Προς το περιεχόμενο

12η Συνάντηση μελών Taxheaven - Μεθώνη Πιερίας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχ βρε Μαρία με παρεξήγησες,δεν είπα οτι κανείς δικαιούται περισσότερα,το 

αντίθετο....και εννοείτε οτι νοιώθω τη συμμετοχή μου ισάξια,αλλιώς δεν θα 

ξαναερχόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 442
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ισως Μαρια?  Ίσως δεν παρακολούθησες προσεκτικά το θέμα... (τόσο απλό ήταν το "ίσως" που έγραψα...)

 

εγραψα κατι εγω? μου διαφευγει κατι?

 

εγω να δεις ποσο βαριεμαι τους γριφους αυτο τον καιρο..... 

 

δεν κραταω αποστασεις, ειμαι σε αποσταση για δικους μου λογους, και ισως μου διαφευγουν τα ευκολως αντιληπτα, το δικαιουμαι? (Δεν είμαι αρμόδια να σου απαντήσω... άλλωστε κι εγώ βαριέμαι... γενικά)

 

δε θελω απαντηση εδω, υπαρχουν κι αλλοι τροποι, ας σεβαστουμε τον χωρο και την καλη διαθεση των συναδελφων...  (είναι που δεν μ'αρέσουν κι οι υποδείξεις... και γίνομαι ανυπάκουη και ασεβής ώρες-ώρες)

 

Καλό ΠΣΚ Χρύσα μου  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ βρε Μαρία με παρεξήγησες,δεν είπα οτι κανείς δικαιούται περισσότερα,το 

αντίθετο....και εννοείτε οτι νοιώθω τη συμμετοχή μου ισάξια,αλλιώς δεν θα 

ξαναερχόμουν.

 

Ευαγγελία μου

 

χαίρομαι πολύ που πήρα το θάρρος να πάω στην πρώτη μου 

εκδρομή και να γνωρίσω αυτούς τους ανθρώπους και να προσπαθήσω να γίνω 

μέλος αυτής της παρέας (έστω κι αν αυτό περιορίζεται σε μια συνάντηση τον χρόνο)

 

Λυπάμαι πολύ που η χαλαρή διάθεση που έχουμε εκείνες τις μέρες δεν μπορεί να βγει προς τα έξω

ώστε να προσελκύσει νέους φίλους να γνωριστούμε και από κοντά... βγάζουμε μια επιθετικότητα...

κι ότι δεν μας αρέσει το προσπερνάμε... διάβασα τα σχόλια του ponzi... δεν νομίζω ότι τον πείσαμε...

διάβασα το σχόλιο του φίλου μου του Νίκου (Fazexa)... μάλλον κάτι χάνουμε... 

 

και θα πρέπει να καταλάβουμε ότι οι νέες συμμετοχές είναι πολύ σπουδαιότερες απ'τις παλιές

(εμείς πλέον αν θέλουμε μπορούμε να βρεθούμε κι εκτός των ετήσιων)...

Αυτά τα λίγα(?)

.....................................

Υ/Γ: Μάλλον σε παρεξήγησα και σου ζητώ συγνώμη  :)  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα πρέπει να καταλάβουμε ότι οι νέες συμμετοχές είναι πολύ σπουδαιότερες απ'τις παλιές

(εμείς πλέον αν θέλουμε μπορούμε να βρεθούμε κι εκτός των ετήσιων)...

 

 

Υποψιάζομαι εν τέλει ότι αναφέρεστε στη δική μου παραίνεση προς συγκεκριμένα μέλη.

Δεν πίστευα ότι θα παρεξηγούνταν η δημοσίευση αυτή, θέλησα μόνο να παροτρύνω και να "προκαλέσω" με την καλή έννοια ορισμένα μέλη που τυγχάνει να έχω μια στοιχειώδη οικειότητα. 

 

Θα συμφωνήσω ότι οι συμμετοχές έχουν όλες την ίδια αξία.

Θα διαβεβαιώσω για άλλη μια φορά όσους διστάζουν ότι η δοκιμή θα τους πείσει.

 

καλή αντάμωση φίλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι εν τέλει ότι αναφέρεστε στη δική μου παραίνεση προς συγκεκριμένα μέλη.

Δεν πίστευα ότι θα παρεξηγούνταν η δημοσίευση αυτή, θέλησα μόνο να παροτρύνω και να "προκαλέσω" με την καλή έννοια ορισμένα μέλη που τυγχάνει να έχω μια στοιχειώδη οικειότητα. 

 

Θα συμφωνήσω ότι οι συμμετοχές έχουν όλες την ίδια αξία.

