Προς το περιεχόμενο

12η Συνάντηση μελών Taxheaven - Μεθώνη Πιερίας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν , λέω αν , μπορούσαμε να πουμε μόνο πρωϊνό και την όποια μέρα αποφασίζαμε να μην βγούμε βραδυ και του το λέγαμε από το πρωί ότι θα φαμε μέσα , τι τιμή θα μας έκανε ? 
σαν εναλλακτική το προτείνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 442
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν , λέω αν , μπορούσαμε να πουμε μόνο πρωϊνό και την όποια μέρα αποφασίζαμε να μην βγούμε βραδυ και του το λέγαμε από το πρωί ότι θα φαμε μέσα , τι τιμή θα μας έκανε ? 

σαν εναλλακτική το προτείνω 

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΓΕΥΜΑ Η ΧΡΕΩΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 12 € / ΑΤΟΜΟ.... ΚΑΙ..... 6 € / ΠΑΙΔΙ.... ΕΩΣ 12 ΕΤΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.Παρα πολύ καλή επιλογή ο τόπος και το ξενοδοχείο.Εγώ πιστεύω πως εφόσων θα υπάρχουν παιδιά καλό θα ήταν ένα βραδυνό γεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευκρινίσεις για 4μελή οικογένεια με μεγάααλα παιδιά... που δεν θέλουν να στριμωχτούν σε τρίκλινο με ένα έξτρα κρεβάτι... :rolleyes: (απόσπασμα απ' το μέιλ που μου έστειλε)

 

 

Για οικογενειες με …. 2 παιδακια   ... εως 12 ετων .......  υπαρχουν  …… 12 superior δωματια διαθεσιμα / 6 sea – pool view & 6  land view …… 30 tm. / εκαστο ..... με 1 διπλο κρεβατι  και  1 διπλο καναπε  η  extra bed

 

Απο εκει κ μετα για μεγαλυτερα  χ 2 παιδια  παμε σε χρηση 2 δωματιων  με ειδικη τιμη 145 € για 2 δωματια / 4 ατομα/  σε ΗΒ

 

 

AYTA

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 

Ioannis Mastorakis

General Manager

 

DION PALACE RESORT

www.dionpalace.com

Tel.: 23520 61431-4

Fax: 23520 61435

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη το πρόγραμμα είναι πολύ καλό !!

Όσο για το ξενοδοχείο μάλλον συμφωνούμε όλοι ότι δεν πρέπει να πάμε σε μεσημεριανό. Θα λείπουμε συνέχεια. 

Τώρα για το βραδυνό ας το αφήσουμε λάσκα. 

Δηλαδή αν κάποιος θέλει να δώσει 18 ευρώ για να έχει στην καβάτζα και βραδυνό δεν είναι άσχημη λύση. Με 18 ευρώ για μια οικογένεια 2 ατόμων και 2 παιδιών είναι πολύ καλή τιμή. Αν μας τύχει μάσα και έξω χαλάλι των 18 ευρώ. Θα παίξω χαρτιά με τον Scorpio και θα τον μαδήσω άρα κανένα πρόβλημα. 

Αν πάλι κάποιος πάει μόνο με πρωίνό ακόμα καλύτερα. 

Αν πάλι μαζευτούν λίγοι για βραδινό και μας πουν ότι δεν παρέχουν βραδινό πάλι σιγά τα αυγά θα φάμε έξω αλλά και πάλι πρέπει να μαδήσω τον Scorpio.

 

Υ.Γ. 1. Εκλεισα το δωμάτιο.

Υ.Γ. 2. Ρε παιδιά βασικό είνια ρε γαμώτο το Pulman για μας διότι αν πάρουμε αμάξι θα είναι κόστος και ιστορία. Όχι να πιέσω τι θα γίνει απλά πρέπει να βιαστούμε να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

 

Οεο. 

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΙΧΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ !!!  ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!!

 

εδώ συμπληρώνουμε συμμετοχές και λοιπές λεπτομέρειες

 

https://docs.google....m7epA4/viewform  στοιχεία επικοινωνίας

 

 

https://docs.google....YlxA/edit#gid=0   excel

 

(Χριστινάκι, το ξαναφέρνω στο τέλος για να μην το ψάχνουμε σε όλο το θέμα!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ. 2. Ρε παιδιά βασικό είνια ρε γαμώτο το Pulman για μας διότι αν πάρουμε αμάξι θα είναι κόστος και ιστορία. Όχι να πιέσω τι θα γίνει απλά πρέπει να βιαστούμε να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

 

Οεο. 

 

:D

 

Όπως διαπιστωνω, οι βολικές ημερομηνίες για το πουλμαν ειναι αναχωρηση Παρασκευή και επιστροφή Δευτερα.

