Προς το περιεχόμενο

Λογιστικό επάγγελμα και αμοιβές γελοίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζήήήήτωωωωωωωωωωωω !!!!!!!!!!  Ωωωωωωωωρε μεγαλεία !!!!!

Επιτέλους 

Είμαι ο πρωταθλητής , ο ένας , ο μοναδικός !!!!!!!!!!!.

Εστέφθην Νο 1

Ποιός ? Εγώ!!!!!!!! 

Ο ψευδολογιστής σεκ , ο χαζόκας της ΠΟΦΕΕ , ο προβοκάτορας , το λαμόγιο !!!!!!!!!!!

Και απο ποιόν παρακαλώ ???!!!!!!

Απο τον Μέγιστο, έγκριτο, ειδικό "αποπατολόγο" , και ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ ψευδολογιστών σεκ (sic)

Oποία Τιμή !!!!!!!!!!!!!

Με την δέουσα Ταπεινοφροσύνη ΑΦΙΕΡΩΝΩ την νίκη μου στην Ανθρωπότητα 

Στεφανάκο , που είσαι βρέ ?

Βεβαίως κατανοώ την ζήλια και την πίκρα σου , αλλά τί να κάνουμε ρε φίλε . Ετσι είναι η ζωή.

Βέβαια αν το καλοσκεφθείς  δεν είναι και τόσο άσχημη η 2η θέση . 

Αν και είσαι.......δευτεράντζα απαιτώ να δείξεις μεγαλείο ψυχής και να με δαφνοστεφανώσεις.

 

Και τέλος να ασχοληθώ , λίγο , με τον Μέγιστο !!!!!!!!!!

Βρέ σύ !!!!!

Μέ έναν απόπατο στο στόμα , είσαι συνέχεια ? Πρόσεχε θα πνιγείς βρέεεεεεεεε!!!!!! 

Και τελικώς επιβεβαιώνεται η σχετική ρήση

Είσαι  τόόόόσοοοοοο Μεγάλος  που πράγματι είσαι ΑΝΙΚΗΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!

Παραδίνομαι !!!!!!!!!!!!

 

Ξέχνα δαφνοστεφανόματα...................

 

Τις έχει πάρει όλες και τις μασάει για να βγάλει τους χρησμούς......

 

Το 1280 πως νομίζεις ότι βγήκε......???????

 

Σε 10 λογιστές έχω πάει να μου πούνε, όλοι με τα χαρτιά τους από πανεπιστήμια, κανείς δεν ξέρει πως βγήκε...

 

Στον τελευταίο που πήγα, μου είπε ότι μάλλον μασάει φύλλα και βγάζει χρησμούς......

 

Οπότε μου λύθηκε η απορία.....

 

 

Αλλά ρε φίλε, ξέρεις πόσα 60άρια μου κόστισε αυτή η αναζήτηση...???? Άστα να πάνε......

 

Έχουνε πάρει όλοι τους γραμμή και βαράνε...........

 

Μα όλοι τους λέμε................

 

Ούτε ένας δεν αποκλίνει...............

 

 

Υγ: τη λέξη "απόπατος" του την γνώρισε η Χρυσάννα, η οποία κατόπιν εξαφανίστηκε - και καλά το έκανε - δια να προστατεύσει την ψυχική της ηρεμία.... Προφανώς του άρεσε ηχητικά, του άρεσε η εικόνα, όμοιος τον όμοιο και η κοπρά στα λάχανα, τι να πω.... Οπότε, σε κάθε 1-2 ποστ, κοπανάει και ένα απόπατο....

 

Συμφωνώ λοιπόν στον προσδιορισμό του ως "αποπατολόγο" και θεωρώ ότι ο προσδιορισμός του αυτός περικλείει πολλά χαρακτηριστικά της προσωπικότητάς του.................

 

Καθ' εικόνα που λέμε.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχνα δαφνοστεφανόματα...................  Εντάξει ρε φίλε . Ας είναι και ακάνθινο , όπως του ...... συναδέλφου μου 

 

Τις έχει πάρει όλες και τις μασάει για να βγάλει τους χρησμούς......  Αμφιβάλω . Πως γίνεται αυτό ? αφου έχει συνεχώς στο στόμα του τον απόπατο

 

Το 1280 πως νομίζεις ότι βγήκε......???????

