Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΑΕΔ 5.000 ΘΕΣΕΩΝ 25-66 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ


MALLIAS81

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ

 

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?

 

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΟΛΟΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΣΗ.

 

ΑΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΦΙΑΣΚΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ 10.000 ΘΕΣΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

MOGILLA CHROME EXPLORER (12X), ΕΚΑΤΣΕ 1 ΤΟ ΜΑΤΣ. ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΖΟΓΑΔΟΡΟΙ!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΓΙΑ ΜΑΣ;

Α!!! ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΠΑΣΙΕΝΤΖΕΣ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ. ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ αλλά δεν μπορώ απο κάπου να εκτυπώσω ούτε να δώ αριθμό προτοκώλου να ελιναι εντάξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε παιδιά τώρα μου βγάζει μήνυμα 

 

Υπήρξε πρόβλημα στην διαδικασία... Έχει καλυφθεί ο αριθμός των θέσεων για τον συγκεκριμένο άξονα. Σας ευχαριστούμε. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον Οργανισμό για να δηλώσετε το πρόβλημα και να σας δοθούν οδηγίες.

 

το κλείσανε.... ούτε για επιλαχόντες δεν μπορούμε να στείλουμε αιτήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ αλλά δεν μπορώ απο κάπου να εκτυπώσω ούτε να δώ αριθμό προτοκώλου να ελιναι εντάξει?

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕ. "ΤΟ ΠΡΟΤΟΚΩΛΟ ΤΟΥΣ" ΤΗΝ ....ΠΙΣΤΗ ΤΟΥΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  • 0

Ρε παιδιά τώρα μου βγάζει μήνυμα 

 

Υπήρξε πρόβλημα στην διαδικασία... Έχει καλυφθεί ο αριθμός των θέσεων για τον συγκεκριμένο άξονα. Σας ευχαριστούμε. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον Οργανισμό για να δηλώσετε το πρόβλημα και να σας δοθούν οδηγίες.

 

το κλείσανε.... ούτε για επιλαχόντες δεν μπορούμε να στείλουμε αιτήσεις...

 

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ Ο ΟΠΟΙΟς ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΛΑΚΕΙΑ?

 

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΜΠΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω!

-Οι θέσεις θα αυξηθούν αλλά θα το μάθουν μόνο οι "δικοί τους" και κάποιοι τυχεροί, όπως έγινε με το πρόγραμμα των πτυχιούχων παλιότερα...

-Γιατί όλες οι αιτήσεις είναι σε εκρεμμότητα? Θα έπρεπε να ξέρουμε τουλάχιστον αν εξασφαλίσαμε θέση. Αν υπάρξει λόγος απόρριψης αμέσως να πηγαίνει η θέση στον επόμενο. Φοβάμαι οτι θα μάθουμε μόνο μετά από το "μαγείρεμα" που θα κάνουν...

 

Μα τι λες συνάδελφε.

 

2000 θέσεις στο πρόγραμμα που λές κλείσανε μεταξύ Παρασκευής μεσημέρι (οπότε και άνοιξε άνευ προειδοποίησης) και Σαββάτο μεσημέρι....

 

Τι θεωρίες συνωμοσίας είναι αυτές που λες; - Μα καλά Παρασκευή απόγευμα - ήθελες και προειδοποίηση για να δεις ότι είναι ανοιχτό το πρόγραμμα;

 

(Αιτία παρεξήγησης με πελάτη το συγκεκριμένο - επειδή δεν μάντεψα τη μέρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  • 0

Ας απευθυνθούν τουλάχιστον σε ένα οργανωμένο μπουρδέλο ... για να τους υποδείξει τον σωστό τρόπο λειοτυργίας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μου θυμίζει αυτό που βλέπουμε στις τηλεοράσεις με τις εκπτώσεις σε κάτι Αγγλικά εμπορικά κέντρα. Που περιμένει απ' έξω ο Μίστερ Μπιν από το προηγούμενο βράδυ για να προλάβει να πάρει πρώτος το οτιδήποτε τέλος πάντων. και του χρόνου με υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ αλλά δεν μπορώ απο κάπου να εκτυπώσω ούτε να δώ αριθμό προτοκώλου να ελιναι εντάξει?

ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ .

Οκ έκλεισε για αιτήσεις. Τι γίνεται όμως για όσες αιτήσεις έχουν το μήνυμα ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ (αλλά εσύ δεν βλέπεις ούτε αριθμό ούτε την αίτηση?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Οκ έκλεισε για αιτήσεις. Τι γίνεται όμως για όσες αιτήσεις έχουν το μήνυμα ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ (αλλά εσύ δεν βλέπεις ούτε αριθμό ούτε την αίτηση?)

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΑΡΙΘΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΜΗ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣΕΣ.

ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΑΡΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΙΣΩΣ ΕΓΚΡΙΘΟΥΝ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά με συγχωρείτε...οι 5.000 θέσεις πως έκλεισαν?? Γράψατε πουθενά πόσες αιτηθήκατε, πχ 5 ο Παπαδόπουλος 4 ο Νικολόπουλος και 1 ο Σπεντζόπουτλος άρα σύνολο 10...Πώς συμπληρώθηκαν μπορεί κάποιος να μου πει...Άλλο 5000 θέσεις άλλο 5000 αιτήσεις κ πρωτόκολλα!!! Οι ξεφτιλισμένοι ρεεεεε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά με συγχωρείτε...οι 5.000 θέσεις πως έκλεισαν?? Γράψατε πουθενά πόσες αιτηθήκατε, πχ 5 ο Παπαδόπουλος 4 ο Νικολόπουλος και 1 ο Σπεντζόπουτλος άρα σύνολο 10...Πώς συμπληρώθηκαν μπορεί κάποιος να μου πει...Άλλο 5000 θέσεις άλλο 5000 αιτήσεις κ πρωτόκολλα!!! Οι ξεφτιλισμένοι ρεεεεε!!!

ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ  ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΑΡΙΘΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΜΗ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣΕΣ.

ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΑΡΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΙΣΩΣ ΕΓΚΡΙΘΟΥΝ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ.

Γράφει έχει υποβληθεί. Οπότε είναι (???) υποβληθείσα ή είναι κάποιο μήνυμα κουκουρούκου του συστήματος? Αυτό είναι το θέμα μου. Το αν θα εγκριθεί η κάθε αίτηση είναι μια ιστορία άλλη. θα τη δούμε σε 2 ή 3 μήνες που θα αρχίσουν οι εγκρίσεις. Δες και το πρόγραμμα των 10.000 θέσεων. Κάπως έτσι δεν έγινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δύσκολο το βλέπω αυτό εδώ σερνόταν η απλή σελίδα του ΟΑΕΔ λές να είχαν φτιάξει κ τα τσακάλια οι κομπιουτεράδες κάτι τέτοιο?? Εξάλλου δεν είχε πουθενά επιλογή να γράψεις θέσεις μόνο στις παρατηρήσεις και πολύ δεν θα έγραψαν καν πιστέυω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γράφει έχει υποβληθεί. Οπότε είναι (???) υποβληθείσα ή είναι κάποιο μήνυμα κουκουρούκου του συστήματος? Αυτό είναι το θέμα μου. Το αν θα εγκριθεί η κάθε αίτηση είναι μια ιστορία άλλη. θα τη δούμε σε 2 ή 3 μήνες που θα αρχίσουν οι εγκρίσεις. Δες και το πρόγραμμα των 10.000 θέσεων. Κάπως έτσι δεν έγινε?

ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ (ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΡΑΜΜΗ) ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝΕ ΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΝΕΑ ΥΠΟΒΟΛΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...