Προς το περιεχόμενο

ΑΙΔΙΑ - ΑΙΣΧΟΣ - ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για άλλη μια φορά  επαναλαμβάνεται ο ίδιο έργο . Αφού η εφαρμογή για το Ε9 καθυστέρησε να ανοίξει μια , δύο τρεις φορές επιτέλους ενώ και λίγες ημέρες ΑΝΟΙΞΕ.......

και για ακόμη  μια φορά αισθάνομαι Μ_ _ _ _ας !!! , ότι με κοροιδεύουν ότι..... Κλείνουμε ραντεβού με τους πελάτες μας για μια διόρθωση και ...

 

Forbidden

You are not authorized to access the requested resource.

 

ατελείωτες ώρες για να στείλεις μια δήλωση. Πότε επιτέλους θα λυθούν αυτά τα προβλήματα ? Κάποτε είχαμε ουρές στις εφορίες τώρα έχουμε στο taxisnet.

Χρόνια και χρόνια το ίδιο πρόβλημα . Αν κάποιοι δεν μπορούν να πάνε στο ΣΠΙΤΙ τους.

 

Άντε γιατί και η υπομόνή έχει τα όρια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Χρόνια και χρόνια το ίδιο πρόβλημα . Αν κάποιοι δεν μπορούν να πάνε στο ΣΠΙΤΙ τους.

 

.......

 

Αυτός είναι και ο σκοπός... Οι κάποιοι που δεν μπορούν και θέλουν να τους στείλουν σπίτι τους, φυσικά, είμαστε εμείς, ως ελεύθεροι επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος!από το πρωί σε ένα πελάτη έχει κολλησει και δέν βγαίνει κιόλας!

Υπάρχει κάποιος-κάποια υπηρεσία ........???????(τί λέω?????!!!!) να αποτανθούμε ώστε να μπορέσουμε να βρούμε λύση στο συγκεκριμένο θέμα ?  Ε  Λ  Ε   Ο   Σ     ΠΙΑ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος!από το πρωί σε ένα πελάτη έχει κολλησει και δέν βγαίνει κιόλας!

 

 ο πελατης εφυγε ??

 

εδω τους εχω ολλους στημενους na πατανε το κουμπι  Εισοδος και εισοδος και εισοδος και εισοδος και εισοδος καιεισοδος καιεισοδος μεχρι να βαρεθει 

 

κι μετα  NEXT PLEASEEE!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πετάει συνεχώς έξω. υπάρχει καποια απάντηση απο το υπουργείο? θα το διορθώσουν? θα ανακοινώσουν παράταση για να αποσυμφορηθεί η διαδικασία? τι να πούμε στους πελάτες μας, ελάτε το απογευμα? αυριο? την αλλη εβδομάδα?  ξερει καποιος κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πετάει συνεχώς έξω. υπάρχει καποια απάντηση απο το υπουργείο? θα το διορθώσουν? θα ανακοινώσουν παράταση για να αποσυμφορηθεί η διαδικασία? τι να πούμε στους πελάτες μας, ελάτε το απογευμα? αυριο? την αλλη εβδομάδα?  ξερει καποιος κάτι?

 

ΥΠΑΡΧΕΙ

 

Έχει μεγάλη επισκεψιμότητα γι αυτό.

Ενώ αυτοί και η  υπέροχη  εφαρμογή  τους περίμεναν λιγότερη  επισκεψιμότητα.

Τώρα απλώς είναι ενήμεροι και εμείς σε αναμονή γιατί η περίοδος έληξε..... κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν χωρίς τροπή είχαν βγάλει ανακοίνωση για  να μπαίνουμε στο TAXIS μετά τις 10 το βράδυ !!!! τι να λέμε τώρα

 

Μήπως να κάνουμε και εφημερίες για να λυθεί η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.....ΤΣ........      Μ ...........        Κ  .........      ΕΠΕΣΕ ΣΗΜΕΡΑ 08.58 

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΒΓΕΙΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΔΩ  ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πω......................

 

 

Τα γράφετε κεφαλαία, τα γράφετε και ανορθόγραφα.............

 

Να πως δημιουργούνται οι παρεξηγήσεις................................

 

 

 

ΑΙΔΙΑ - ΑΙΣΧΟΣ - ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.....ΤΣ........      Μ ...........        Κ  .........      ΕΠΕΣΕ ΣΗΜΕΡΑ 08.58 

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΒΓΕΙΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΔΩ  ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τώρα με την παράταση θα ανοίξει για λίγο και μετά πάλι από την αρχή.....!!!

 

Τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα!!! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πω......................

 

 

Τα γράφετε κεφαλαία, τα γράφετε και ανορθόγραφα.............

 

Να πως δημιουργούνται οι παρεξηγήσεις................................

