Προς το περιεχόμενο

ελαχιστο εγγυμενο εισοδημα δημοι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΣΗΜΕΡΑ  ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΓΥΜΕΝΟ ΕΙΣΟΜΑ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΑΛΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ? ΤΑ ΚΕΠ Η ΟΙ ΔΗΜΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΑ ΚΕΠ Η ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην ασχολήστε , γιατί θα μπλέξετε !!!

Εκφράζω προσωπική άποψη !

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΑΠΟΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ(ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΗΣΩ?)

ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΕΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΑΠΟΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ(ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΗΣΩ?)

ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΕΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ.

 

Καλώς ή κακώς, αποτελούν και αυτά πλέον "αντικείμενο" μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι λίγοι οι δήμοι... Από την Αθήνα μόνο η Καλλιθέα (ευτυχώς είμαι μακριά από την Καλλιθέα... :unsure: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι λίγοι οι δήμοι... Από την Αθήνα μόνο η Καλλιθέα (ευτυχώς είμαι μακριά από την Καλλιθέα... :unsure: )

Κ εγω!!!

Κ ευτυχως μακρια απο την Αθηνα γενικοτερα!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ κάτι? Πρέπει να συμπληρωθούν όλα τα πεδία?Δηλαδή και εκεί που λέει αν έχει ψυγεία, τοστιέρες και λοιπά?Τόσο πολύ για γέλια είναι. Και γιατί δεν μπορούν να μπουν μερικοί πελάτες μου με τους κωδικούς τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...