Προς το περιεχόμενο
  • 0

Τεχνικός ασφαλείας - πεδίο <<ισχύει έως>> τι βάζουμε?


Ganeze

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Βάζεις τον κωδικό που δηλώνεις στο Εργάνη στο Ε3 (πρόσληψη).

Η πρόσληψη είναι παλιά.. πριν το εργανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κανεις αναζήτηση και βρίσκεις την κατάλληλη ειδικότητα. όπως προανέφεραν και οι άλλοι συνάδελφοι δεν ταυτίζονται με τους κωδικούς του ΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κανεις αναζήτηση και βρίσκεις την κατάλληλη ειδικότητα. όπως προανέφεραν και οι άλλοι συνάδελφοι δεν ταυτίζονται με τους κωδικούς του ΙΚΑ

 

Για να μας ταλαιπωρούν μάλλον..είμαστε και γαμώ τις χώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πήγα να στείλω ένα αρχικό πίνακα σήμερα το πρωι και μου βγάζει σαν υποχρεωτικό να περάσω την "ειδικότητα" του εργαζομένου. Θυμάμαι μέχρι πέρσι απλά το έγραφες. Πήγα λοιπόν να ανοίξω το κουτάκι με τις ειδικότητες (από την αναζήτηση) βάζω τον κωδικό του εργαζομένου που έχω στο ΙΚΑ (915120 έχει ο συγκεκριμένος) και μου βγάζει ότι η ειδικότητα δεν υπάρχει.

 

Δεν θα έπρεπε να παίρνει το ίδιο με του ΙΚΑ?

 

Μήπως κάνω κάποιο λάθος?

 

Το αντιμετώπισε κανείς?

Μου κάνει εντύπωση που το αντιλαμβάνεσαι τώρα μετά από 2,5 χρόνια ΕΡΓΑΝΗ!!!! αλλά εν πάσει περιπτώση δεν είναι η ίδια κωδικοποίηση. Άν έχεις λογισμικό για μισθοδοσία(που φαντάζομαι θα έχεις) διευκολύνεσαι πάρα πολύ ώς προς την αναζήτηση των κωδικών ειδικοτήτων και τα σχετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σόρρυ συνάδελφε που το αντιλαμβάνομαι μετά απο 2,5χρόνια! Δεν έχουμε όλοι το ίδιο πελατολόγιο με σένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σόρρυ συνάδελφε που το αντιλαμβάνομαι μετά απο 2,5χρόνια! Δεν έχουμε όλοι το ίδιο πελατολόγιο με σένα

Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη. Απλά μου έκανε εντύπωση.Προφανώς δεν είχες αναλάβει μέχρι τώρα επιχείρηση με μισθοδοσία,αλλιώς δεν εξηγείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...