Θα διαβεβαιώσω για άλλη μια φορά όσους διστάζουν ότι η δοκιμή θα τους πείσει.

 

καλή αντάμωση φίλοι

 

Μαρία

 

Γνωρίζω πρόσωπα και καταστάσεις κι αντιλαμβάνομαι γιατί και πως...

Απλά έβαλα τον εαυτό μου στη θέση κάποιου που δεν μας έχει γνωρίσει

Δεν θα μπορέσει να καταλάβει...

 

Καλή αντάμωση λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ιστορίες είναι αυτές?τι ήπε ο ένας τι ο άλλος...........υπάρχει διάθεση για να περάσουμε καλά ,όλοι?ελάτε και θ αδείτε.

Ούτε και εγώ ήμουν απο τους πρώτους ,αλλά οταν άρχισα να πηγαίνω.δεν θέλω να λείψω ποτέ,ε'ιναι πολύ τρλοπαρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ιστορίες είναι αυτές?τι ήπε ο ένας τι ο άλλος...........υπάρχει διάθεση για να περάσουμε καλά ,όλοι?ελάτε και θ αδείτε.

Ούτε και εγώ ήμουν απο τους πρώτους ,αλλά οταν άρχισα να πηγαίνω.δεν θέλω να λείψω ποτέ,ε'ιναι πολύ τρλοπαρέα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....αλλά οταν άρχισα να πηγαίνω.δεν θέλω να λείψω ποτέ.....

 

ωραία....

τώρα αυτό  πως να το παρουμε???? 

Το είπες για καλό????!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα ενθαρρυναμε τις νεες συμμετοχες, και παντα εξηγουσαμε αυτα που οι εκτος της παρεας δεν μπορουσαν να καταλαβουν.

 

Πως αλλωστε καθε χρονο εχουμε τοσους καινουργιους στην παρεα που ξαναρχονται ?

 

Δεν καταλαβα φετος τι ακριβως αλλαξε και γιναμε αυστηροι , κλειστοι και δεν ξερω τι αλλο.

Αυτο ρωτησα , απλα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονίστε να ανεβαίνουμε βουνά   :P  :ph34r:  να γίνουμε λιώμα :D

 

τι καιρο θα κανει ? ? ?/   , τι ημερομηνιες κλεινουμε? ??

 

ΑΚΟΜΑ αυτη η λιστα με τα μπλοκα τροχαιας ( πλακα κανω ) ,

 

α ναι ειδα στο χαρτη πολλες ψαροταβερνες ( παλι ζημια θα κανουμε )

 

https://goo.gl/maps/TQPTCvfpPVL2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν δεν μπορούμε να μαζευτούμε στο λεωφορείο θα φέρουμε το αμάξι από την Κρήτη. 

Και βεβαίως είναι προτιμητέο το λεωφορείο όχι τόσο για το κόστος του αμαξιού στο πλοίο αλλά για την παρέα μέσα στο λεωφορείο.

 

Όμως αν δεν μπορούμε να μαζέψουμε τις απαιτούμενες θέσεις δεν χρειάζεται να στεναχωριέται κανένας. Δεν υπάρχει κανένα μα κανένα πρόβλημα από εμάς τουλάχιστον από Κρήτη. Εξάλλου η Μαρίνα έρχεται από Θεσσαλονίκη και ο Μήδης είναι ακόμα σε σκέψεις. Ο Πετράκης, ο κουμπάρος μου, δεν έχει πρόβλημα. Άρα κανένα άγχος όσο αφορά την Κρήτη.

 

Όπως έρθει έτσι θα βολευτούμε !!!

Καλή αντάμωση παιδιάαααααααααααααα !!!!!!!!!

 

Χρύσααααααααααα φέρε μου μερικά τουλουμπάκια αλλά θα μου τα δώσεις κρυφά από την Ιωάννα !!!! ;)  :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορείτε ή αναρωτιέστε πως είναι? Ενα μικρό δείγμα απο περσυ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν δεν μπορούμε να μαζευτούμε στο λεωφορείο θα φέρουμε το αμάξι από την Κρήτη. 

Και βεβαίως είναι προτιμητέο το λεωφορείο όχι τόσο για το κόστος του αμαξιού στο πλοίο αλλά για την παρέα μέσα στο λεωφορείο.

 

Όμως αν δεν μπορούμε να μαζέψουμε τις απαιτούμενες θέσεις δεν χρειάζεται να στεναχωριέται κανένας. Δεν υπάρχει κανένα μα κανένα πρόβλημα από εμάς τουλάχιστον από Κρήτη. Εξάλλου η Μαρίνα έρχεται από Θεσσαλονίκη και ο Μήδης είναι ακόμα σε σκέψεις. Ο Πετράκης, ο κουμπάρος μου, δεν έχει πρόβλημα. Άρα κανένα άγχος όσο αφορά την Κρήτη.

