Προς το περιεχόμενο
  • 0

η ειδοποίηση για οφειλή ΕΝΦΙΑ ήρθε ταχυδρομικώς


lami

Ερώτηση

σε πελάτη μου αφού του εκτύπωσα τις δόσεις, σήμερα τις παρέλαβε και από τον ταχυδρόμο.....γιατί γίνεται αυτό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

απο οτι καταλαβα σε περιπτωσεις δικες μου σε κατοικο εξωτερικου στειλανε. και σε ακομη εναν που δεν ειχε κλειδαριθμο. αυτα στο παρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο οτι καταλαβα σε περιπτωσεις δικες μου σε κατοικο εξωτερικου στειλανε. και σε ακομη εναν που δεν ειχε κλειδαριθμο. αυτα στο παρον

 

Ομοίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Από φίλο που δουλεύει στα ΕΛΤΑ Βορείων Προαστίων, ενημερώθηκα ότι την Τρίτη έστειλαν τους φακέλους για μοίρασμα και δόθηκε εντολή να έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή.

Μπάμπης Χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο οτι καταλαβα σε περιπτωσεις δικες μου σε κατοικο εξωτερικου στειλανε. και σε ακομη εναν που δεν ειχε κλειδαριθμο. αυτα στο παρον

Μία από τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Ταχυδρομικά λαμβάνουν όσοι διαπιστώνεται ότι δεν έχουν κωδικό πρόσβασης στο σύστημα Taxis. Πρόκειται κυρίως για γυναίκες οι οποίες υπέβαλαν τη φορολογική τους δήλωση μέσω των συζύγων τους ενώ μπορούν να εντοπίσουν και το εκκαθαριστικό του ΕΝΦΙΑ (το οποίο είναι ατομικό) με τους κωδικούς του συζύγου.

Επίσης και στους ιδιοκτήτες μεγάλης ηλικίας οι οποίοι, κατά το υπουργείο Οικονομικών, συγκεντρώνουν περισσότερες πιθανότητες να μην μπουν στο σύστημα εγκαίρως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απορία: Σε κάτοικους εξωτερικού όπου ο αντίκλητος τους-Φορολογικός τους εκπρόσωπος που συνήθως ήταν κάποιος γονέας ή συγγενής ο οποίος έχει απεβιώσει και με την Δήλωση του θανάτου στο Μητρώο της Δ.Ο.Υ.  έμειναν ''ξεκρέμαστοι'' οι άνθρωποι αυτοί,  σε ποιούς θα στείλουν την ειδοποίηση πληρωμής ΕΝ.Φ.Ι.Α.;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τώρα με τον ΕΝΦΙΑ, ανάστησαν όλους τους νεκρούς!!!!!!!!!!!!!!!!  <_<  <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...