Jump to content
Sign in to follow this  
bjohn

Η ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ (Ε1) ΑΠΕΤΥΧΕ.ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΤΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ. ?

Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ (7/7/2014) ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ TAXIS ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ε1, ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΥΝΗΜΑ 

Η ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ (Ε1) ΑΠΕΤΥΧΕ.
ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΤΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ.

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΧΡΗΣΗΣ ΠΑΚΕΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ.
Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ BROWSERS INTERNET EXPLORER ΚΑΙ MOZZILA FIREFOX. 

-------------------------------------------------------------

ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ?????????

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ (7/7/2014) ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ TAXIS ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ε1, ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΥΝΗΜΑ 

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΧΡΗΣΗΣ ΠΑΚΕΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ.

Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ BROWSERS INTERNET EXPLORER ΚΑΙ MOZZILA FIREFOX. 

Εγώ ναι και φαντάζομαι θα έτυχε και σε όλους τους υπόλοιπους. Είτε από Crome, είτε από Mozilla, είτε από Explorer, το ίδιο μήνυμα. Θα έτυχε να έχει κάποιο προβληματάκι το TAXIS...   :blink:

Σα δε ντρεπεσαι να γραφεις κακεντρεχη σχολια για το taxis και να  γραφεις για παλιοχαρακτηρες...

καλα εκανε το συστημα και σε πεταξε εξω...

Εγκαθετε!

Εγώ ναι και φαντάζομαι θα έτυχε και σε όλους τους υπόλοιπους. Είτε από Crome, είτε από Mozilla, είτε από Explorer, το ίδιο μήνυμα. Θα έτυχε να έχει κάποιο προβληματάκι το TAXIS...   :blink:

Τσέκαρε αν στους κενούς κωδικούς σου εμφανίζει κάποιο μηδενικό ή αν τα περνάς από κάποιο πρόγραμμα στο Taxis κοίτα αν περνάει σωστά τα ονόματα των παιδιών (αν υπάρχουν)..

Εμένα κάτι μηδενικά είχε εμφανίσει στη σύζυγο ενώ δεν υπήρχε η σύζυγος αλλά όλα οκ τα σβήνεις και συνεχίζεις.

Ελπίζω να βοήθησα.

Δε νομιζω να βοηθαει κατι, το ιδιο αντιμετωπιζω και εγω, ολα "καθαρα" αλλα το μνμ επιμενει!!!

Αναμονη μεχρι αυριο.

εγω καταφερα να στειλω μια και αυτη με τα χιλια ζορια και μαλλον επειδη ηταν αποθηκευμενη πριν την αναβαθμιση ...νομιζω οτι το συστημα αυτη τη στιγμη ειναι επικινδνο δεν εχω δοκιμασει να πατησω κατι στη φορμα οριστικοποιησης που βγαζει στα προηγουμενα ετη ... αλλα γενικως ετσι οπως το βλεπω και δουλευει ... (καποιοι αναφεραν δεν υπολογιζει τελος επιτηδευματος) μου φαινεται οτι πρεπει να κατεβασουν το γενικο και να το φτιαξουν μα πιο καλα θα ειναι απο το να διορθωνουν λαθη υπαιτιοτητα της υπηρεσιας 

Τσέκαρε αν στους κενούς κωδικούς σου εμφανίζει κάποιο μηδενικό ή αν τα περνάς από κάποιο πρόγραμμα στο Taxis κοίτα αν περνάει σωστά τα ονόματα των παιδιών (αν υπάρχουν)..

Εμένα κάτι μηδενικά είχε εμφανίσει στη σύζυγο ενώ δεν υπήρχε η σύζυγος αλλά όλα οκ τα σβήνεις και συνεχίζεις.

Ελπίζω να βοήθησα.

Δηλ.εσύ μπορείς και στελνεις δηλώσεις? Εμένα μου βγάζει το ίδιο μήνυμα που αναφέρουν οι δύο συνάδελφοι παραπάνω.