 

Σε 10 λογιστές έχω πάει να μου πούνε, όλοι με τα χαρτιά τους από πανεπιστήμια, κανείς δεν ξέρει πως βγήκε... Σέ λάθος άτομα πήγες . Σε ψευδολογιστή σεκ έπρεπε να πάς βρέεεεε!!!!

 

Στον τελευταίο που πήγα, μου είπε ότι μάλλον μασάει φύλλα και βγάζει χρησμούς......

 

Οπότε μου λύθηκε η απορία.....

 

 

Αλλά ρε φίλε, ξέρεις πόσα 60άρια μου κόστισε αυτή η αναζήτηση...???? Άστα να πάνε......

 

Έχουνε πάρει όλοι τους γραμμή και βαράνε...........

 

Μα όλοι τους λέμε................

 

Ούτε ένας δεν αποκλίνει...............

 

 

Υγ: τη λέξη "απόπατος" του την γνώρισε η Χρυσάννα, η οποία κατόπιν εξαφανίστηκε - και καλά το έκανε - δια να προστατεύσει την ψυχική της ηρεμία.... Προφανώς του άρεσε ηχητικά, του άρεσε η εικόνα, όμοιος τον όμοιο και η κοπρά στα λάχανα, τι να πω.... Οπότε, σε κάθε 1-2 ποστ, κοπανάει και ένα απόπατο....

 

Συμφωνώ λοιπόν στον προσδιορισμό του ως "αποπατολόγο" και θεωρώ ότι ο προσδιορισμός του αυτός περικλείει πολλά χαρακτηριστικά της προσωπικότητάς του.................

 

Καθ' εικόνα που λέμε.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι συγνώμμη για την συμπεριφορά μου αλλα το ζευγαράκι συνεχίζει το υστερικό του παραλήρημα, προσπάθησα να το αποφύγω αλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια φορά και ένα καιρό ένας κυνηγός αρκούδων που τον έλεγαν Πίζα.

 

Ο Πίζας, γεμάτος ενθουσιασμό, πήγε στο δάσος για να κυνηγήσει. Βλέπει μια μικρή καφετιά αρκούδα, τη σημαδεύει και τη σκοτώνει.

 

Τότε νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο, γυρίζει και βλέπει μια μεγάλη μαύρη αρκούδα η οποία του λέει:

 

- "Πίζα, έχεις δύο επιλογές" του λέει, "ή σου χυμάω και σε σκοτώνω, ή κάνουμε σεξ."

 

Ο Πίζας αποφασίζει ότι προτιμάει τη ζωή οπότε σκύβει μπροστά και δίνεται στη μαύρη αρκούδα.

 

Επί δύο εβδομάδες πονούσε, αλλά όταν έγινε καλά ο Πίζας ορκίστηκε να εκδικηθεί. Πηγαίνει πάλι στο δάσος, βρίσκει τη μαύρη αρκούδα και τη σκοτώνει.

 

Νιώθει πάλι κάποιος να τον χτυπάει στον ώμο. Αυτή τη φορά είναι ένα τεράστιο γκρίζλι.

 

- "Έκανες ένα τεράστιο λάθος, Πίζα," του λέει το γκρίζλι, "διάλεξε τι θες, ή σε ξεσκίζω με νύχια και με δόντια, ή κάνουμε άγριο σεξ."

 

Για άλλη μια φορά ο Πίζας σκέφτηκε πως ήταν καλύτερα να υποκύψει. Χρειάστηκε κάμποσες εβδομάδες για να συνέλθει αλλά εξαγριωμένος πια ο Πίζας, ξαναγυρίζει στο δάσος, βρίσκει το γκρίζλι και το σκοτώνει.

 

Αισθάνεται ότι επιτέλους, πήρε εκδίκηση, όταν νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο. Γυρίζει και βλέπει μια τεράστια πολική αρκούδα.

 

- "Έλα Πίζα, παραδέξου το", του λέει η αρκούδα "δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά και παραιτούμαι...

 

Με την ιδιότητά μου ως λαμόγιο ή ως αλεξιπτωτιστής, πάω στη συνέλευση της ποφεε να δούμε πως θα τα καταφέρουμε να μειώσουμε κανένα μισθό.......... ιδίως αυτόν των εκπαιδευτών ιεκ..........

