Προς το περιεχόμενο

ΑΠΔ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓ/ΣΜΟΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΕΣΕΩΝ


mide

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακριβως ετσι..τελος Σεπτεμβριου θα πληρωσεις 20 ευρω * τα ατομα που ειχες τον 8/2014.

Ωραί.Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημέρα.

Για τις  εργαζόμενες που βρίσκονται σε άδεια κυοφορίας και δεν συμπεριλαμβάνονται στην ΑΠΔ  Αυγούστου θα υπολογιστεί το ποσό των 20 Ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημέρα.

Για τις  εργαζόμενες που βρίσκονται σε άδεια κυοφορίας και δεν συμπεριλαμβάνονται στην ΑΠΔ  Αυγούστου θα υπολογιστεί το ποσό των 20 Ευρώ;

Καλημέρα,

εγώ πέρυσι που είχα μια εργαζόμενη με άδεια κυοφορίας δεν πλήρωσα γιατί δεν το υπολόγιζε το πρόγραμμα και απο ότι ρώτησα μου είπαν οτι είναι σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλημέρα.

Για τις  εργαζόμενες που βρίσκονται σε άδεια κυοφορίας και δεν συμπεριλαμβάνονται στην ΑΠΔ  Αυγούστου θα υπολογιστεί το ποσό των 20 Ευρώ;

 

Πέρσι το ΙΚΑ δεν το υπολόγισε. Υπολόγισε μόνο όσους υπήρχαν στην ΑΠΔ, ακόμη και με μία ημέρα ασφάλισης. Για φέτος κανείς δεν ξέρει,αλλά μάλλον το ίδιο θα ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι το ΙΚΑ δεν το υπολόγισε. Υπολόγισε μόνο όσους υπήρχαν στην ΑΠΔ, ακόμη και με μία ημέρα ασφάλισης. Για φέτος κανείς δεν ξέρει,αλλά μάλλον το ίδιο θα ισχύει.

Θα ισχυει το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην απδ εξακολουθεί μέχρι και σήμερα που έστειλα κάποιες, να μην εμφανίζεται τίποτα.Εμείς όμως θα πληρώσουμε κανονικά το 20ρικό για κάθε εργαζόμενο με τις εισφορές του αυγούστου ανεξάρτητα που αυτό δεν φαίνεται. Σωστά συνάδελφοι ή απο τα πολλά εχώ χάσει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην απδ εξακολουθεί μέχρι και σήμερα που έστειλα κάποιες, να μην εμφανίζεται τίποτα.Εμείς όμως θα πληρώσουμε κανονικά το 20ρικό για κάθε εργαζόμενο με τις εισφορές του αυγούστου ανεξάρτητα που αυτό δεν φαίνεται. Σωστά συνάδελφοι ή απο τα πολλά εχώ χάσει κάτι;

Ας μην βιαστούμε, μετά τις 29...το ξαναβλέπουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

πολυ φοβαμαι οτι το συστημα θα στο εμφανισει την επομενη μερα απο την στιγμη που θα στειλεις ηλεκτρονικα την ΑΠΔ 08/14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους έχουν στείλει εμφανίζεται η συμπληρωματική κανονικά.

? ? ? την επόμενη ημέρα; ? ? ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εγκύκλιος  ε40/573  λεει καθαρά ."..θα καταβληθεί ταυτόχρονα και παράλληλα με τις ασφ.εισφορές 08/2014" και μάλιστα με bold.

στηριζόμενος στα περσινά  , πήρα  τον αριθμό εργαζόμενων της ΑΠΔ 08/2014 που αφορά τις ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ και υπολόγισα την εισφορά , εστειλα ΑΠΔ χθες ,δεν μου εμφανίζει την συμπληρωματική ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω στείλει από την Δευτέρα τις κανονικές, αλλά συμπληρωματικές δεν εμφανίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως κανένας από τους ειδικούς (ISIDORA) μπορεί να μας πει σε πότε ανεβαίνει η συμπληρωματική ?

 

(σήμερα πρωί έστειλα όλες της ΑΠΔ και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί η συμπληρωματική) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΠΕΡΣΙ, ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ....

 

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟ Ε.ΑΔΕΙΑΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.

ΑΝ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΑ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟ 20ΑΡΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως κανένας από τους ειδικούς (ISIDORA) μπορεί να μας πει σε πότε ανεβαίνει η συμπληρωματική ?

 

(σήμερα πρωί έστειλα όλες της ΑΠΔ και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί η συμπληρωματική) 

Οι συμπληρωματικες δημιουργουνται με ροη μετα την παραλαβη των ΑΠΔ

Συνεπως αναλογα με τη ημερα που υποβληθηκε η ΑΠΔ και την ημερα που τρεχει η ροη, η συμπληρωματικη μπορει να φανει την επομενη ημερα ή το αργοτερο μετα απο πεντε ημερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Χαλκιδέε ,

 

έκανα όπως σωστά μου συνέστισες να μην ανοίγουμε για το ίδιο θέμα , πολλές συζητήσεις .

 

ΕΡΩΤΗΜΑ

 

Η καταβολή του εικσάρικου θα γίνει με ξεχωριστό καταθετήριο , η θα συμπεριληφθεί στο καταθετήριο με τις κανονικές εισφορές μηνός 8/2014  είτε ανέβει η ρημάδα η

 

συμπήρωματική είτε δεν ανέβει .

 

 

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...