Εγώ πριν από λίγο έστειλα την τελευταία δήλωση ( τροποποιητική) για φέτος, και την πήρε κανονικότατα, και μου έβγαλε και εκκαθαριστικό που έλεγε ότι εντός 10 ημερών θα εκδοθεί ο νέος κωδικός πληρωμής

Υ.Γ. Όλες τις δηλώσεις τις  κάνω καταχώρηση κατευθείαν στο taxis ( αφού πρώτα τις φτιάξω πρώτα χειρόγραφα ) και όχι μέσω κάποιου προγράμματος, και δεν αντιμετώπισα σχεδόν κανένα σοβαρό πρόβλημα. Μήπως τελικά τα προβλήματα τα δημιουργούν οι εφαρμογές φορολογικών δηλώσεων, και όχι το ίδιο το taxis;

Δεν φεύγει με τίποτα!! και εμένα το ίδιο μηνυμα μου βγάζει απο το μεσημέρι!! Μάλλον εχουν σοβαρό προβλημα μετα την αναβάθμιση. Μου το εμφάνισε το μεσημέρι αμέσως μετά την αναβάθμιση και απο τότε δεν εχω στείλλει καμμία δήλωση. Επισης δεν αφήνει να μπούμε στο 2013 και ουτε να πάρομε εκτύπωση εκκαθαριστικού 2013. Γενικώς τα έχουν κάνει κ.....ς :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Από το απόγευμα  έστελα 3 δηλώσεις επαγγελματιών, η μια δεν εκκαθαρίστηκε και εχει μήνυμα να ξαναπροσπαθήσω αργότερα, οι άλλες 2 κανονικά εκκαθαριστικό.

θα μας τρελάνουν τελικά.

REP-1814: Δεν είναι δυνατή η μορφοποίηση της αναφοράς. Το αντικείμενο "κατακόρυφα" δεν χωρά στη θέση "FH_AFM_ANTIKLHTOY".

Αυτό πως σας φαίνετε?

.

http://www.queen.gr/SEX-SChESEIS/SEX-KAI-SChESEIS/item/60297-5-staseis-sto-sex-poy-mporoyn-na-sas-steiloyn-sto-nosokomeio

Όρθιο 69: Η συγκεκριμένη στάση μπορεί να πετύχει μόνο αν το αγόρι σας είναι body builder ή αρσιβαρίστας!
Για να καταλάβετε, που μάλλον έχετε ήδη, η γυναίκα είναι εξ' ολοκλήρου στον αέρα με το κεφάλι προς τα κάτω,

κάτι σαν κατακόρυφο δηλαδή, και το μόνο της στήριγμα είναι τα μπράτσα του παρτενέρ.
Ο οποίος βέβαια, εκτός από το βάρος σας έχει να κάνει και τη δουλίτσα για την οποία έχει γίνει η στάση,
κάτι που φυσικά κάνετε κι εσείς. Ο κίνδυνος είναι ορατός και απέχει μόλις λίγα εκατοστά από το κεφάλι σας.
Ένας σπασμένος σβέρκος ή μία ελαφριά διάσειση, είναι τα soft που μπορείτε να πάθετε αν ο καλός σας... κοψομεσιαστεί!

ευτυχως που δεν ειμαι μονος

εχω συντροφια ολους τους τεμπεληδες λογιστες που ψαχνουν για δικαιολογιες

που δεν εχουν καταφερει να φερουν εις περας τα ελαχιστα που εχουν αναλαβει

ΥΓ: λες να πεθυμησουμε την εποχη Θεοχαρη ????

Σηκώθηκα απο τισ 6,30 για να στειλω καμμια δήλωση αλλα δυστυχώς τιποτα γ..μώ τον browser τους και την μηχανή εκκαθάρισης που έχουν Αντί να λένε μαλακίες για τις ώρες που δουλεύει το σύστημα δεν μπορουσαν να δουλέψουν  το βράδυ να μπορώ να δουλέψω και να μην αισθάνομαι μαλάκας πρωι -πρωι ? Και  μετά ζητιανεύω για  παράταση ????? Καλά άρχισε η καινουργια γραματέας Εάν θέλει να είναι τίμια πρέπει να βγει να παραδεχτει την βλακεια που κάνανε και να κόψει και κανένα κ..λο αντι να μου πρήζει τα δικά μου μπαλάκια Συγνώμη αλλά νομίζω ότι έτσι αισθάνονται και άλλοι συνάδελφοι που σηκωθήκαμε χαράματα να δουλέψουμε και ας ήμασταν έως τις 12  στο γραφείο 