 

Και να δείτε που άμα τον μειώσουμε αρκετά, θα ανέβει το επίπεδο κι άλλο..... ιδίως άμα αρνηθούνε κάποιοι κάποιοι να αναλάβουνε λόγω χαμηλών αμοιβών......................

 

Θα ανέβει το επίπεδο σας λέω....................

 

 

Άντε και μια τελευταία λέξη για την μετεκπαίδευση των συναδέλφων...............

 

 

 

ΑΤΙΑ
Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια
375px-PurportedUFO2.jpg
Υποτιθέμενο ΑΤΙΑ

Ο όρος Άγνωστης Ταυτότητας Ιπτάμενα Αντικείμενα (ΑΤΙΑ) ή UFΟ (Unidentified Flying Objects) αναφέρεται σε αντικείμενα τα οποία εμφανίζονται στον ουράνιο θόλο ή μερικές φορές και στο διάστημα, και δεν μπορούν να κατηγοριοποιηθούν σε γνωστά ανθρώπινα κατασκευάσματα ή σε αντίστοιχες δημιουργίες της φύσης.

Τα ΑΤΙΑ έχουν συνδεθεί εδώ και χρόνια με την ύπαρξη ευφυών όντων από άλλους πλανήτες και τις επισκέψεις τους στον πλανήτη μας. Κατά τη θεωρία αυτή, τα ΑΤΙΑ είναι τα μεταφορικά σκάφη (διαστημόπλοια) των εξωγήινων αυτών όντων από τον πλανήτη τους στον δικό μας ή και αλλού.

Έχουν αναφερθεί θεάσεις τέτοιων αντικειμένων σε όλο τον κόσμο, όπως και στην Ελλάδα. Έχουν παράξενα σχήματα, μα τα περισσότερα τείνουν να υιοθετούν συχνότερα το σχήμα τους σε δίσκο ή πούρο. Από αυτό ακριβώς το χαρακτηριστικό καθιερώθηκε διεθνώς να αναφερόμαστε σε τέτοιου είδους αντικείμενα και ως «ιπτάμενοι δίσκοι».

Τα φώτα που συνήθως τα περιβάλλουν, είναι πολύχρωμα και εκτυφλωτικά, κινούνται με ταχύτητες και εκτελούν ελιγμούς με τέτοιο θαυμαστό τρόπο που η σημερινή γήινη τεχνολογία αδυνατεί να αναπαραγάγει ή και να εξηγήσει ακόμα.

Αυτή η υπόθεση περί εξωγήινης επέμβασης, παραμένει αναπόδεικτη και μόνο μια εικασία, η επικρατέστερη μέσα στις πολλές που υπάρχουν και προσπαθούν να δώσουν μια εξήγηση στο φαινόμενο αυτό, που ανά χρονικές περιόδους στην ιστορία του ανθρώπου πραγματικά λαμβάνει διαστάσεις «επιδημίας».

Στις 10 Οκτωβρίου 1996 στις 5.20 μ.μ. μια νεαρή γυναίκα στο Νιούτον του Ιλινόις ξαφνιάστηκε από τις ανήσυχες φωνές των παιδιών της. Όταν βγήκε στην αυλή είδε μια μεταλλική συσκευή σε σχήμα πούρου που αιωρούνταν σε ύψος 15 μέτρων πάνω από τη γη. Το ελλειψοειδές αυτό αντικείμενο φαινόταν να έχει 6 μετρά μήκος και 2,5 μετρά πλάτος και περιβαλλόταν από ένα μπλε φωτεινό πέπλο. Ξαφνικά, ανέβηκε και χάθηκε με απίστευτη ταχύτητα.

Στο Σάο Πάολο της Βραζιλίας στις 10 Σεπτεμβρίου 1967, τρεις ψαράδες είδαν έναν «ιπτάμενο δίσκο» να πέφτει στη θάλασσα και στη συνέχεια μάζεψαν τα συντρίμμια του. Μέτα από χημικές αναλύσεις διαπιστώθηκε ότι αυτά τα κομμάτια ήτα από μαγνήσιο καθαρότητας ανώτερης από αυτήν που επιτυγχάνεται με τις συνηθισμένες μεθόδους. Αυτό ενίσχυσε τις πιθανότητες ότι επρόκειτο για εξωγήινο σκάφος.