Εμείς  θα εγκαταλείψουμε την ιδέα του pulman αφού θα έρθουμε Σάββατο. Για τους υπόλοιπους το επισημαίνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη το πρόγραμμα είναι πολύ καλό !!

Όσο για το ξενοδοχείο μάλλον συμφωνούμε όλοι ότι δεν πρέπει να πάμε σε μεσημεριανό. Θα λείπουμε συνέχεια. 

Τώρα για το βραδυνό ας το αφήσουμε λάσκα. 

Δηλαδή αν κάποιος θέλει να δώσει 18 ευρώ για να έχει στην καβάτζα και βραδυνό δεν είναι άσχημη λύση. Με 18 ευρώ για μια οικογένεια 2 ατόμων και 2 παιδιών είναι πολύ καλή τιμή. Αν μας τύχει μάσα και έξω χαλάλι των 18 ευρώ. Θα παίξω χαρτιά με τον Scorpio και θα τον μαδήσω άρα κανένα πρόβλημα. 

Αν πάλι κάποιος πάει μόνο με πρωίνό ακόμα καλύτερα. 

Αν πάλι μαζευτούν λίγοι για βραδινό και μας πουν ότι δεν παρέχουν βραδινό πάλι σιγά τα αυγά θα φάμε έξω αλλά και πάλι πρέπει να μαδήσω τον Scorpio.

 

Υ.Γ. 1. Εκλεισα το δωμάτιο.

Υ.Γ. 2. Ρε παιδιά βασικό είνια ρε γαμώτο το Pulman για μας διότι αν πάρουμε αμάξι θα είναι κόστος και ιστορία. Όχι να πιέσω τι θα γίνει απλά πρέπει να βιαστούμε να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

 

Οεο. 

 

:D

 

Κωστή γιατι δε βλεπεται εαν εχει αεροπλανο χανια-σαλονικα ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ Κ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΘΑΝΑΙ ΓΙΑ ΣΑς !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή γιατι δε βλεπεται εαν εχει αεροπλανο χανια-σαλονικα ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ Κ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΘΑΝΑΙ ΓΙΑ ΣΑς !!!

 

Νικόλα θα προτειμούσα την παρέα του λεωφορείου. Σε αδυναμία συγκρότησης λεωφορείου σε σώμα ε τότε μπορεί να έρθω και από εκεί...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Βροχήηη και σήημεραα" τα ημερομήνια λένε μουντό καιρό για τον Οκτώβριο... <_<  Οι νότιοι ξεθάψτε τα χειμωνιάτικα, παλτά, κασκόλ και μάλλινα, αρκετά πλατσουρίσατε όλο το καλοκαίρι... :P  Καλό μήνα...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Βροχήηη και σήημεραα" τα ημερομήνια λένε μουντό καιρό για τον Οκτώβριο... <_<  Οι νότιοι ξεθάψτε τα χειμωνιάτικα, παλτά, κασκόλ και μάλλινα, αρκετά πλατσουρίσατε όλο το καλοκαίρι... :P  Καλό μήνα...!!

Για Οκτώβριο αστον να βρεχει. Για Νοέμβριο όμως θα κάνει ξαστεριά (τόσα αστέρια θα μαζευτούμε :)  ). 

Κι αν έξω αστράφτει και βροντάαααα τον καιρό θα τον φτιάξουμε εμείς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε ότι ο jim1970, (που ήταν στην προηγούμενη συνάντηση) δε θα είναι μαζί μας στη 12η... !!  :) Όταν επιβεβαιωθεί, θα ενημερώσω-σει...   :rolleyes:

 

Θες πάλι να ρθω να σε πάρω .

Υ.Γ. Είσαι πολύ αλήτης τελικά :angry: :angry: :angry:  :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω κάτι με όλο το θάρρος?

 

Θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω και εγώ. Όμως μου μοιάζει σαν να μην πρόκειται για την "ετήσια συνάντηση μελών του taxheaven" αλλά πιο πολύ για μια "συνάντηση παλιών μελών του taxheaven τα οποία δεν πολυασχολούνται πια με το taxheaven".

 

Χωρίς καθόλου ειρωνικό ύφος και με μεγάλη αμφιβολία για το αν ευσταθούν τα συμπεράσματα μου, νομίζω ότι η παρέα σας είναι λίγο κλειστή. 

 

Είναι πολύ σχετικό με τα παραπάνω και αυτό το θέμα: http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=99825

 

Παίζει και να λέω βλακείες...

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

Για την ενασχόληση ή όχι με το forum τα συμπεράσματα δικά σας.

Για την συμμετοχή στην εκδρομή θα πω ότι προσωπικά την τόλμησα την 7η αν δεν κάνω λάθος φορά στην Ξάνθη (single τότε ακόμα) και προσπαθώ να ακολουθώ πάντα (με την οικογένεια σήμερα).

