σας στο ξενοδοχείο και να στείλετε την προκαταβολή σας. Στα tabs "Ξενοδοχείο" και "Προσφορά ξενοδ." του φύλλου εργασίας της εκδρομής, υπάρχουν τα στοιχεία του τραπεζικού λογαριασμού του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι κύριοι και κυρίες μήπως ξέχασαν να γραφτούν στο εξελάκι για το καραβάκι;;!! (έχουν δηλώσει συμμετοχή στην στήλη, αλλά όχι στο ειδικό εξελάκι για το καραβάκι)    2ymvq0k.jpg
Στοιχεία συμμετασχόντων στη βόλτα με το καραβάκι, στον υδροβιότοπο Μεθώνης.
 
(Απαραίτητα  προσωπικά στοιχεία για την συμμετοχή σας, με πρόσβαση μόνο από τους Βασίλη και Ελένη. Για μέλη οικογενείας, παρακαλώ συμπληρώστε τα στοιχεία υποχρεωτικά χωριστά για τον καθένα και μόνο το ονοματεπώνυμο των παιδιών που τυχόν θα συμμετάσχουν)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι κύριοι και κυρίες μήπως ξέχασαν να γραφτούν στο εξελάκι για το καραβάκι;;!! (έχουν δηλώσει συμμετοχή στην στήλη, αλλά όχι στο ειδικό εξελάκι για το καραβάκι)    2ymvq0k.jpg

Στοιχεία συμμετασχόντων στη βόλτα με το καραβάκι, στον υδροβιότοπο Μεθώνης.

 

(Απαραίτητα  προσωπικά στοιχεία για την συμμετοχή σας, με πρόσβαση μόνο από τους Βασίλη και Ελένη. Για μέλη οικογενείας, παρακαλώ συμπληρώστε τα στοιχεία υποχρεωτικά χωριστά για τον καθένα και μόνο το ονοματεπώνυμο των παιδιών που τυχόν θα συμμετάσχουν)

 

 

Καλησπέραααααααα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τους Κρητικούς τι ώρα θα φθάσουν Αθήνα. Έχουμε υπολογίσει να φύγουμε από Καλαμάτα στις 4:30 για να είμαστε Πειραιά στις 8, ανάλογα υπολογίστε οι υπόλοιποι, θα είμαστε άλλωστε και ον λάϊν.

 

Δεν γίνεται να ξεκινήσετε πιο νωρίς;  :P  :D

Δημήτρη, 

θεωρώ ότι είναι καλύτερο να περιμένουμε εμείς παρά να ξεκινάτε στα άγρια χαράματα. 

Εμείς θα είμαστε λογικά νωρίς στο λιμάνι (ελπίζω να μην πέσουμε σε απεργίες, λογικά όχι) 

 

Συνεπώς εσείς ξεκινήστε την ώρα που μπορείτε και εμείς περιμένουμε. Έχει και καφετέρια (εκεί στα κρητικά καράβια άρα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα). Ασε που μπορούμε να κάτσουμε λίγο παραπάνω στο καφέ του καραβιού. 

 

Άρα ανακοινώστε εσείς την ώρα που φτάσετε κι ας είναι και πιο μετά από τις 08:00.

Ανακοινώστε όμως ώστε να ξέρουν τι ώρα θα έρθουν οι υπόλοιποι από το χωριό της Αθήνας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συνάδελφοι Kabontoros (2 άτομα), Ινδιάνος, Σκόρπιος, Σούλης, Μαρίνα κλπ θα έρθουν με ΙΧ;

 

 

 

Ο ινδιάνος και η Μαρίνα έρχονται από Θεσ/κη (τώρα πως γίνεται αυτό μην την ψάχνετε χα χα  :) 

Ο Καβοντόρος έχει δηλώσει 3 άτομα στην Γέφυρα Μετεκπαίδευσης. 

Ο Σούλης και ο Σκορπίος δεν είμαι σίγουρος πως θα έρθουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 η ώρα το πρωί αναχώρηση από το λιμάνι του Πειραιά λοιπόν οι υπόλοιποι υπολογίστε αναλόγως. Θα έχουμε άλλωστε επαφή. Με την Άννα θα συνεννοηθώ εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ινδιάνος και η Μαρίνα έρχονται από Θεσ/κη (τώρα πως γίνεται αυτό μην την ψάχνετε χα χα   :)

Ο Καβοντόρος έχει δηλώσει 3 άτομα στην Γέφυρα Μετεκπαίδευσης. 