Σημειώσεις
  1. Ο όρος ΑΤΙΑ τυγχάνει κατά ελληνική μετάφραση αρκτικόλεξο του αντίστοιχου αγγλικού UFO, που υιοθετήθηκε το 1953 από την Πολεμική Αεροπορία των ΗΠΑ (USAF). Παλαιότερος όρος ήταν «ιπτάμενος δίσκος», που χρησιμοποιείται ακόμη σε χώρες της Ασίας και περιορισμένα στην Αυστραλία. Αντίθετα οι Ρώσοι υιοθέτησαν για τα ίδια αντικείμενα τον όρο «ιπτάμενο ημικυκλικό δρεπάνι».
  2. Το 1948 η USAF συνέστησε ειδικό πρόγραμμα επίσημων αναφορών ΑΤΙΑ με τον τίτλο Blue Book (αποδοθέν στα ελληνικά ως «Μπλε Βιβλίο», «Κυανή Βίβλος» ή «Γαλάζια Βίβλος»). Μέσα σε 20 χρόνια, (μέχρι το 1969) περιείχε 12.620 αναφορές θέασης ΑΤΙΑ. Μετά την αρνητική εισήγηση επίτροπής Κόντον σταμάτησε η τήρησή του. Αντίθετα ο Καναδάς συνέχισε την επίσημη καταγραφή όπου ετήσιες αναφορές έφθαναν τις 750. Παρόμοιους φακέλους τήρησαν με λιγότερες όμως αναφορές η Αγγλία, η Σουηδία, η Δανία, η Ελλάδα, η Αυστραλία κ.ά., με την εντολή όμως να καταστρέφονται μετά πενταετία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια φορά και ένα καιρό ένας κυνηγός αρκούδων που τον έλεγαν Πίζα.

 

Ο Πίζας, γεμάτος ενθουσιασμό, πήγε στο δάσος για να κυνηγήσει. Βλέπει μια μικρή καφετιά αρκούδα, τη σημαδεύει και τη σκοτώνει.

 

Τότε νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο, γυρίζει και βλέπει μια μεγάλη μαύρη αρκούδα η οποία του λέει:

 

- "Πίζα, έχεις δύο επιλογές" του λέει, "ή σου χυμάω και σε σκοτώνω, ή κάνουμε σεξ."

 

Ο Πίζας αποφασίζει ότι προτιμάει τη ζωή οπότε σκύβει μπροστά και δίνεται στη μαύρη αρκούδα.

 

Επί δύο εβδομάδες πονούσε, αλλά όταν έγινε καλά ο Πίζας ορκίστηκε να εκδικηθεί. Πηγαίνει πάλι στο δάσος, βρίσκει τη μαύρη αρκούδα και τη σκοτώνει.

 

Νιώθει πάλι κάποιος να τον χτυπάει στον ώμο. Αυτή τη φορά είναι ένα τεράστιο γκρίζλι.

 

- "Έκανες ένα τεράστιο λάθος, Πίζα," του λέει το γκρίζλι, "διάλεξε τι θες, ή σε ξεσκίζω με νύχια και με δόντια, ή κάνουμε άγριο σεξ."

 

Για άλλη μια φορά ο Πίζας σκέφτηκε πως ήταν καλύτερα να υποκύψει. Χρειάστηκε κάμποσες εβδομάδες για να συνέλθει αλλά εξαγριωμένος πια ο Πίζας, ξαναγυρίζει στο δάσος, βρίσκει το γκρίζλι και το σκοτώνει.

 

Αισθάνεται ότι επιτέλους, πήρε εκδίκηση, όταν νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο. Γυρίζει και βλέπει μια τεράστια πολική αρκούδα.

 

- "Έλα Πίζα, παραδέξου το", του λέει η αρκούδα "δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;"

 

Πίζας  !!!!  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Είσαι ωραίος....  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι συγνώμμη για την συμπεριφορά μου αλλα το ζευγαράκι συνεχίζει το υστερικό του παραλήρημα, προσπάθησα να το αποφύγω αλλα..

Επαναλαμβάνω

 

Είσαι  τόόόόσοοοοοο Μεγάλος  που πράγματι είσαι ΑΝΙΚΗΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!

Παραδίνομαι !!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΝΑΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ?

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΚΛΑΔΟΣ ΡΕΖΙΛΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?

ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ.