 

Όπως έρθει έτσι θα βολευτούμε !!!

Καλή αντάμωση παιδιάαααααααααααααα !!!!!!!!!

 

Χρύσααααααααααα φέρε μου μερικά τουλουμπάκια αλλά θα μου τα δώσεις κρυφά από την Ιωάννα !!!! ;)  :D  

Κωστή το πούλμαν ( και οι πρωινές τσικουδιές μεσα στο πουλμαν) εχουν γίνει μέρος της διασκέδασης της εκδρομης

 

Αν δεν μαζευτουμε πολλοί ας δουμε για 30 θεσεων... ξερω γω κατι θα βρουμε

 

Πως θα πιούμε τσικουδιες στα δικα μας αυτοκίνητα, πως θα λεμε αστεια με μυνηματα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία....

τώρα αυτό  πως να το παρουμε???? 

Το είπες για καλό????!!!!!!!

Απειλή είναι.................πρόσεχε................μπορεί να είσαι σκορπιός ,αλλά και ο καβος έχει την ιστορία του...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εκμυστηρευτώ κάτι.. και ας μην γίνω πιστευτός, εγώ θα πω αυτό που νοιώθω.

 

Θα ήθελα νσ συμμετέχω στις εκδρομές που γίνονται.

 

Για να συναντηθώ με ανθρώπους μέσα από το φόρουμ που τους γνωρίζω μέσα από τις συζητήσεις και τους νοιώθω σαν παλιούς καλούς φίλους.

Για να γνωρίσω ανθρώπους που βλέπω τα ψευδώνυμά τους, τους διαβάζω όποτε μπαίνω και εκτιμώ σκέψεις και τοποθετήσεις τους.

Αλλά και για το ευχάριστο κλίμα που μέρος του βίωσα εδώ στην πόλη της Θεσσαλονίκης με καλά παιδιά με κάποιο από τα οποία

βγαίνω ακόμη και σήμερα, σπάζοντας αυτόν τον περιορισμό της τεχνολογίας και από κυβερνο"φίλος" έγινε καλός φίλος. Τακτικό το

ενδιαφέρον ζεστό το κλίμα μεταξύ μας, όποτε μπορούμε και βγαίνουμε κυρίως λόγω δικών μου περιορισμών.

Εξ' αιτίας των οποίων δεν μπορώ να παρευρίσκομαι σ' αυτές τις εκδρομές. Μεγάλη οικογένεια με 3 παιδιά. Είναι σε ηλικίες που

το καθένα θέλει τα δικά του και τη φροντίδα του, Επίσης γιαγιά με κινητικά προβλήματα.

 

Απολογήθηκα, όσοι με γνώρισαν στις συναντήσεις εδώ στην πόλη μας πάνω κάτω γνωρίζουν, φρόντιζαν συνήθως να γίνονται οι

συναντήσεις μας κάπου εδώ κοντά στη γειτονιά μου για να μπορώ και γω να συμμετέχω. Γράφω φρόντιζαν γιατί αυτό συνέβαινε

μέχρι πριν 2 χρόνια περίπου. Τελευτάια δεν γνωρίζω τι συμβαίνει ούτε στην πόλη μου. Ίσως και οι συνάδελφοι να θεώρησαν ότι

απαξιώ ή βαριέμαι να συμμετέχω να απομακρύνθηκαν και να έπαψαν να μ' ενημερώνουν. Ελπίζω να με καταλάβετε και να

με δικαιολογήσετε.

 

Σας χαίρομαι που σας διαβάζω και πιστέψτε με ζηλεύω που δεν μπορώ να είμαι και γω μαζί σας.

Δεν θα ξεχάσω την τελευταία φορά ήταν που ήρθαν τα παιδιά από Αθήνα. Μεταξύ τους ήταν ο DAS, η ΕΙΡΗΝΗ και άλλα παιδιά

ας με συγχωρέσουν που δεν θυμάμαι τα ψευδώνυμά τους. Μιλήσαμε τους ένιωσα και τους χάρηκα και θα ήθελα να τους ξαναδώ

Αναφέρομαι σε όσους ήρθαν από μακρυά. Δεν αναφέρομαι στα παιδιά της πόλης μου με τα οποία είχαμε ξαναβρεθεί αρκετές

φορές..

 

Σας εύχομαι να περνάτε καλά και να μην το σταματήσετε, και ας μην είστε και πολλοί σε κάποιες συναντήσεις σας.