Ο Σούλης και ο Σκορπίος δεν είμαι σίγουρος πως θα έρθουν. 

 

Εντάξει ο ινδιάνος και η Μαρίνα. :rolleyes:

Πάει στη ευχή και ο Καβοντόρος που έχει δηλωμένα 5 άτομα στην εκδρομή και 3 στο πούλμαν. :huh:  Θα το δει είπε ο άνθρωπος.

Εντάξει και ο Σούλης. Αρχηγός είναι, ο,τι θέλει κάνει... :P

 

Για τον άλλον όμως; Για τον συνάδελφο Σκορπίο;

Δεν μπορείς να πεις τίποτα! Κύριος λέμε. Όλα δηλωμένα!

Έστω και... "λειψά"... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι κύριοι και κυρίες μήπως ξέχασαν να γραφτούν στο εξελάκι για το καραβάκι;;!! (έχουν δηλώσει συμμετοχή στην στήλη, αλλά όχι στο ειδικό εξελάκι για το καραβάκι)    2ymvq0k.jpg

Στοιχεία συμμετασχόντων στη βόλτα με το καραβάκι, στον υδροβιότοπο Μεθώνης.

 

(Απαραίτητα  προσωπικά στοιχεία για την συμμετοχή σας, με πρόσβαση μόνο από τους Βασίλη και Ελένη. Για μέλη οικογενείας, παρακαλώ συμπληρώστε τα στοιχεία υποχρεωτικά χωριστά για τον καθένα και μόνο το ονοματεπώνυμο των παιδιών που τυχόν θα συμμετάσχουν)

 

 

Καλησπέραααααααααα :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και ο Σούλης. Αρχηγός είναι, ο,τι θέλει κάνει... :P

 

 

Εγώ θ'αργήσω λίγο.. θα περάσω από Αγιά ,, μπας και ψήσω τον Αχιλλέα.. βράδυ να με περιμένετε..

 

%CE%95%CE%9D%CE%97%CE%9C%CE%95%CE%A1%CE%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θ'αργήσω λίγο.. θα περάσω από Αγιά ,, μπας και ψήσω τον Αχιλλέα.. βράδυ να με περιμένετε..

 

...

 

Μιας και θα βάλεις φωτιά για να ψήσεις τον Αχιλλέα, δεν ψήνεις και καμιά γουρουνοπούλα Λαρισαία;

Έτσι, για το δρόμο... :P

Για να τσιμπήσουμε κάτι... Όχι να φάμε. Δε νομίζω ότι θα πεινάμε... :P

Μην πιούμε και ξεροσφύρι τις τσικουδιές ε;  :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα ότι είχα βάλει ντα και στη στήλη πόλμαν.. λάθος μου.. :)

Γουρουνοπούλα ζήτα από καλαμάτα.. εμείς οι θεσσαλοί να σου σουβλίσουμε κανένα σγιούρι..

αλλά όπως είπα θα καθυστερήσω.. δεν ξέρω αν περισσέψει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα ότι είχα βάλει ντα και στη στήλη πόλμαν.. λάθος μου.. :)

Γουρουνοπούλα ζήτα από καλαμάτα.. εμείς οι θεσσαλοί να σου σουβλίσουμε κανένα σγιούρι..

αλλά όπως είπα θα καθυστερήσω.. δεν ξέρω αν περισσέψει..

 

Σγιούρι, σγιούρι...

Ο,τι θέλει ο αρχηγός...

Και κανόνισε να περισσέψει γιατί δεν ξέρω αν θα μας βρεις... :P

Θα καθυστερήσεις βλέπεις κιόλας... :P

Δεν ξέρω... Θα είσαι και φαγωμένος...

Λέω... <_<

Τώρα αν το φας όλο αμοναχός σου, τότε χαλάλι σου...

Αλλά όπως σε ξέρω και σε "κόβω", δεν το "βλέπω" να αμπορείς να το... ακαταφέρεις... :P

 

AboIc.jpg

 

Υ.Γ.

Άμα βρω μπεντζίνα, μάλλον που θα να 'ρθω κι εγώ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούβλα είπαμε .. κεμπάπ.. και δεν με "κόβεις" σωστά..

 

 

kempap-700x357.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε βρε και τον γυναικοανηψιό εκεί πάνω.. μπορεί να παραστεί..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...