Προς το περιεχόμενο

Με τις μηνιαίες συγκεντρωτικές τι θα κάνουμε ? Θα στείλουμε? Η όχι ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωινό τηλ....απο λογιστικο γραφειο......μεχρι να καταλάβω τι και πως(δεν ειχα πιει ακομα καφε)  για ΜΥΦ ρωτάω?ΝΑΙΙΙΙΙ

 

 

 

Κ ενω του απαντώ οτι δεν π[ροκειται να στειλω,κ θα πρεπει να αντιδρασουμε ειτε μεμονωμενα ειτε συλλογικα μου λεει αααααα κοιταχτε να δειτε εγω ειμαι μισθωτος κ δεν εχω την πολυτελεια να αντιδρασω......

 

 

 

Παρολαυτα δεν ειχε διαβασει καν τις οδηγιες κ περιμενε να τον κ;αθοδηγησω...Ωραίααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, να ξυπνάνε επιτέλους οι επαΐοντες ... Και να ξαποστείλουν στο πυρ το εξώτερο αυτές τις καταστάσεις, είτε να τις απλοποιήσουν στο έπακρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ.

 

Ακριβώς μία από τα ίδια . . .  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δεν έχω κάνει τίποτα παρομοίως, ούτε καν τις παραμετροποιήσεις που μου τις έστειλαν τον 6ο,(περίοδο φορολογικών δηλώσεων-ισολογισμών-αρχές σεζόν-προσλήψεις-ΓΕΜΗ κτλ) σιγά μην κάθομαι να τροποποιώ τόσες χιλιάδες εγγραφές (διπλογραφικά) που έχουν γίνει..... στην τελική θα αφαιρέσω το 100ρικο από την αμοιβή μου........δεν προλαβαίνω μια η άλλη.

Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε όλους!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΘΕΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕ Η Π.Ο.Φ.Ε.Ε. ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΘΕΣΠΙΣΗ ΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει στείλει ο ένας , δεν έχει στείλει ο άλλος ,ούτε ο παραλλος

 

1,5 εκατομμύρια υποβολές ποιος τις έκανε οεο... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από  κεκτημένη  ταχύτητα  υποβλήθησαν συγκεντρωτικές εσόδων εις διπλούν . Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από  κεκτημένη  ταχύτητα  υποβλήθησαν συγκεντρωτικές εσόδων εις διπλούν . Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση

 

Προλαβαίνεις κανα δυο φορές ακόμα. Μην αμελείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΥΦ.

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΥΦ, ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα τη φάμε δε τη γλιτώνουμε.Σε site αναφέρει την παράταση των συγκεντρωτικων έως 2 φεβρουαρίου 2015 αλλά κουβέντα για το όριο έστω..να χαιρόμαστε τους συλλόγους και το οεε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ΄ αρχήν και εγώ είμαι υπέρ της κατάργησης ή τουλάχιστον της διαφοροποίησης της υποβολής.

Απλώς υπέβαλα δοκιμαστικά να δω πως δουλεύει το σύστημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικά θα τη φάμε δε τη γλιτώνουμε.Σε site αναφέρει την παράταση των συγκεντρωτικων έως 2 φεβρουαρίου 2015 αλλά κουβέντα για το όριο έστω..να χαιρόμαστε τους συλλόγους και το οεε..

 

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/20381

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να το πάνε στου Αγίου Βαλεντίνου.. θα γαμηθούμε που θα γαμηθούμε..

τουλάχιστον να υπάρχει και αίσθημα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να το πάνε στου Αγίου Βαλεντίνου.. θα γαμηθούμε που θα γαμηθούμε..

τουλάχιστον να υπάρχει και αίσθημα.. :)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Ωραίος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να το πάνε στου Αγίου Βαλεντίνου.. θα γαμηθούμε που θα γαμηθούμε..

τουλάχιστον να υπάρχει και αίσθημα.. :)

Αρχηγέ Τι αίσθημα μπορουνί να σου βγάλουν οι Χαρδούβελης και Σαβαίδου ????? Ρωτάω τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/38768/anakoinothike-i-paratasi-gia-tis-sygkentrotikes-katastaseis από εδώ το είδα αδερφέ πριν βγει ακόμα στην κεντρική σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/38768/anakoinothike-i-paratasi-gia-tis-sygkentrotikes-katastaseis από εδώ το είδα αδερφέ πριν βγει ακόμα στην κεντρική σελίδα.

ΟΚ bro !!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...