 

Με την ευκαιρία, μιας και αναφέρθηκα στα παιδιά της πόλης μου να τους στείλω τη συμπάθειά μου και μια καλησπέρα

Cristine (Χριστίνα έφυγες από κοντά μας και χαθήκαμε), Χρύσα (με ξέχασες), Anast (Τάσο να είσαι καλά), Voodoo (Δημήτρη και

Σοφία θυμάμαι τον καφέ μας στην Καμάρα να είστε ευτυχισμένοι), Greekmind (εύστοχες οι τοποθετήσεις σου),SOYZAN (ζέσταινες

την παρέα), CHRIS CARRISON (Χρήστο), Mitak (Γιώργο)  (χαθήκαμε παιδιά, πάντα ευχάριστοι και ζωντανοί). Γιάννη για σένα δεν γράφω γιατί

σε ζω από κοντά..

 

Με την ευκαιρία επίσης, να πω μια καλησπέρα στον Doctor (Δημήτρη καλησπέρα), τους αγαπητούς LandS (Σταύρο είχες και έχεις την

εκτίμησή μου ως αντι-θετικός λόγος, άλλωστε αυτόν διάβαζα δεν σε γνώριζα ούτε και σε ταύτισα με τα γραφόμενά σου), τον si-fo (Φιλώτα

ευχαριστώ για τις βοήθειες κάθε φορά φιλικός και ανθρώπινος) την POPPY με τις ιδιαίτερες παρεμβάσεις της που εξύψωναν τον διάλογο,

κάτι που ίσχυε και ισχύει (και σε τεχνοκρατικό πλέον επίπεδο) και με τον KAROLO (Κώστα εκεί στις επάλξεις να είσαι γερός και δημιουργικός,

παρακολουθούμε όλοι και εκτιμούμε τις προσπάθειές σου) και τελευταίους τους gus και Καρποδίνη για όσα μας προσφέρουν αλλά να ξέρετε

ότι είναι άνθρωποι (καλά παιδιά πως να το πω..) που βοηθούν και τους ευχαριστούμε γι' αυτό.

 

Και άλλους καλούς συναδέλφους Roxanne (καλησπέρα Νίνα), FAFOUTIS (Βαγγέλη την καλησπέρα μου), ΑΝΘΗ (Καλησπέρα Ανθή),

CEL (καλησπέρα Χρήστο), ΑΙΑΝΟΣ, brosterακια (καλησπέρα παιδιά), SOULIS (καλησπέρα αρχηγέ), τον Χαλκιδέο (καλησπέρα Γιάννη),

τον NIKANOR (καλησπέρα στο Ανατολικό Αιγαίο), τον Dimitris K (Καλησπέρα Δημήτρη), και άλλους.

(Αν ξέχασα κάποιον ας μου το συγχωρέσει, αναφέρομαι στις παλιές "καλές" εποχές, όπως και ο καλός μας epimenidis καλησπέρα Αντώνη).

 

 

Ευχαριστώ που μ' ακούσατε.. 

 

Υ.Γ. κάτι σαν την απολογία του Κρηθέως μου κάνει τώρα που το ξαναδιάβαζω :) . Δικαιολογίες θα πουν κάποιοι, ας είναι..

Εγώ τα έβγαλα από μέσα μου, δημόσια και αμαρτίαν ουκ έχω (κατι ανάλογο έκαναν και οι πρωτοχριστιανοί στις εξομολογήσεις τους  :)) .

 

Πάλι πρωτοτύπησα.. πάλι το κούρασα.. ε.. τώρα είναι που θα αυτοεξοστρακιστώ.. που έλεγε και η Βασιλειάδου ε.. τώρα είναι που θα πάω στην Αστραλία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Καν' το τώρα. Δε θα χάσεις λέμεεεεεεεεε :) :rolleyes: :) :rolleyes:

 

2mot5iw.jpg

 

Συμμετοχές στην 12η συνάντηση μελών κοινότητας Taxheaven 2015 (Λιτόχωρο Πιερία)

 

Για την καλύτερη οργάνωση της εκδρομής, είναι απαραίτητο μετά την δήλωση συμμετοχής σας στο φύλλο του excel, να συμπληρώσετε και τα προσωπικά σας στοιχεία επικοινωνίας στην παρακάτω φόρμα.

 

2mot5iw.jpg

 

Προσωπικά στοιχεία επικοινωνίας συμμετασχόντων στην 12η συνάντηση μελών Taxheaven.

 

(Τα στοιχεία αυτά θα είναι προσβάσιμα μόνο από τους συντονιστές, για τυχόν επικοινωνία μαζί σας)

 

Υ.Γ.