Οι περισσότεροι που τόμησαν την πρώτη φορά για την ακρίβεια, εξακολουθούν να συμμετέχουν. 

Ευτυχώς κάθε χρόνο διαπιστώνουμε νέεες συμμετοχές και είμαι σίγουρη ότι όλοι έχουν νιώσει καλοδεχούμενοι.

Η παρέα είναι πολύυυυ μεγάλη για να γίνει "κλειστή".

Είναι μια εμπειρία που προσωπικά με γεμίζει χαρά καθώς στο μυαλό μου μεγενθύνω αυτή την πανελλαδική παρέα και εύχομαι να ήταν έτσι η πραγματικότητα για το κοινωνικό σύνολο (τι είπα πάλι!!)

Θέλω να πω ότι μοιάζει απίστευτο πόσο ξένοι κατά τα άλλα μεταξύ μας καταφέρνουμε και δημιουργούμε τόσο δυνατούς δεσμούς.

 

Ο τολμών νικά λοιπόν και εύχομαι από καρδιάς να σας γνωρίσω στην Πιερία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω κάτι με όλο το θάρρος?

 

Θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω και εγώ. Όμως μου μοιάζει σαν να μην πρόκειται για την "ετήσια συνάντηση μελών του taxheaven" αλλά πιο πολύ για μια "συνάντηση παλιών μελών του taxheaven τα οποία δεν πολυασχολούνται πια με το taxheaven".

 

Χωρίς καθόλου ειρωνικό ύφος και με μεγάλη αμφιβολία για το αν ευσταθούν τα συμπεράσματα μου, νομίζω ότι η παρέα σας είναι λίγο κλειστή. 

 

Είναι πολύ σχετικό με τα παραπάνω και αυτό το θέμα: http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=99825

 

Παίζει και να λέω βλακείες...

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση.

Όταν έρθεις ,θα δείς οτι είχες λάθος εκτίμηση ,έτσι νόμιζα και εγώ στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη το πρόγραμμα είναι πολύ καλό !!

Όσο για το ξενοδοχείο μάλλον συμφωνούμε όλοι ότι δεν πρέπει να πάμε σε μεσημεριανό. Θα λείπουμε συνέχεια. 

Τώρα για το βραδυνό ας το αφήσουμε λάσκα. 

Δηλαδή αν κάποιος θέλει να δώσει 18 ευρώ για να έχει στην καβάτζα και βραδυνό δεν είναι άσχημη λύση. Με 18 ευρώ για μια οικογένεια 2 ατόμων και 2 παιδιών είναι πολύ καλή τιμή. Αν μας τύχει μάσα και έξω χαλάλι των 18 ευρώ. Θα παίξω χαρτιά με τον Scorpio και θα τον μαδήσω άρα κανένα πρόβλημα. 

Αν πάλι κάποιος πάει μόνο με πρωίνό ακόμα καλύτερα. 

Αν πάλι μαζευτούν λίγοι για βραδινό και μας πουν ότι δεν παρέχουν βραδινό πάλι σιγά τα αυγά θα φάμε έξω αλλά και πάλι πρέπει να μαδήσω τον Scorpio.

 

Υ.Γ. 1. Εκλεισα το δωμάτιο.

Υ.Γ. 2. Ρε παιδιά βασικό είνια ρε γαμώτο το Pulman για μας διότι αν πάρουμε αμάξι θα είναι κόστος και ιστορία. Όχι να πιέσω τι θα γίνει απλά πρέπει να βιαστούμε να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

 

Οεο. 

 

:D

Κωστή ,τον πατρινό τον βλέπω μέσα στα καζάνια να φτιάχνει φάρμακο,για αυτό δεν τον βλέπω ,εσύ πάντως μην παρασύρεσαι ,στο να μην φέρεις..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες πάλι να ρθω να σε πάρω .

Υ.Γ. Είσαι πολύ αλήτης τελικά :angry: :angry: :angry:  :P :P :P

ναι κυρ Σάββα..είμαι..

 

φέτος έχω αφοσιωθεί στον ΠΑΟΚ..

 

δεν προλαβαίνω για άλλες δραστηριότητες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου μοιάζει για "κλειστή" αυτή η παρέα...!! :)

     Για την ιστορία να πω ότι και γω δίσταζα και τελικά το αποφάσισα στα Γιάννενα...  Έκτοτε δεν έχω χάσει καμμιά συνάντηση και όλη η οικογένεια την περιμένουμε με ανυπομονησία... Τα πράγματα ξεκίνησαν σαν πυραμίδα ;)  λίγοι στην αρχή, περισσότεροι μετά... Ας γίνει η Πιερία, η πρώτη σου αγαπητέ Ponzi...        

 

                                     Ο "οικοδεσπότης"

post-4764-0-24437500-1443713909_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω κάτι με όλο το θάρρος?