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Δυστηχώς δεν θα διαφωνήσω αλλά κατα το ένα μέρος,

 

Ρεζίλι γίνονται οι γραφικοί που προσπαθούν ένα πρόβλημα της καθημερινότητας όλων των συναδέλφων, με 12000 αναγνώσεις μέρες μετα την δημοσιευση του να το μετατρεψουν σε μία γελοία αντιπαράθεση για ενα γεγονός πραγματικό.

 

Η σφεντόνες των απόταπων (του ζευγους) δεν κάνει ρεζίλι εμένα και τον κλάδο , αλλά αυτούς. Ευτυχώς υπάρχει ατομικη ευθύνη ακόμα

Ρεζίλι γίνονται οι ποφεεδες και όλα  κατ επεκταση  λαμόγια του οεε που με νυχια και με δοντια προσπαθουν να μας πεισουν οτι πρεπει να τους πληρωνουμε για να τρωνε εις υγείαν των κοροιδων.

 

Μεταχειριζονται οτι γλοιωδες μεσον μπορουν, αρχιζουν με αναλαφρο σαρκασμο και στην συνεχεια προσβαλουν,  γινονται  αγενεστατοι , σου μιλάνε λες και σε γνώριζαν απο χτες.

Προσπαθούν να σπειρουν διχόνοια, να εξευτελίσουν, ειρωνευονται χωρις να το καταλαβαίνει, τον βοηθός τους, οτι τρεχει για τους ποφεεδες (ακομα και τα ΙΕΚ τρεχουν)

 

Ρε καραμητρο αποπατε αυτος μπορει να εχει σπουδες λογιστικης, εσυ τι εχεις?

 

Εγω δεν εβρισα κανενα αποφοιτο ΙΕΚ λογιστικής, αυτοι με ταιζανε χρονια τωρα και ειχαμε αριστη συνεργασία. μερικοί εξελιχθήκανε σε ζηλευτους λογιστές ανωτεροι και απο μενα σε γνωσεις.

Οι μισθοί μας πρεπει οχι να αυξηθουν αλλα να διπλασιαστουν, οι αγγελιες που πανε τα λαμογια να πιασουν κανα φοιτητη, πρεπει να γινονται απευθειας με τα ΤΕΙ και οχι σε αγγελιες

Τα πτυχία πρεπει να εχουν όχι μονο αδειες αλλα και αξία, τι να την κανεις την αδεια με 900 ευρω  μισθο.Η εξωτερική παρακολουθηση του υπογραφων τα βιβλία ειναι και παραμενει 900 ευρω, 900 θα παρει και ο εσωτερικός? μην τρελαθουμε τελειως.

 

Αυτα πρεπει να αλλάξουν και θα αλλαξουν, εχουν τον λόγο μου οι ποφεεδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Δυστηυχώς δεν θα διαφωνήσω αλλά κατα το ένα μέρος,

 

Ρεζίλι γίνονται οι γραφικοί που προσπαθούν ένα πρόβλημα της καθημερινότητας όλων των συναδέλφων, με 12000 αναγνώσεις μέρες μετα την δημοσιευση του να το μετατρεψουν σε μία γελοία αντιπαράθεση για ενα γεγονός πραγματικό.

 

Η Οι σφεντόνες των απότπαπτων (του ζευγους) δεν κάνει ουν ρεζίλι εμένα και τον κλάδο , αλλά αυτούς. Ευτυχώς υπάρχει ατομικη ευθύνη ακόμα

Ρεζίλι γίνονται οι ποφεεδες και όλα  κατ επεκταση  λαμόγια του οεε που με νυχια και με δοντια προσπαθουν να μας πεισουν οτι πρεπει να τους πληρωνουμε για να τρωνε εις υγείαν των κοροιδων.

 

Μεταχειριζονται οτι γλοιωδες μεσον μπορουν, αρχιζουν με αναλαφρο σαρκασμο και στην συνεχεια προσβαλουν,  γινονται  αγενεστατοι , σου μιλάνε λες και σε γνώριζαν απο χτες.

Προσπαθούν να σπειρουν διχόνοια, να εξευτελίσουν, ειρωνευονται χωρις να το καταλαβαίνει, τον βοηθός τους, οτι τρεχει για τους ποφεεδες (ακομα και τα ΙΕΚ τρεχουν) Πάλι μπροστά στον καθρέφτη είσαι ? πάλι  στον  εαυτό σου τά λές ?