 

 

 

Ευχαριστούμε για μια άλλη φορά τους οικοδεσπότες μας, για όλα όσα κάνουν για 'μας.

 

 

Τελικά είναι Παρασκευή με Δευτέρα (13-16/11), ή δεν έχει οριστικοποιηθεί ακόμη ?

 

Δες τις συμμετοχές που γράφουν [σε κάποια στήλη] πότε έχουν κλείσει στο ξενοδοχείο άρα πότε θα είναι εκεί. 

Το μοναδικό πρόβλημα είναι αν τελικά υπάρξει λεωφορείο για πάνω και πότε. 

Ας περιμένουμε λίγο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμforumίτες καλημέρα!

 

έλαβα το ΣΚ την παρακάτω προσφορά για το 50αρι πούλμαν από το ένα γραφείο και νομίζω θα συμφωνήσετε μαζί μου ότι η τιμή είναι απαγορευτική!!  :wacko:

 

€ 2.400+ 23% ΦΠΑ + € 154,10 Διόδια + € 15x3 Εκτός Έδρας Οδηγού 

*Οι ανωτέρω τιμές δεν περιλαμβάνουν διαμονή και διατροφή οδηγού που καλύπτονται από εσάς.

 

Με πολύ πρόχειρο υπολογισμό το "εισιτήριο" θα βγει στα 60-70€ 

 

Περιμένω ακόμα το δεύτερο γραφείο στο οποίο έδωσα εικόνα από το κόστος της εκδρομής στην Πρέβεζα και περιμένω σίγουρα κάτι καλύτερο.

Θα σας ενημερώσω πιστεύω ως αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν για σοβαρευτείτε!  μου λείπουν δυνατές συμμετοχές!!

 

βλέπε:  

Χρύσα, ΤΕΟ70, Soulis,Στέφανος her (τι ειπα τώρα; _), broster (ξανά τι είπα τώρα;_) SOPHIE , FAFOUTIS ... και λοιποί άλλοι!

 

τι θα γίνει;;; να συντομεύουμε παρακαλώ!!!

 

Μαράκι μου μόλις με σκούντηξες πήρα μπρος αμέσως  :rolleyes:

Έκλεισα κι εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως ... παρέα που υπάρχει διάκριση σε βαριά και ελαφριά ονόματα δεν είναι παρέα (γνώμη μου) ...

 

Ποιους εννοείς βαριούς , τους μπλε ή τους κόκκινους;  :lol:  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ φέτος δε συμμετείχα τόσο ενεργά στη συζήτηση, έχω ψιλοχάσει και τη μπάλα... μια εδώ μια στο facebook.... 

τέσπα ίσως και απλώς να δικαιολογούμαι ...

Όπως κι να 'χει η αλήθεια παραμένει μία, μετράω μέρες για να βρεθούμε!!

 

Έγραψα παραπάνω δυο αράδες απαντώντας στους συναδέλφους χαριτολογώντας και με τελείως χαλαρή διάθεση, ξαναδιαβάζοντας όμως κάποιες δημοσιεύσεις δεν είμαι σίγουρη ότι έπρεπε να αστειευτώ.

Κάτι παίζει φέτος γενικά και είμαστε όλοι λίγο τσιτωμένοι.

Σίγουρα θα μας ψεκάζουν....

Κι εσύ βρε Μαράκι μου μερικές φορές γίνεσαι πολυυύ ψαρωτική  :rolleyes:

 

Το σίγουρο είναι πως σ΄αυτή την παρέα δεν υπάρχουν βαριά ονόματα αλλά ακόμα κι αν υπήρχαν δε νομίζω να ήμουν μέσα. Μια μικρή επαρχιώτισσα λογιστριούλα είμαι εκτός αν ο αγαπητός συνάδελφος εννοούσε βαριά σε κιλά  :lol:

 

Ξαναπροκαλώ και προσκαλώ να παραβρεθούν σ' αυτή τη μεγααααάλη παρέα και νέα μέλη για να διαπιστώσουν από μόνοι τους πόσο καταπληκτικοί είμαστε  :D  :D  :D

 

Σας αφήνω τώρα γιατί πρέπει να κάνω και καμιά δουλίτσα (πάω να γεμίσω κανα μπουκάλι τσίπουρο)

 

Σας αγαπώ πολύ  :wub:  :wub:  :wub:

 

Φιλάκιααααααααααααα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά καταλήξαμε στην ημιδιατροφή έτι δεν είναι;

Παρασκευή και Κυριακή ημιδιατοφή Σαββάτο μόνο πρωινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...