Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Α.ΚΟΥΜ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

Recommended Posts

Guest Α.ΚΟΥΜ

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ;

Guest Γ. ΖΑΡΡΑΣ

ΕΤΑΙΡΙΑ: PRUDENTIAL ΕΠΕ

ΜΟΜΦΕΡΑΤΟΥ 148

114 75 ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ. 210 64 30 540

FAX 210 64 46 733

Email: [email protected]

www.prudential.gr

Guest Επισκέπτης

Θα σου προτεινα ενα καινουργιο πρόγραμμα το insurancemanager (www.insurancemanager.gr). Έχω παίξει λίγο με το demo και μου φανηκε παρα πολυ καλό.

Guest Επισκέπτης

STHN ΟΜΙΚΡΟΝ

ΜΕ ΤΗΝ "ΙΡΙΔΑ" ΚΑΙ PAIZEI ME singular KAI COMPUTER LOGIC KAI HPEIROTIKH KAI UNISOFT !!!

TO EXOYME ME GEFYRA EDW KAI 2 XRONIA, KANENA PROBLHMA, AN TO RYUMISOYN SWSTA EINIA OK

Guest POLHTHS SOFTWARE

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ

ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ

ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Συμφωνώντας με τα παραπάνω και συμπληρώνοντας ,

Μην εμπιστευτείς νέα προγράμματα (αυτά που κυκλοφορούν 1-2 χρόνια στην αγορά)

ακόμη και από μία αναγνωρισμένη εταιρεία .

Συμπέρασμα : Ψάξε , ρώτησε δες demo και προπάντων δες εταιρεία άρα και υποστήριξη

γιατί το καλύτερο πρόγραμμα να ΄χεις αν δεν έχει υποστήριξη .................

Guest alpha

Άκουσε κανείς ότι έκλεισε η blue byte, παίζει κάτι τέτοιο, ότι έχει πολλα δικαστήρια!!

Guest Επισκέπτης

εγω έχω πρόβλημα με αυτους και μαλλον θα τους κανω μια αγωγουλα να δουμε τι μπορει να γινει

Guest Αρης

Δεν ξερω αν εχει αγωγες, πάντως δεν έκλεισε, εγω ειμαι καινουργιος πελατης τους, μεχρι στιγμης δεν εχω προβλημα, το μελλον θα δειξει...

Guest επισκεπτης

από την αγορα και μετα σου εχουν παρει αλλα λεφτα?? σπυ κανανε εκπαιδευση???. προμηθειεσ εβγαλες??? ή απλά καθεσαι και καμαρωνης απλα οτι αγορασες προγραμμα όπως εγω.

Εδω και 3 χρονια με εχουν γραψει κανονικα. φυσικα ουτε λογος για προμηθειες στο εξελακι τις βγαζω. πεταξα τα λεφτα μου

Guest Mega

τι ειναι αυτα που λετε. αυτοι εχουν σκοτωθει με ολο τον κοσμο. Σε οποιο μεγαλο γραφειο το βαζουν μετα απο λιγο τους πετανε με τις κλωτσιες

Guest BIG Insurance

Καλησπέρα, παιδιά μακριά από Blu Byte οπου το βάζουν τους πετάνε με τις κλωτσιές δείτε το i-View.gr το πιο σοβαρό και έχει και την καλύτερη πολυτιμολόγηση. Ολα τα άλλα είναι για τα μπάζα!

Guest Επισκέπτης

Καλησπέρα, παιδιά μακριά από Blu Byte οπου το βάζουν τους πετάνε με τις κλωτσιές δείτε το i-View.gr το πιο σοβαρό και έχει και την καλύτερη πολυτιμολόγηση. Ολα τα άλλα είναι για τα μπάζα!

πολυ καλη τιμη και παρα πολλες δυνατοτητες ειναι και το Ασφάλειες Database, εχει και demo για δοκιμη. το ανακαλυψα χθες και μεχρι στιγμης εχω θετικες εντυπωσεις. πληρης διαχειριση και απο τιμη super.

δειτε εδω για το demo http://www.fotissoft...r/asfaleies.htm

Guest Επισκέπτης

εχει πληρη διαχειριση το Ασφάλειες Database, το κατεβασα και το δοκιμαζω απο εχθες.

ετησιο συμβολαιο ειναι μονο 100 ευρω και οντως πολυ χαμηλη τιμη. πολυ ωραια εφαρμογη.

θα επικοινωνησω για περισσοτερες πληροφοριες αλλα απο τις δοκιμες μου δεν εχει τιποτα λιγοτερο απο αλλα ακριβα προγραμματα

(και απαγορευτικα για αγορα γαι μικρο-μεσαια παραγωγη οπως εγω).

