Προς το περιεχόμενο

Παράταση προθεσμίας εκπρόθεσμης διακοπής εργασιών επιχείρησης.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ?  ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ?

ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΑΚΙΡΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΛΕΠΩ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακούσετε στα κανάλια για λογιστή που δέρνει ελεγκτές στις εφορίες εγώ θα είμαι, να ξέρετε...

 

Ποιες λίστες? Εδώ στην ΕΠΕ που θέλει να κάνει εκπρόθεσμη διακοπή πιάσαμε το λαβράκι...

 

Ποια Αμστελ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακούσετε στα κανάλια για λογιστή που δέρνει ελεγκτές στις εφορίες εγώ θα είμαι, να ξέρετε...

 

Ποιες λίστες? Εδώ στην ΕΠΕ που θέλει να κάνει εκπρόθεσμη διακοπή πιάσαμε το λαβράκι...

 

Ποια Αμστελ? 

Πές μου σε ποιά εφορία θα τους δέρνεις να δώσω και εγώ ένα μπερτάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το χω ανάγκη!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφορίες εκ των έσω μιλάνε για σίγουρη παράταση..

η ημερομηνία είναι άγνωστη προς το παρόν..συζητιέται και η πρόταση του ΟΕ για 30/6/2016..

οψόμεθα..

 

καλησπέρα σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφορίες εκ των έσω μιλάνε για σίγουρη παράταση..

η ημερομηνία είναι άγνωστη προς το παρόν..συζητιέται και η πρόταση του ΟΕ για 30/6/2016..

οψόμεθα..

 

καλησπέρα σας..

 

 

Mεγάλε ΠΑΟΚ , αυτές τις εκ των έσω ρημαδοπληροφορίες τις ξέρουμε εδώ και καιρό . Φώς δε βλέπουμε έγκαιρα όμως , ώστε να προγραμματίσουμε τις δράσεις μας . :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κάνεις σαν αρχάριος..25/2 είναι σήμερα..

 

ΠΑΟΚ να σαι και μη φοβάσαι.. :)

 

ΥΓ..τις ξέρετε αλλά δεν τις γράφετε και δεν τις λέτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΓΓΔΕ  2103375720  ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΩΘΗΘΕΙ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ. ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.

 

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΩΣΤΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΝΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ.

 

ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΔΙΑΤΑΞΗ. ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΕΒΕ 10 ΕΤΗ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ + ΦΠΑ 10 ΕΤΩΝ + ΤΕΛΗ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ 800 ΕΥΡΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΝΑ  ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ 400 ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥΝ ΤΑ ΝΑΥΑΓΙΑ.

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.  ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΕΧΟΥΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΨΕΙ. ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ.   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΛΗΘΕΙ Η ΔΙΑΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΓΓΔΕ  2103375720  ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΩΘΗΘΕΙ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ. ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.

 

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΩΣΤΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΝΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ.

 

ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΔΙΑΤΑΞΗ. ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΕΒΕ 10 ΕΤΗ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ + ΦΠΑ 10 ΕΤΩΝ + ΤΕΛΗ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ 800 ΕΥΡΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΝΑ  ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ 400 ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥΝ ΤΑ ΝΑΥΑΓΙΑ.

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.  ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΕΧΟΥΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΨΕΙ. ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ.   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΛΗΘΕΙ Η ΔΙΑΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ.

προφανως και έχεις απόλυτο δίκιο. Για μένα πρέπει να ψηφιστεί νομοθετική διάταξη περί των αναδρομικών λύσεων και διακοπών βάσει του τελευταίου πραγματικού συναλλακτικού γεγονότος όποτε και αν γίνει αυτό!!!!!!!!!!!!!οτιδήποτε άλλο αγγίζει τη σφαίρα της τρέλλας!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα , κανείς δεν γνωρίζει τίποτε ??? 

Η δυνατότητα εκπρόθεσμης διακοπής πρέπει να συνεχίσει να υφίσταται, σύμφωνα με τον πραγματικό χρόνο παύσης δραστηριότητας οποιασδήποτε επιχείρησης , άλλωστε εύκολα υπάρχει η δυνατότητα να διαπιστωθεί πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οι συλλογοι που είναι?γιατι σιωπουν ενω εμεις τρεχουμε με τις προθεσμίες??

 

μας έχουν ολοι γραμμένους..βλεπε βεβαιωσεις αποδοχων,ε11, μυφ...ετσι θαγινει και με τις δηλωσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλημέρα. Μόλις τώρα μίλησα με την ΓΓΔΕ στο 2103375720 και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάποια πληροφόρηση για παράταση. Αλλά μου το τόνισε "Δεν υπάρχει πληροφόρηση" παράταση ίσως δοθεί. Αύριο με το καλό θα ανακοινωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφορίες εκ των έσω μιλάνε για σίγουρη παράταση..

η ημερομηνία είναι άγνωστη προς το παρόν..συζητιέται και η πρόταση του ΟΕ για 30/6/2016..

οψόμεθα..

 

καλησπέρα σας..

 

Πληροφορίες εκ των έσω μιλάνε για σίγουρη παράταση..

η ημερομηνία είναι άγνωστη προς το παρόν..συζητιέται και η πρόταση του ΟΕ για 30/6/2016..

οψόμεθα..

 

καλησπέρα σας..

Τελικά μάθαμε την ημερομηνία της σίγουρης παράτασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...