Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΑΕΔ 5.000 ΘΕΣΕΩΝ 25-66 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ


MALLIAS81

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ

 

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?

 

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΟΛΟΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΣΗ.

 

ΑΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΦΙΑΣΚΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ 10.000 ΘΕΣΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

συνάδελφοι ΠΡΟΣΟΧΗ ! 

Αφου μπείτε απο τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες στο Link που δόθηκε παραπάνω και βάλετε τους κωδικούς του πελάτη, θα πρέπει να πάτε απο το μενού δεξιά "ΑΙΤΗΣΕΙΣ"

Αν καταφέρετε και φτάσετε ως εκει θα δείτε οτι έχει "εκδήλωση ενδιαφέροντος για το τάδε πρόγραμμα" 
Μετα σας πετάει στην φόρμα υποβολής στοιχείων
Εδω ΠΡΟΣΟΧΗ καθώς ορισμένα στοιχεία που ζητάει να καταχωρήσετε θα πρέπει να περιμένετε να φορτώσει ΟΛΟΚΛΗΡΗ η φόρμα (ειδάλλως δεν θα βλέπετε που πρέπει να καταχωρήσετε)

Το μεγάλο πρόβλημα είναι οτι για κάθε ενα στοιχείο που καταχωρείτε, η φόρμα κάνει ανανέωση που σημαίνει κατα 99% οτι θα χάσετε συνδεση και πάλι. Μην κλείνετε την σελίδα εκείνη ! Επιμένετε να κάνετε ανανέωση! Τα στοιχεία που έχετε ΗΔΗ καταχωρήσει ΔΕΝ χάνονται! 

υ.γ. Εννοείτε οτι εγω ακόμα καταχωρώ ενα ενα τα στοιχεία που μου ζητάει και επιμένω σε "ανανέωση" σελίδας, Δεν έχω φτάσει ακόμα σε υποβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι άνοιξε το σύστημα για υποβολή αιτήσεων στο πρόγραμμα των 6.000 θέσεων, σε μένα είναι ακόμη στις 10.000 θέσεις άσχετο δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το καλό αυτή τη φορά είναι ότι ο πελάτης για τον οποίο προσπάθησα να κάνω την προηγούμενη φορά δέχθηκε να κάνει ο ίδιος την αίτηση από την έδρα του διότι έχει μισθωμένη γραμμή μεγάλης ταχύτητας και το θέμα είναι ότι δεν του ανοίγει ούτε το πεδίο καταχώρισης των συνθηματικών. Ευτυχώς πέτυχε ο καφές σήμερα και λέω να ανάψω και ένα τσιγαράκι μετά από 2,5 χρόνια. Έτσι για να το απολαύσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ενημέρωση μόλις απο συνάδελφο:

ΣΤΟ ΤΗΛ.2109989017 που ειναι για τα τεχνικα θεματα του ΟΑΕΔ μου ειπαν ότι η σελιδα ΧΤΥΠΗΣΕ και ουτε αυτοι μπορουν να μπουν.ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με άφησε να μπώ κανά δυο φορές αλλά με πέταξε καθώς επεξεργαζόμουν την αίτηση. Μία ερώτηση συνάδελφοι.. Στην αρχή εμφανίζει για την σύνθεση της επιχείρησης. Άν υπάρχουν νομικά πρόσωπα, εταίροι, μέτοχοι με 25% συμπληρώνουμε ΝΑΙ αν φυσικό άτομο έχει ποσοστό στην επιχείρηση ανω του 25%; Ή αν σαν Νομικό πρόσωπο έχω ποσοστό 25% σε άλλη επιχείρηση. Μπερδεύτηκα...Το κείμενο στην αίτηση εμφανίζεται έτσι:Εάν είστε ατομική επιχείρηση συμπληρώνετε ΟΧΙ.
Επίσης εάν ως νομικό πρόσωπο (Ο.Ε ,Ε.Ε. Ε.Π.Ε, Ι.Κ.Ε., Α.Ε.) δεν έχετε οποιαδήποτε μετοχική ή εταιρική σύνδεση με άλλη επιχείρηση συμπληρώνετε ΟΧΙ.
Στην περίπτωση που ως νομικό πρόσωπο (Ο.Ε ,Ε.Ε. Ε.Π.Ε, Ι.Κ.Ε., Α.Ε.) έχετε οποιαδήποτε μετοχική ή εταιρική σύνδεση με άλλη επιχείρηση θα πρέπει για την συμπλήρωση του (ΝΑΙ ή ΟΧΙ)να ανατρέξετε στο ορισμό περί «ενιαίας επιχείρησης» στο τελευταίο εδάφιο του Κεφαλαίου 1.2 της Δημόσιας Πρόσκλησης.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχει πεσει τελείως το site του ΟΑΕΔ

δεν ανοίγει τίποτα.

Παρακαλώ επιβεβαιώστε.

.......
#21 JApplication->__construct(Array ([clientId] => 0)) called at [/var/www/oaed/includes/application.php:48]
#22 JSite->__construct(Array ()) called at [/var/www/oaed/libraries/joomla/application/application.php:175]
#23 JApplication::getInstance(site, Array (), J) called at [/var/www/oaed/libraries/joomla/factory.php:53]
#24 JFactory::getApplication(site) called at [/var/www/oaed/index.php:28]
Infinite loop detected in JError

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ εχω πατησει λιστα αιτούμενων προς επιχορηγηση θέσεων και έχω φρακάρει στην ανανέωση για κανα μισάωρο και βάλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ εχω πατησει λιστα αιτούμενων προς επιχορηγηση θέσεων και έχω φρακάρει στην ανανέωση για κανα μισάωρο και βάλε..

 

ως εκει εχω φτασει και εγω μετ α1 ώρα και 20 λεπτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν έχω καταφέρει ούτε καν να βάλω τους κωδικούς ακόμα, εσείς πώς κάνετε αιτήσεις?

μετά από 1 ώρα προσπάθεια,  η <<ΣΕ ΕΚΡΕΜΜΟΤΗΤΑ>> τι σημαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

όλες σε εκρεμμότητα μπαίνουν αρχικά, λογικά δεν έχεις πρόβλημα. Αν δεις σε αναμονή σημαίνει τέλος το πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...