Προς το περιεχόμενο

Παράταση προθεσμίας εκπρόθεσμης διακοπής εργασιών επιχείρησης.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δόθηκε...

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/22907

 

Για σου Κώστα.

Ουφ....... κάτι είναι και αυτό. Όχι ότι αλλάζει κάτι στο τι να πιάσεις και τι να αφήσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόθηκε...

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/22907

 

Για σου Κώστα.

 

Πες μας πόσο κράτησε η ανάσα ανακούφισής σου στην ανάγνωση της παράτασης???  :P  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόθηκε...

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/22907

 

Για σου Κώστα.

Ε, τότε άσε και τις εκπρόθεσμες διακοπές  :D  :D 

 

Καλό μεσημέρι Σπύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 months later...

Καλά είναι σοβαροί??? έδωσαν μόνο ένα μήνα προθεσμία!!!!!!! γιατί να υπάρχει προθεσμία κατ'αρχήν για ένα πραγματικό γεγονός??? είναι αθλιοι τουλάχιστον όλοι οι μανδαρίνοι μαζί που συσκέπτονται και ξανασυσκέπτονται εκεί στο Υ.Ο. και αποφασίζουν όπως φαίνεται ερήμην μας!!!!! καλές οι προσπάθειες της ΠΟΦΕΕ και άλλων τοπικών συλλόγων, αλλά δυστυχώς αντιμετωπίζονται ώς ζητιάνοι από το Υ.Ο. Το αίτημα θα πρέπει να είναι οριστικό και αμετάκλητο!!!!!καμμία προθεσμία σε ένα πραγματικό γεγονός. Αυτό πρέπει να είναι αδιαπραγμάτευτο!!!!! Αλλιώς αν θέλουν μέχρι 31/1/2016 να γίνουν όλες οι εκπρόθεσμες διακοπές να πάει να κάτσει ο τρύφωνας με το επιτελείο του και τις οικογενειες τους να καταχωρούν στο ΓΕΜΗ διαλυτικά μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες για να δούν και πώς βγαίνει το μεροκάματο!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζουμε ποιές είναι οι κυρώσεις για εκπρόθεσμες διακοπές ΜΕΤΑ τη λήξη της προθεσμίας ;

 

επίσης με τα αρχεία των επικουρικών ταμείων έχετε κάνει τίποτα ;

 

Καλή εβδομάδα σε όλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζουμε ποιές είναι οι κυρώσεις για εκπρόθεσμες διακοπές ΜΕΤΑ τη λήξη της προθεσμίας ;

 

επίσης με τα αρχεία των επικουρικών ταμείων έχετε κάνει τίποτα ;

 

Καλή εβδομάδα σε όλους .

Είναι ηλίου φαεινότερον τί κυρώσεις θα έχει μιά επιχείρηση στην περίπτωση αυτή!!!!!!!!! κατ'αρχήν οφειλές ΟΑΕΕ με τόκους καθυστέρησης , υποχρέωση υποβολής Δηλώσεων ΦΠΑ , εισοδήματος Ε3 κλπ όλα αυτά με τις δέουσες προσαυξήσεις!!!!. Σε ότι αφορά τα αρχεία ΕΤΕΑ μή τυχόν υποβάλλεις!!!!!!! κανείς δε θα υποβάλλει και να πάνε από εκεί που ήρθανε!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Είναι ηλίου φαεινότερον τί κυρώσεις θα έχει μιά επιχείρηση στην περίπτωση αυτή!!!!!!!!! κατ'αρχήν οφειλές ΟΑΕΕ με τόκους καθυστέρησης , υποχρέωση υποβολής Δηλώσεων ΦΠΑ , εισοδήματος Ε3 κλπ όλα αυτά με τις δέουσες προσαυξήσεις!!!!. Σε ότι αφορά τα αρχεία ΕΤΕΑ μή τυχόν υποβάλλεις!!!!!!! κανείς δε θα υποβάλλει και να πάνε από εκεί που ήρθανε!!!!!!!!

Γνωρίζει κανείς αν θα υπάρξει νέα παράταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σφυρίξει γιατί αν δεν...

 

Σφύρα μου κλέφτικα...

χαχα. πολύ σωστά. Είναι να πάμε να κρυφτούμε σε κανά μοναστήρι μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά νεότερη πληροφορία για το θέμα ; Γιατι αν δεν , ζήτω που καήκαμε

λίγο υπομονή να κάνουμε και θα έχουμε καλά νέα πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΑΚΑΡΙ  ΕΧΩ 2-3 ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΦΠΑ Ε11 ΑΠΔ ΚΛΠ

 

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ Ε11  ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.  

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΘΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΜΑΝΕΣ.....   ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΛΑΚΕΣ... ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΦΠΑ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΜΑΖΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠ'ΤΗ ΡΙΡΗ ΚΙ ΑΠ'ΤΗ ΦΩΦΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.

 

ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΑ ΟΣΑ ΠΕΡΝΑΜΕ.

 

 

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ 31/12/2016 ΚΥΡΙΟΙ ΝΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΝΕΝΕΡΓΕΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ.  ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.  ΧΑΜΕΝΕΣ ΥΠΑΛΛΗΛΙΚΕΣ ΩΡΕΣ.

 

 ΑΦΗΣΤΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΣΑΣ  ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΗΡΕΜΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τρυφωνα  210-3375718  μου ειπαν να ξαναπαρω   σε λιγο

 

πηρα ΓΓΔΕ  210 3375720  μου ειπαν να παρω Τρυφωνα.

 

Για παρτε και κανενας αλλος γιατι αμα τηλεφωνο μονο εγω γινομαι γραφικός. Αμα δουν οτι υπαρχει ενδιαφερον κατι γινεται και τα βγαζουν και πιο νωρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση που δεν δώσουν παράταση (που δεν νομίζω να μην δώσουν) άμα πάμε και πάρουμε αρ. πρωτοκόλλου σήμερα θα μπορέσουμε να κάνουμε διακοπή την άλλη εβδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...