Προς το περιεχόμενο
  • 0

Υπεύθυνη Δήλωση λογιστών για το ΟΕΕ


gapdk

Ερώτηση

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά στις Δημητρούλες, τους Δημήτρηδες και τη Θεσσαλονίκη μας!

 

Υπάρχει κάπου το έντυπο της Υπεύθυνης Δήλωσης με το κειμενάκι που πρέπει να υποβάλλουν οι λογιστές στο Οικονομικό Επιμελητήριο μέχρι τις 30 Οκτωβρίου?

 

Ψάχνω στην ιστοσελίδα του ΟΕΕ αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι σχετικό.

 

Σας ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δεν το έχω παρακολουθήσει.Το υποβάλλαμε πέρσι.Το υποβάλλουμε και εφέτος??? ..και ξανά πληρωμη 15.00 ??

Υποβάλλεται και ηλεκτρονικά  ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου. Ξέρετε τι γίνεται αν δεν δοθεί η αίτηση ως σήμερα??? Αν την υποβάλλω εκπρόθεσμα έχω κυρώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εννοείται πώς όποιος έχει καταθέσει χειρόγραφα την υπεύθυνη δήλωση τον γενάρη του 2014 ας πούμε στο επιμελητήριο, είναι καλυμμένος για το 2014, σωστά? Επίσης η εκτύπωση των αδειών σε Α4 είναι εφικτή πλέον? γιατί πέρσυ που πήγα μου είπαν ότι δεν μπορούμε να στην εκτυπώσουμε γιατί δεν είχανε χαρτί!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εννοείται πώς όποιος έχει καταθέσει χειρόγραφα την υπεύθυνη δήλωση τον γενάρη του 2014 ας πούμε στο επιμελητήριο, είναι καλυμμένος για το 2014, σωστά? Επίσης η εκτύπωση των αδειών σε Α4 είναι εφικτή πλέον? γιατί πέρσυ που πήγα μου είπαν ότι δεν μπορούμε να στην εκτυπώσουμε γιατί δεν είχανε χαρτί!!!!!

?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

για να μην ανοίγω τώρα thread νέο, θέλω να πληρώσω το 30αρι, αλλά στην σελίδα του ΟΕΕ, δεν βλέπω πουθενά ποιο λογαριασμό τραπεζικό χρεώνουμε. Στο ebanking δεν υπάρχει ΟΕΕ.

 

Πάς από τράπεζα και πληρώνεις με την ταυτότητα πληρωμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...