Εχω τήν εντύπωση οτι η λανθασμένη ορθογραφία εκ μέρους τού συναδέλφου είναι αποτέλεσμα μεγάλης ταχύτητας καί οργής κατά την πληκτρολόγηση , όμως δέν είμαι σίγουρος αν ήθελε να γράψει ΑΗΔΙΑ  ή ΑΙΔΟΙΑ.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδία ήθελα να γράψω , αλλά .... ας όψεται η αγανάκτηση μου.

 

Μακάρι το πρόβλημά να ήταν το  δικό μου ορθογραφικό λάθος....

 

Πάντως σωστά που το πρόσεξε ο stefanos_her , για να ξεκινήσουν

 

οι διορθώσεις των κακώς πραγμένων από κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.....ΤΣ........      Μ ...........        Κ  .........      ΕΠΕΣΕ ΣΗΜΕΡΑ 08.58 

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΒΓΕΙΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΔΩ  ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΦΩΝΗΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ ( ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ) .

ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΕΙΑ ή ΠΑΙΔΙΑ ( Η Ελληνική είναι η πιο δύσκολη γλώσσα. Ισως θα ήταν καλύτερα να ξεκινήσουμε να γράφουμε Αγγλικά που είναι πιο εύκολα. ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΟΛΟΙ εδώ μέσα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδία ήθελα να γράψω , αλλά .... ας όψεται η αγανάκτηση μου.

 

Μακάρι το πρόβλημά να ήταν το  δικό μου ορθογραφικό λάθος....

 

Πάντως σωστά που το πρόσεξε ο stefanos_her , για να ξεκινήσουν

 

οι διορθώσεις των κακώς πραγμένων από κάπου.

δεν είναι ακριβώς αηδία αυτό που πραγματικά νιώθεις. Εγώ πιστεύω ότι θα ήθελες σήμερα το μεσημέρι στην αμαλίας απέναντι από την Βουλή και τον τσολιά μας να κρεμάσεις όλους αυτούς ή έστω αυτούς που θεωρείς πιο σιχαμερά υπεύθυνους για την κατάντια της ομορφότερης χώρας του κόσμου σε αυτό το χάλι. Θα θελες πιστεύω να είσαι χωρίς κουκούλα και να τους κοιτάς έναν έναν στα μάτια την ώρα που θα κλωτσάς το σκαμνάκι κάτω από τα πόδια τους....το απόγευμα όταν θα χεις τελειώσει...δεν θα πάς σπίτι ανακουφισμένος? δεν θα σου χει φύγει η οργή ή ένα μεγάλο μέρος εστω της οργής σου για αυτά τα καθάρματα ,τους προδότες αυτούς του έθνους???εγώ πιστεύω πώς έτσι νιώθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνετε στο ε9 ;; Όπως παει οχι στις 19/12 αλλα ουτε του χρόνου τετοιο καιρό δε θα προλάβουμε. Και οι περισσότεροι έχουν λάθη στο ε9 και βιάζονται για διορθώσεις για να μειωθεί ο ενφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 70% των δηλώσεων Ε9 είναι λάθος ή θελουν συμπλήρωση στοιχείων και το σύστημα δεν δουλεύει με ελάχιστα διαστήματα εξερέσεων. Πρέπει ολα τα συλλογικά όργανα μας να ενημερώσουν εγγράφως το υπουργείο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 70% των δηλώσεων Ε9 είναι λάθος ή θελουν συμπλήρωση στοιχείων και το σύστημα δεν δουλεύει με ελάχιστα διαστήματα εξερέσεων. Πρέπει ολα τα συλλογικά όργανα μας να ενημερώσουν εγγράφως το υπουργείο .

όχι φίλε μου. ΤΟ συλλογικό όργανο οφείλει να πάει με καλάζνικοφ και πενηντάρι μέσα στο Υ.Ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΗΔΙΑ ΟΣΩ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.

5 εωσ 6 ώρες για να τροποποιήσεις ένα ε9.???

Για πιο λόγο αυτή η ταλαιπωρία κάθε φορά..????

Που είναι ο  συλλογός μας να κινηθεί.?

Πρέπει να καθόμαστε μπροστά από τον υπολογιστή μας

24 ώρες το 24 ωρο για να συμπληρώνουμε ένα ε9.?

Και οι δουλειές των επιχειρήσεων όπου τηρούμε.?

πότε θα προλάβουμε να τις διεκπαιρεώσουμε...?

Οριοθετούνε όμως ημερομηνίες λήξης για τα πάντα

με υπέρογκα προστίματα τα οποία επιβαρυνόμαστε.?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος-κάποια υπηρεσία ........???????(τί λέω?????!!!!) να αποτανθούμε ώστε να μπορέσουμε να βρούμε λύση στο συγκεκριμένο θέμα ?  Ε  Λ  Ε   Ο   Σ     ΠΙΑ!!!!!!

 

Ο Χάρης Θεοχάρης!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ 3 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ  ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ Ε9  ΔΗΛΑΔΗ 9 ΩΡΕΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΝΑΙ     ΜΗΔΕΝ  .ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...