Guest petros1971

εχει πληρη διαχειριση το Ασφάλειες Database, το κατεβασα και το δοκιμαζω απο εχθες.

ετησιο συμβολαιο ειναι μονο 100 ευρω και οντως πολυ χαμηλη τιμη. πολυ ωραια εφαρμογη.

θα επικοινωνησω για περισσοτερες πληροφοριες αλλα απο τις δοκιμες μου δεν εχει τιποτα λιγοτερο απο αλλα ακριβα προγραμματα

(και απαγορευτικα για αγορα γαι μικρο-μεσαια παραγωγη οπως εγω).

το εχω αγορασει και το δουλευω 2 βδομαδες, τωρα μου ετοιμαζουν και γεφυρες.

θετικες εντυπωσεις εως τωρα.

Guest Παναγιώτης

Σας προτείνω να ρίξετε μιά ματιά και στο Ασφαλιστικό της DYNABYTE. Είναι μικρό, ευέλικτο πρόγραμμα και η εταιρία το προσαρμόζει στα δικά σου μέτρα εάν χρειαστεί.

Μπορείς να κατεβάσεις το demo δωρεάν. Δεν υπάρχουν ετήσια κόστη και η τιμή αγοράς είναι πραγματικά πολύ χαμηλή.

Δες το εδώ http://www.linx.gr/d.../asfalistis.htm

Guest Ανεξάρτητος Ασφαλιστικός Σύμβουλος

Ρε παιδιά ειλικρινά ποιος συνάδελφος που ξέρει από την δουλειά μας θα πάρει λογισμικό σαν το Dynabyte;

Η Bluebyte, Profia Και η Safecafe είναι για τα μπάζα! H τελευταία δεν είναι καν εταιρία πήγα εκέι και είχαν μία γάτα στην συνάντηση και έναν εκνευριστικό ασφαλιστή που σίγουρα θα φάει το χαρτοφυλάκιο σε ότι του πάτε! Θα σας πάρει τα συμβόλαια! Ξυπνήστε μεγάλο αρπακτικό!!!

Μόνο το Limis και η i-View αξίζει... Δείτε τα και τα δύο και αποφασίστε!!!

Guest FLUE BYTE

XA XA XAXA XA XA XA XA XA

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ...ΧΑΧΑΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ...ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ!..ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΓΕΦΥΡΕΣ, ΡΩΣΙΔΕΣ... ΟΛΑ ΤΖΑΜΠΑ

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

...ΠΑΡΤΕ ΚΟΣΜΕ

ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ

Guest ΕΠΟΙΑ

Ρε παιδιά ειλικρινά ποιος συνάδελφος που ξέρει από την δουλειά μας θα πάρει λογισμικό σαν το Dynabyte;

Η Bluebyte, Profia Και η Safecafe είναι για τα μπάζα! H τελευταία δεν είναι καν εταιρία πήγα εκέι και είχαν μία γάτα στην συνάντηση και έναν εκνευριστικό ασφαλιστή που σίγουρα θα φάει το χαρτοφυλάκιο σε ότι του πάτε! Θα σας πάρει τα συμβόλαια! Ξυπνήστε μεγάλο αρπακτικό!!!

Μόνο το Limis και η i-View αξίζει... Δείτε τα και τα δύο και αποφασίστε!!!

συνάδελφε η lIMIS έχει κλήσει εδώ και κάτι χρόνια και οσοι το είχαν πάρει είοναι στο αέρα, τι μας λές? μας πέρασαν από 3-4 διαφορετικές εταιρίες! για κορόιδα ψαχνουν οι τυποι.

Guest EVIMA TA KOROIDA...

καλα λέμε για πολύ γέλιο...όλοι τους τελευταιους μήνες (που τους εχουν απολύσει οι ασφαλιστικες) εχουν γίνει ειδικοί και πουλάνε λογισμικά!, χαριζουν γέφυρες, δωρεάν θεσεις εργασίες, ειδικά συστηματα πολυτιμολογισης και δεν ξερω και εγω τι άλλο...μια εταιριάρα έκλεισε και ο κάθε υπάλληλος πήρε το πρόγραμμα και το πουλάει με δικό του όνομα...το ποιο κουφο είναι ότι  τελευταία ...εμφανίστηκς και ο περίφημος FOTISSOFTWARE...!!! που και αυτός ο κακομοίρης χαρίζει τα πάντα μόνο με 1 εύρώ το μήνα ! ...Ινδιάνοι έγιναν οι άνθρωποι ...από την Ινδία δηλαδή...

ρε τι γίνεται...!

Ναι όντως κάνουν μπαμ τα σχόλια των πωλητών. Πάντως επειδή εδώ είναι λογιστικό φόρουμ και όσοι λογιστές ασχολούνται πα%3