 

Ρε καραμητρο αποπατε αυτος μπορει να εχει σπουδες λογιστικης, εσυ τι εχεις?

 

Εγω δεν εβρισα κανενα αποφοιτο ΙΕΚ λογιστικής, αυτοι με ταιζανε χρονια τωρα και ειχαμε αριστη συνεργασία. μερικοί εξελιχθήκανε σε ζηλευτους λογιστές ανωτεροι και απο μενα  σε γνωσεις.τι λές ???!!!!! είναι δυνατόν ??????. Οποία μετριοφροσύνη !!!!!!!!!!!!!!!

Οι μισθοί μας πρεπει οχι να αυξηθουν αλλα να διπλασιαστουν, οι αγγελιες που πανε τα λαμογια να πιασουν κανα φοιτητη, πρεπει να γινονται απευθειας με τα ΤΕΙ και οχι σε αγγελιες

Τα πτυχία πρεπει να εχουν όχι μονο αδειες αλλα και αξία, τι να την κανεις την αδεια με 900 ευρω  μισθο.Η εξωτερική παρακολουθηση του υπογραφων τα βιβλία ειναι και παραμενει 900 ευρω, 900 θα παρει και ο εσωτερικός? μην τρελαθουμε τελειως.

 

Αυτα πρεπει να αλλάξουν και θα αλλαξουν, εχουν τον λόγο μου οι ποφεεδες. Μεγάάάάάλε !!!!!!!!!!!!!!

Αγράμματε,  Μέγιστε αποπατολόγε 

 

Επαναλαμβάνω για τρίτη φορά

 

Είσαι  τόόόόσοοοοοο μα τόόόόόσο πολύ  Μεγάλος  που πράγματι είσαι ΑΝΙΚΗΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!

Παραδίνομαι !!!!!!!!!!!! για τρίτη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωστε ενα ραντεβου να πλακωθειτε να τελειωνουμε!!

Προκρούστη

Σου υπενθυμίζω την απάντησή του σε σένα 

 

Πριν το 2009 δεν βρισκόταν καποιος να παει στην θεση σου συνάδελφε? τωρα αμα μιλας για την κορινθο δεν εχετε και σοβαρά λογιστικά γραφεία ικανά να διαχειριστούν απαιτητικούς πελάτες  για να υπάρξει αντικέιμενο.

 

Ολες οι μεγάλες επιχειρήσεις διοικούνται απο αθήνα, είχα πρόσφατα πελάτη.

 

Δεν μιλάμε για την επαρχία, μιλάμε για τις μεγάλες πολεις, Αθήνα πειραιά  θεσσαλονική, εκει  παιζεται το παιχνίδι, όλους τους αλλους τους ακούω και γελάω.

 

Συμφωνείς ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκρούστη

Σου υπενθυμίζω την απάντησή του σε σένα 

 

Πριν το 2009 δεν βρισκόταν καποιος να παει στην θεση σου συνάδελφε? τωρα αμα μιλας για την κορινθο δεν εχετε και σοβαρά λογιστικά γραφεία ικανά να διαχειριστούν απαιτητικούς πελάτες  για να υπάρξει αντικέιμενο.

 

Ολες οι μεγάλες επιχειρήσεις διοικούνται απο αθήνα, είχα πρόσφατα πελάτη.

 

Δεν μιλάμε για την επαρχία, μιλάμε για τις μεγάλες πολεις, Αθήνα πειραιά  θεσσαλονική, εκει  παιζεται το παιχνίδι, όλους τους αλλους τους ακούω και γελάω.

 

Συμφωνείς ? 

ενταξει πονεμενος ειναι και αυτος τι περιμενες να πει!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει πονεμενος ειναι και αυτος τι περιμενες να πει!! :D

ΟΧΙ !!!!!! (Ημέρα που είναι σήμερα)

Προσβλητικός , προσβλητικότατος , υβριστής , και  αγενέστατος , είναι .

Και κυρίως εκτός της ζοφερής πραγματικότητας που , (άλλος λιγότερο , άλλος περισσότερο) , βιώνουμε όλοι .

Προσωπικώς "μπήκα" σχετικά αργά στην  συζήτηση , και βεβαίως αφού είχε εκτοξεύσει πληθώρα ύβρεων , και χαρακτηρισμών, προς πολλούς συναδέλφους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΩ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ. ΑΝΤΑΛΛΑΞΤΕ MAIL Ή ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ (ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΚΡΟΥΣΤΗΣ).

