Προς το περιεχόμενο
  • 0

Σας καλούμε όλους και όλες στις 13:00 σήμερα τρίτη Καρ.Σερβιας εξω από το υπουργειο οικονομικων . Και οσοι είναι από επαρχια στις κατατοπους Δ.Ο.Υ.


KITSOSTZABELAS

Ερώτηση

Σας καλούμε  όλους και όλες στις 13:00 σήμερα τρίτη Καρ.Σερβιας  εξω από το υπουργειο οικονομικων  .

Και οσοι είναι από επαρχια στις κατατοπους Δ.Ο.Υ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Οι διαχειριστές αν έχουν την καλοσύνη να το αναρτήσουν στην αρχική σελίδα όπως μπαίνουμε αριστερά

:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κίτσο καλημέρα,τι έγινε πάλι?..................υπάρχει κάποιο πρόβλημα.με την Τασούλα?............... :mellow:

 

οχι

απλα για καφε θα παμε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας καλούμε όλους και όλες στις 13:00 , σήμερα , Τρίτη 15 Ιουλίου Καραγεώργη Σερβίας έξω από το Υπουργείο Οικονομικών .


 


Και όσοι είναι από επαρχία στις κατά τόπους Δ.Ο.Υ.


 


  Αν όχι τώρα.......Πότε  ???


 


    Αν όχι εμείς .....Ποιοί.????


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ,

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΕ ΟΣΟΥΣ

 

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ......

 

 

ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ-ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είχα τελείωσει τις δηλώσεις εδώ και 3 μέρες! Θα είμαι όμως στην τοπική ΔΟΥ!! Πρέπει επιτέλους να δράσουμε επιτέλους όλοι μαζί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Kαι στη Θεσσαλονίκη στις 13:30 συγκεντρωνόμαστε ΜΑΖΙΚΑ στο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ Αριστοτέλους 26 όλοι οι συνάδελφοι για την απαράδεκτη στάση του Υπουργείου για το θέμα των δηλώσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά τώρα "ανέβηκα" από χθές στο forum ,

 

και τώρα σας γράφω από εργοστάσιο-πελάτη μου στο Ασπρόπυργο .

 

ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΑΣ , ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΩΣ ΟΦΕΙΛΑ ΠΑΡΟΝ .

 

Με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους

 

Μιχάλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συγκεντρωτικές 2014 α'εξαμήνου 30/09

Συγκεντρωτικές 2013 31/12

Παράταση δηλώσεων κ.λ.π. θα μεταφέρουμε το αίτημά σας και θα επανέλθουμε..

Λεπτομέρειες από τους συμμετέχοντες στις συζητήσεις ..όταν επιστρέψουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δυστυχώς καμιά πενηνταριά άτομα ήμασταν όλα και όλα.Νομίζω ότι περισσότερο επαναστατούμε μέσω πληκτρολογίου.

Με τέτοια συμμετοχή ποιος θα μας πάρει στα σοβαρά άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δυστυχώς καμιά πενηνταριά άτομα ήμασταν όλα και όλα.Νομίζω ότι περισσότερο επαναστατούμε μέσω πληκτρολογίου.

Με τέτοια συμμετοχή ποιος θα μας πάρει στα σοβαρά άραγε?

Δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αύριο το πρωί στις 10 , άς είμαστε περισσότεροι.

 

Ευκαιρία και για αυτούς που δέν μπόρεσαν να έρθουν σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι, ούτε και εγώ ήμουν στην συγκέντρωση, λόγω απόστασης , ακόμα και αεροπορικώς δεν θα προλάβαινα. Αλλά θέλω να εκφράσω (και το έχω ξαναγράψει) το παράπονό μου για την έλλειψη ενδιαφέροντος των συναδέλφων της Αθήνας και της ευρύτερης περιοχής της Αττικής για τις συγκεντρώσεις που οργανώνονται στην Αθήνα. Ζούσα και εργαζόμουν στην Αθήνα, στην Πλ. Συντάγματος και στην Πλ. Κουμουνδούρου ως το 1987, που ήλθα για λόγους υγείας στο νησί. Δεν θυμάμαι τέτοια έλλειψη αγωνιστικότητας σαν την σημερινή. Γιατί; Δεν έχετε προβλήματα συνάδελφοι Αθηναίοι και Πειραιώτες; Δεν υπάρχουν για σας καθυστερήσεις του συστήματος, περιορισμοί στην δουλειά σας, κλεμμένος χρόνος; Γιατί δεν διαθέτετε λίγες ώρες για να ενώσετε την φωνή σας με τους λιγοστούς συναδέλφους αγωνιστές που επιμένουν στην Δονκιχωτική νοοτροπία ότι πρέπει να μας αναγνωρίσουν, να καταλάβουν ότι είμαστε άνθρωποι, γονείς, οικογενειάρχες, σωστοί και συνεπείς επαγγελματίες, ότι δεν είμαστε μηχανές διεκπεραίωσης του κάθε παράλογου και εξωπραγματικού συστήματος, που εφαρμόζουν πάνω μας για να έλθουν σήμερα να θριαμβολογούν για την "επιτυχή" υποβολή του συνόλου των δηλώσεων, εκτός ελαχίστων (!), λες και οι φορολογούμενοι υπέβαλλαν μόνοι τους οι περισσότεροι την δήλωση.

  Γιατί αγαπητοί συνάδελφοι δεν κατεβαίνετε στους δρόμους; Τι περιμένετε; Να έλθουν οι βορειοελλαδίτες και οι περισσότεροι από την υπόλοιπη χώρα και εμείς οι νησιώτες, για γεμίσουμε πάλι τις πλατείες και να φωνάξουμε, να απαιτήσουμε, σεβασμό στην δουλειά μας, ανθρώπινη μεταχείριση από την Πολιτεία, συμπαράσταση από τις ηγετικές ενώσεις που (δεν κουράζομαι να το επαναλαμβάνω) λάμπουν δια της απουσίας των από τις συγκεντρώσεις.

Γιατί;...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...