Jump to content

Παράταση προθεσμίας καταβολής αύξησης ΜΚ από το ΔΣ


Recommended Posts

Η προθεσμία καταβολής της αύξησης του ΜΚ λήγει 30/09. Το ΔΣ μπορεί να δώσει παράταση για ένα μήνα. Το πρακτικό αυτό υποβάλλεται στο ΓΕΜΗ?

 

Και κάτι ακόμη. Με δεδομένο ότι δεν έχει βγει ακόμα η ανακοίνωση από το ΓΕΜΗ για την αύξηση, τι προθεσμία θα βάλω αφού "Η μηνιαία αυτή προθεσμία δεν αρχίζει πριν από την καταχώριση της αύξησης στο Μητρώο." (άρθρο 11 παρ 4 2190)

 

Ευχαριστώ

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...