Προς το περιεχόμενο

ΣτΕ 1961/2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΕ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΣΤΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ Ο ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 2238/94 Η Ο ΤΩΡΙΝΟΣ 4172.

Σχετικά με την επισυναπτόμενη απόφαση του ΣτΕ, θα πρέπει να λάβουμε υπόψη ότι αναφέρεται στις διατάξεις του Ν.2238/1994 και όχι του νέου Κ.Φ.Ε. (Ν.4172/2013).

Πατήστε εδώ για να δείτε την απόφαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΣΤΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ Ο ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 2238/94 Η Ο ΤΩΡΙΝΟΣ 4172.

Σχετικά με την επισυναπτόμενη απόφαση του ΣτΕ, θα πρέπει να λάβουμε υπόψη ότι αναφέρεται στις διατάξεις του Ν.2238/1994 και όχι του νέου Κ.Φ.Ε. (Ν.4172/2013).

Πατήστε εδώ για να δείτε την απόφαση

Τελικά τι θέλετε να πείτε κε συνάδελφε?

ερωτήσεις προς ελεγκτικές κλπ.................απαντήσεις ,ως προς τι?ο ν.4172/13 ισχύει απο 01/01/14 και η υπόθεση αφορά παλιά χρόνια.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι θέλετε να πείτε κε συνάδελφε?

ερωτήσεις προς ελεγκτικές κλπ.................απαντήσεις ,ως προς τι?ο ν.4172/13 ισχύει απο 01/01/14 και η υπόθεση αφορά παλιά χρόνια.............

 

το ερώτημα μου είναι: εχει νοημα αυτό που λέει η ελεγκτική? Οτι δηλαδή το ΣτΕ αναφέρεται μόνο στον 2238/94 και οχι στον προσφατο 4172/2013? όπου και ο 4172 αντικατέστησε τον 2238?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...