 

Θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω και εγώ. Όμως μου μοιάζει σαν να μην πρόκειται για την "ετήσια συνάντηση μελών του taxheaven" αλλά πιο πολύ για μια "συνάντηση παλιών μελών του taxheaven τα οποία δεν πολυασχολούνται πια με το taxheaven".

 

Χωρίς καθόλου ειρωνικό ύφος και με μεγάλη αμφιβολία για το αν ευσταθούν τα συμπεράσματα μου, νομίζω ότι η παρέα σας είναι λίγο κλειστή. 

 

Είναι πολύ σχετικό με τα παραπάνω και αυτό το θέμα: http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=99825

 

Παίζει και να λέω βλακείες...

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση.

 

Θα συμφωνήσω με τους προλαλίσαντες αλλά να αναφέρω βέβαια ότι η δημιουργία της χαοτικής Διαδ στο fb έσυρε πολλούς εκεί με αποτέλεσμα να ξεχνάμε να συζητάμε. Διότι το fb είναι ειδικό για να μάθεις να μην συζητάς. Αυτό πιστεύω ότι έπιασε η αντένα σου ponzi. Όμως διαβεβαιώνω τα όσα σου είπανε οι συνάδελφοι πιο πριν !!!  :)

 

Υ.Γ. Καλή αντάμωση.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτή την εντύπωση είχα και γω..

 

ακολούθησα πέρσι πρώτη φορά, 

ένα θα σου πω συνάδελφε, δεν μιλάνε για λογιστικά :huh: .. παράξενα πράγματα.. :P

 

μια απόφαση είναι, και όλοι μαζί μια παρέα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήδη θα ανησυχεί ο Ponzi για την ομοιόμορφη απάντηση όλων !! χα χα  :)  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τους προλαλίσαντες αλλά να αναφέρω βέβαια ότι η δημιουργία της χαοτικής Διαδ στο fb έσυρε πολλούς εκεί με αποτέλεσμα να ξεχνάμε να συζητάμε. Διότι το fb είναι ειδικό για να μάθεις να μην συζητάς. Αυτό πιστεύω ότι έπιασε η αντένα σου ponzi. Όμως διαβεβαιώνω τα όσα σου είπανε οι συνάδελφοι πιο πριν !!!  :)

 

Υ.Γ. Καλή αντάμωση.  ;)

 

 

Καλά κάνω εγώ και δεν έχω Φ/Β. Για να μπορώ ακόμη να συζητώ.

Αλλά φύγατε όλοι και δεν έμεινε κανείς να συζητήσω; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνω εγώ και δεν έχω Φ/Β. Για να μπορώ ακόμη να συζητώ.

Αλλά φύγατε όλοι και δεν έμεινε κανείς να συζητήσω; :P

 

 

Γιεραπετρίτη,

          Αν θες να ακούσεις κάποιον που ίσως γράφει περισσότερο από ότι μιλάει  θα σου έλεγα ότι το fb είναι  μέγιστος καταστροφέας της συζήτησης. Η αρκετή του χρήση σε οδηγεί σε χαοτικά μονοπάτια που μόνον αν σιχαθείς να γράφεις γλιτώνεις. Λες κάποια στιγμή : «δεν ξερνώ καλύτερα παρά να γράψω κάτι;»   Ναι αυτά σου μαθαίνει το Fb και πολύ καλά έκανες φίλε μου  που δεν έπεσες στα δίχτυα του…

Επεξεργασμένο από ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιεραπετρίτη,

          Αν θες να ακούσεις κάποιον που ίσως γράφει περισσότερο από ότι μιλάει  θα σου έλεγα ότι το fb είναι  μέγιστος καταστροφέας της συζήτησης. Η αρκετή του χρήση σε οδηγεί σε χαοτικά μονοπάτια που μόνον αν σιχαθείς να γράφεις γλιτώνεις. Λες κάποια στιγμή : «δεν ξερνώ καλύτερα παρά να γράψω κάτι;»   Ναι αυτά σου μαθαίνει το Fb και πολύ καλά έκανες φίλε μου  που δεν έπεσες στα δίχτυα του…

 

Μπήκα σήμερα να σχολιάσω την χθεσινή δημοσίευση σας. Εχθές δεν πρόλαβα.

Βλέπω όμως ότι την "κουρέψατε".

Κρίμα γιατί ήταν ένα διαμάντι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σήμερα να σχολιάσω την χθεσινή δημοσίευση σας. Εχθές δεν πρόλαβα.

Βλέπω όμως ότι την "κουρέψατε".

Κρίμα γιατί ήταν ένα διαμάντι. :)

 

Ε ντράπηκα για κάτι. Δεν πειράζει. 

Ευχαριστώ πάντως ακόμα και για ένα, αόρατο πια, σχόλιο φίλε ponzi !!!  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...