Προς το περιεχόμενο

Με τις μηνιαίες συγκεντρωτικές τι θα κάνουμε ? Θα στείλουμε? Η όχι ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι άλλο.Σκέφτεσαι να πέσει το σύστημα όπως με τις δηλώσεις και να μείνουμε να κοιτάμε την οθόνη?Αφού όλοι θα στείλουν τις 3 τελευταίες μέρες, αν δεν καταργηθεί ή αλλάξει το όριο.

Τότε Κυριακή βράδυ προς Κ. Δευτέρα με αναμμένα φώτα στο γραφείο,για το παίξω και εγώ μια φορά λογισταρας που έχει τις ατελείωτες δουλειές και ξενυχτάει...τόσες φορές τους βλέπω και (δεν) τους ζηλεύω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην στέλνετε κάντε λίγο υπομονή http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=98296&p=662030

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

ερώτηση ..με τα υπάρχοντα δεδομένα όταν ελεύθερος επαγγελματίας εκδίδει από λογισμικό πρόγραμμα απόδειξη παροχής σε ιδιώτη στην ΜΥΦ επιλέγουμε "χειρόγραφα"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

ερώτηση ..με τα υπάρχοντα δεδομένα όταν ελεύθερος επαγγελματίας εκδίδει από λογισμικό πρόγραμμα απόδειξη παροχής σε ιδιώτη στην ΜΥΦ επιλέγουμε "χειρόγραφα"?

 

Ναι, διαχωρίζοντας καθαρή αξία και ΦΠΑ

δες μόνο την τελευταία ΠΟΛ με τα επαγγέλματα που απαλάσονται του μηχανισμού και της ταμειακής

ΠΟΛ 1002/2015

 

Με το Α τρίμηνο του 2015 τι κάνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ουτε εγω εστειλα, για τα Ε1 θα παρουν παραταση?εδω δεν αρχισαν ακομη, τους βλεπω αποφασισμενους για 30/06 αλλα δεν θελω να το πιστευω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ 2015 Η ΓΓΔΕ ΘΑ ΠΡΟΒΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ  ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΕ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΥΠΟΒΟΛΗΣ  ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΘΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 20/02/2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ? ΜΗΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ.

μά είναι δυνατόν να δόθηκε παράτα μέχρι 30/9 για του 2014 τις ΜΥΦ και για του 2015 να τις ζητούν νωρίτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μά είναι δυνατόν να δόθηκε παράτα μέχρι 30/9 για του 2014 τις ΜΥΦ και για του 2015 να τις ζητούν νωρίτερα?

 

γιατί με το Ε9 τι έκαναν??

 

Ελλαδιστάν λέμε ...   :angry:  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να επαναφερουν το οριο στα 300 ευρω βαλανε τις αποκλισεις στα 100!!!ελπιζω με νεοτερη οδηγια να φροντισουν και για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη ηταν η περιφημη συνεννοηση με τα σωματεια για το νεο τροπο-συχνοτητα υποβολης;;;  <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη ηταν η περιφημη συνεννοηση με τα σωματεια για το νεο τροπο-συχνοτητα υποβολης;;;  <_<

 

αγάλι αγάλι  Μαράκι,  αγάλι αγάλι . . . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγάλι αγάλι  Μαράκι,  αγάλι αγάλι . . . 

 εχετε δικιο.... βιαστηκα να τους κρινω.... μεχρι 30/11 θα χουμε εντονες διαπραγματευσεις!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρηγορη επιβεβαιωση

Για το 2015 συνεχιζουμε ΔΕΗ ΟΤΕ ΚΙΝΗΤΟ χωρις ΑΦΜ ,σωστα?Δ αλλαξε κατι ,ευχαριστω

 

Ελένη συγνώμη κιόλας, εδώ http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=94586&p=666443 δεν το διάβασες??

 

Αφού γράφεις κι εσύ πιο μετά http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=94586&p=666600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποστ το ξεκιναω ,γραφοντας μια γρηγορη επιβεβαιωση....

Ποση αυστηροτητα πια?Παρολαυτα ευχαριστω

 

κι εγώ μία γρήγορη επιβεβαίωση σου έδωσα ...

 

Εάν ήμουν αυστηρός δεν θα σου απαντούσα.

 

Παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ μία γρήγορη επιβεβαίωση σου έδωσα ...

 

Εάν ήμουν αυστηρός δεν θα σου απαντούσα.

 

Παρακαλώ

"Γρηγορη επιβεβαιωση" δεν  λεγεται ,οταν ψαχνεις , βρισκεις και  παραθετεις αποσπασματα συζητησεων-απαντησεων

Γρηγορη απαντηση ειναι ,το ναι ,το οχι , το δε μας παρατας εχει χιλοειπωθει...Αυτες θεωρω εγω γρηγορες απαντησεις...Κ μαλιστα η αυστηροτητα φαινεται και απο το 2ο ποστ  της απαντηση σας...

 

Foroum ερωτοαπαντησεων ειναι ,Την καλημερα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...