ΚΑΤΑΧΡΑΣΤΕ ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΕΝΟΣ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΣΤΕ.

ΗΜΑΡΤΟΝ. ΕΛΕΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΩ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ. ΑΝΤΑΛΛΑΞΤΕ MAIL Ή ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ (ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΚΡΟΥΣΤΗΣ).

ΚΑΤΑΧΡΑΣΤΕ ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΕΝΟΣ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΣΤΕ.

ΗΜΑΡΤΟΝ. ΕΛΕΟΣ.

Τί είσθε εσείς κ. συνάδελφε που καλείτε επίσημα τους Διαχειριστές?

Μήπως είναι προτιμότερο να τους διατάξετε ?

Και  με ποιό δικαίωμα  θέλετε να μας λογοκρίνετε ?

Και με ποιό δικαίωμα μας χαρακτηρίζετε ανώριμους οι οποίοι διαπράττουμε μια γελοιότητα .?

Και πως μας προτρέπετε να "πλακωθούμε".?

Μας κατηγορείτε οτι υβριζόμεθα , υβρίζοντάς και εμάς ,  και (εμμέσως πλην σαφώς) και τους Διαχειριστές του Forum.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλες μαζι μου τωρα?

Εσυ θεωρεις ωραιο και ωριμο ολο αυτο?

Τα έβαλα μαζί σας κ. συνάδελφε  επειδή σας απάντησα στην Δεύτερη σχετική δημοσίευσή σας ?

Δηλαδή θέλετε να μας "σωφρονίσετε" χωρίς αντίλογο ?

Οσον αφορά την ωριμότητα και το"κύρος" του κλάδου ,σας πληροφορώ ότι σε σχέση με εσας (έριξα μια ματιά στο προφίλ σας) , τόσον ηλικιακά όσον και επαγγελματικά είμαι αρκετά πιο ώριμος , μιας και είμαι στο επάγγελμα πριν ακόμη γεννηθείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλες μαζι μου τωρα?

Εσυ θεωρεις ωραιο και ωριμο ολο αυτο?

Βρε σύντεκνε να σε ρωτήσω τώρα κι εγώ κατι?

Σου έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό να παρακολουθείς το θέμα και κάνεις επίκληση για διαγραφή θεωρώντας οτι δεν ανταποκρίνεται στο επιπεδό σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει πονεμενος ειναι και αυτος τι περιμενες να πει!! :D

Προκρούστη λάθος ονομα διάλεξες με τόση κατανόηση και επιείκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σύντεκνε να σε ρωτήσω τώρα κι εγώ κατι?

Σου έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό να παρακολουθείς το θέμα και κάνεις επίκληση για διαγραφή θεωρώντας οτι δεν ανταποκρίνεται στο επιπεδό σου?

Aν είναι σύντεκνος ........ "δικός σου"  δηλαδή  

Ε τότε ..... συγχωρείται

Οπως συγχωρείται και ο προκρούστης , ως....... "καταυλακιώτης"..... "δικός μου" δηλαδή.

Ο οποίος και βέβαια είναι επιεικής σε κάποιον που (ουσιαστικά) τον χαρακτήρισε ανίκανο , ασόβαρο , και γελοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είναι σύντεκνος ........ "δικός σου"  δηλαδή  

Ε τότε ..... συγχωρείται

Οπως συγχωρείται και ο προκρούστης , ως....... "καταυλακιώτης"..... "δικός μου" δηλαδή.

Ο οποίος και βέβαια είναι επιεικής σε κάποιον που (ουσιαστικά) τον χαρακτήρισε ανίκανο , ασόβαρο , και γελοίο.

Δεν τον ξέρω απλά είπα να ειμαι φιλική γιατι πολλοί εδω νομίζουν οτι είμαι κακιά.

Συγχωρούνται και οι δύο κι όσο για τον φίλο μας που μας εχει περασει γενεές  πεντακόσιες απ΄οτι φαίνεται βρήκε το κεφάλαιο και το χτυπά αλύπητα.Τι να πεί κανείς με την τρέλα για να μην πω με την ηλ.....τα του καθενός.Εδω η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...