.

http://www.queen.gr/SEX-SChESEIS/SEX-KAI-SChESEIS/item/60297-5-staseis-sto-sex-poy-mporoyn-na-sas-steiloyn-sto-nosokomeio

Όρθιο 69: Η συγκεκριμένη στάση μπορεί να πετύχει μόνο αν το αγόρι σας είναι body builder ή αρσιβαρίστας!

Για να καταλάβετε, που μάλλον έχετε ήδη, η γυναίκα είναι εξ' ολοκλήρου στον αέρα με το κεφάλι προς τα κάτω,

κάτι σαν κατακόρυφο δηλαδή, και το μόνο της στήριγμα είναι τα μπράτσα του παρτενέρ.

Ο οποίος βέβαια, εκτός από το βάρος σας έχει να κάνει και τη δουλίτσα για την οποία έχει γίνει η στάση,

κάτι που φυσικά κάνετε κι εσείς. Ο κίνδυνος είναι ορατός και απέχει μόλις λίγα εκατοστά από το κεφάλι σας.

Ένας σπασμένος σβέρκος ή μία ελαφριά διάσειση, είναι τα soft που μπορείτε να πάθετε αν ο καλός σας... κοψομεσιαστεί!

AAAAΠΑΙΧΤΟΣΣΣΣΣΣ  !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D    ΔΑΚΡΥΣΑ !!!!!!!!   ΝΑ' ΣΑΙ  ΚΑΛΑ  !!!!! :D :D :D

ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ TAXIS ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΕΧΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΛΗΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ (8/7/14)

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ !!!!!!!

.

έχω ξεκινήσει γυμναστήριο για αυτόν ακριβώς το λόγο.. :D

μέχρι τότε όμως, δε με χαλάει και το Νο 5..το αντίθετο θα έλεγα..

καλημέρα..

έχω ξεκινήσει γυμναστήριο για αυτόν ακριβώς το λόγο.. :D

μέχρι τότε όμως, δε με χαλάει και το Νο 5..το αντίθετο θα έλεγα..

καλημέρα..

Κι εγώ θα ήθελα ρε φίλε.

3 χρόνια τώρα έχω γραφτεί στο γυμναστήριο, αλλά τίποτα! :(

Καμία πρόοδος! :(

Μήπως πρέπει να πηγαίνω κιόλας ; :P

Καλημέραααααα :):wub:

Υ.Γ.

Κι άλλο 5 λέμεεεε :rolleyes:

Υ.Γ.2

Μαρίαααααααααα :):wub:

Μίλησα με το τάξις και είπαν ότι με τους περισσότερους λογιστές που μιλάνε δεν έχουν πρόβλημα, κι αν έχουν μόνο με ελάχιστες δηλώσεις ([email protected]?) . 

Απορία: με ποιους λογιστές μιλάνε; 

Τεσπα, σε τελική είπε ότι αφού εγώ "τυχαίνει" να έχω πρόβλημα, να προσπαθήσω μετά το μεσημέρι που θα φτιαχτεί. 

Σε δήλωση που μόλις έστειλα μου έβγαλε πληρωτέο έως 29/8/2014. Ξέρει κανείς τίποτα;

Με αφορμή ότι έστειλες έκανα και εγώ μία προσπάθεια και φαίνεται τώρα ότι λειτουργεί κανονικά. Και σε εμένα που ήταν χρεωστική έβγαλε ημερομηνία πληρωμής την 28η Αυγούστου. Λέτε να πάρουμε τελικά παράταση μέχρι τις 31/07; Για ποιον άλλο λόγο να βγαίνει τότε η καταληκτική ημερομηνία πληρωμής;