Προς το περιεχόμενο

ΑΠΔ -όλες εργάσιμες. ναι ή όχι ?


lami

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιχείρηση που λειτουργεί 7 ημέρες την εβδομάδα απασχολεί προσωπικο και τα Σαββατοκύριακα. στην επιλογή "όλες εργάσιμες" τι βάζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιχείρηση που λειτουργεί 7 ημέρες την εβδομάδα απασχολεί προσωπικο και τα Σαββατοκύριακα. στην επιλογή "όλες εργάσιμες" τι βάζουμε?

ΝΑΙ, με τονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ημερομίσθιους που δουλεύουν πενθήμερο πρέπει να μπούν όλες οι εργάσιμες; ''ναι''; εφόσον η επιχείρηση είναι ανοιχτή πενθήμερο. και ''όχι ''αν λειτουργεί και το σάββατο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ημερομίσθιους που δουλεύουν πενθήμερο πρέπει να μπούν όλες οι εργάσιμες; ''ναι''; εφόσον η επιχείρηση είναι ανοιχτή πενθήμερο. και ''όχι ''αν λειτουργεί και το σάββατο;

Εφόσον οι εργαζόμενοι απασχολούνται πενθήμερο και άνω τότε ΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον οι εργαζόμενοι απασχολούνται πενθήμερο και άνω τότε ΝΑΙ

εγω για εργάτη που εργάζεται τριτη-σαββατο,πενθήμερο δηλαδη,βαζω οχι στην αντιστοιχη ενδειξη θεωρωντας οτι ολες εργασιμες εννοει απο δευτερα εως παρασκευη.ειμαι λαθος?πρεπει να το διορθωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω για εργάτη που εργάζεται τριτη-σαββατο,πενθήμερο δηλαδη,βαζω οχι στην αντιστοιχη ενδειξη θεωρωντας οτι ολες εργασιμες εννοει απο δευτερα εως παρασκευη.ειμαι λαθος?πρεπει να το διορθωσω?

Θα βαζεις ΝΑΙ και σιγα το λαθος που εγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχω μπερδευτεί πάρα πολλές φορές...... αυτο το κουτάκι πόσο κακό μπορεί να κάνει (σε ευρωπρόστιμο) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχω μπερδευτεί πάρα πολλές φορές...... αυτο το κουτάκι πόσο κακό μπορεί να κάνει (σε ευρωπρόστιμο) ???

Ε αν βαλουν και σ αυτο ειναι να τα παραταμε, τιποτα

Υποτιθεται οτι ειναι πληροφοριακο στοιχειο αλλα το εχει παρει και αυτο και το εχει σηκωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν βαλουν και σ αυτο ειναι να τα παραταμε, τιποτα

Υποτιθεται οτι ειναι πληροφοριακο στοιχειο αλλα το εχει παρει και αυτο και το εχει σηκωσει.

σε ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 years later...
Στις 2/10/2014 στις 9:31 ΜΜ, ISIDORA είπε

Ε αν βαλουν και σ αυτο ειναι να τα παραταμε, τιποτα

Υποτιθεται οτι ειναι πληροφοριακο στοιχειο αλλα το εχει παρει και αυτο και το εχει σηκωσει.

Προσελήφθει υπάλλος με πλήρη απασχόληση με ορισμένου για 3 ημέρες. Δουλεψε ΔΕ 01/09 εως ΤΕ 03/09/2021 ... στην ΑΠΔ είναι όλες εργάσιμες ή όχι ?? ψιλομπερδεύτηκα.

ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zevooazaz είπε

Προσελήφθει υπάλλος με πλήρη απασχόληση με ορισμένου για 3 ημέρες. Δουλεψε ΔΕ 01/09 εως ΤΕ 03/09/2021 ... στην ΑΠΔ είναι όλες εργάσιμες ή όχι ?? ψιλομπερδεύτηκα.

ευχαριστώ.

Εγώ θα έβαζα όχι.    Αλλά για κάτι τέτοια δεν ασχολούμαι καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...