Προς το περιεχόμενο

Με τις μηνιαίες συγκεντρωτικές τι θα κάνουμε ? Θα στείλουμε? Η όχι ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βλέπω κινητικότητα από την πλειοψηφία των συλλόγων και την ομοσπονδία και θα την πατήσουμε αρκετά εύκολα πιστεύω.

 

Και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου παρά μόνο τυπικές παραμετροποιήσεις στα Β'.

 

Τεράστια θέματα - θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι νομίζω.

 

Α, ξεκίνησαν και τα σεμινάρια για το θέμα από γνωστό συνάδελφο λογιστή (μάλλον δεν συμμετέχει στο μποϋκοτάζ αυτός.... ) :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθούμε και μέσω της Διαδικτυακής Ομάδας να συντάξουμε επιστολή όπου να αναφέρουμε τους λόγους για τους οποίους θα αποτύχει το μέτρο αυτό και θα γίνει ο νέος ΕΝΦΙΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω κινητικότητα από την πλειοψηφία των συλλόγων και την ομοσπονδία και θα την πατήσουμε αρκετά εύκολα πιστεύω.

 

Και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου παρά μόνο τυπικές παραμετροποιήσεις στα Β'.

 

Τεράστια θέματα - θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι νομίζω.

 

 

Το αυτό και εγώ και κάποιοι(λίγοι) γνωστοί μου και με όλα αυτά που διαβάζω έχω κι εγώ την ίδια εντύπωση....θα την πατήσουμε και θα τρέχουμε...

Και δυστυχώς διαπιστώνω ότι το μυαλό μας δεν δουλεύει -είναι δυνατόν με όσα μας έχουν ..φορτώσει  να στέλνουν συνάδελφοι  ΜΣΚ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλαβαίνω δηλαδή δεν έχουμε τίποτα νεότερο σχετικά με την αναστολή του μέτρου???????

 

Ας γίνει ετήσιο κα Σαββαίδου, ΟΧΙ ΜΗΝΙΑΙΟ!

 

Δεν γίνεται να έχουμε ενα σωρό σημαντικές υποβολές να πραγματοποιήσουμε και να θέλετε και αυτό !

 

ΟΧΙ!

καταργήστε το!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Αν και διάβασα την σχετική ΠΟΛ δεν στέλνω τίποτα ούτε έχω φτιάξει τίποτα . Νομίζω δεν θα εφαρμοστεί για το 2014.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ Παναγία μου! αρχίζω και αγχώνομαι... κατάργηση τώρα.. ΑΡΝΟΥΜΑΙ

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ.ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ.ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΠΛΕΟΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ.ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ.ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΠΛΕΟΝ.

Καλησπέρα Ευριπίδη, έχεις δίκαιο, παλιό το κόλπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικων συναδελφων η επανειλημμενη διασκεδαση ειναι να λοιδωρουν οσους εξ ημων δεν στελνουμε ΜΥΦ.

Προφανως ή ηταν απο μικροι οι επιμελητες της ταξης και εκαναν παντα ο,τι ελεγε ο δασκαλος και τους εχει μεινει, (προθυμως και ανευ αντιλογιας που λεγαμε και στο στρατο) ή μονο ετσι ξερουν να σκοτωνουν τον απεριοριστο χρονο τους που διαθετουν για χλευη των υπολοιπων.

 

Προς τι οι ειρωνειες συναδελφοι? Μονον ετσι γνωριζετε να εκφραζεστε? Και στους πελατες σας ετσι μιλατε? Υποτιμητικα και ειρωνικα, οπως ακριβως απευθυνεστε και στους συναδελφους σας? Εκτος κι αν απαγορευεται η εκφραση διαφορετικης αποψης απο την δικη σας.

 

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.....

 

Προσωπικα εμμενω στην δικη ΜΟΥ αποφαση και δεν στελνω ΜΥΦ. Δικη μου η αποφαση, δικες μου και οι οποιες συνεπειες, οι τυχον συνεπειες. Αλλα αν γνωριζει καποιος καλυτερο και αποτελεσματικοτερο τροπο πιεσης μπας και πεσει το μετρο αυτο, απο την συλλογικη μη-υποβολη, θα ηθελα με ενθουσιασμο να τον ακουσω. Σιγουρα παντως δεν θα χλευασω καμια αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην στελνετε παιδια να δωσουμε ενα τελος στις ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ!!!

Ειλικρίνα δεν έχω στείλει ούτε μια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρίνα δεν έχω στείλει ούτε μια...

Εγώ έστειλα μία για να δω πώς λειτουργεί.Και διαπίστωσα ότι δεν λειτουργει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα την δικιά μου και σε 2 ακόμη  για να δω πως δουλεύει.Σε κανέναν άλλο δεν έχω κάνει τίποτα.Αυτό όμως που με ανησυχεί αφάνταστα είναι ότι μπήκα πρίν από λίγο  σε 5-6 πελάτες και είδα ότι αρκετοί προμηθευτές και πελάτες τους έχουν στείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα την δικιά μου και σε 2 ακόμη  για να δω πως δουλεύει.Σε κανέναν άλλο δεν έχω κάνει τίποτα.Αυτό όμως που με ανησυχεί αφάνταστα είναι ότι μπήκα πρίν από λίγο  σε 5-6 πελάτες και είδα ότι αρκετοί προμηθευτές και πελάτες τους έχουν στείλει.

Οι περισσότεροι όμως ΔΕΝ έχουν στείλει από ότι είδα εγώ... (τουλάχιστον σε δυο-τρεις που μπήκα και κοίταξα από περιέργεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...