Προς το περιεχόμενο

Παράταση προθεσμίας εκπρόθεσμης διακοπής εργασιών επιχείρησης.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προθεσμία για εκπρόθεσμη διακοπή εργασιών επιχειρήσεων, λήγει στις 20 του μήνα.

Με το φόρτο που έχουμε, την χρονοβόρα διαδικασία διακοπής και την υποστελέχωση των ΔΟΥ, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα.

Εγινε άραγε καμία ενέργεια για παράταση τουλάχιστον μέχρι 31/12, μιας και το δημόσιο ούτε χάνει ούτε κερδίζει απο την ιστορία αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προθεσμία για εκπρόθεσμη διακοπή εργασιών επιχειρήσεων, λήγει στις 20 του μήνα.

Με το φόρτο που έχουμε, την χρονοβόρα διαδικασία διακοπής και την υποστελέχωση των ΔΟΥ, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα.

Εγινε άραγε καμία ενέργεια για παράταση τουλάχιστον μέχρι 31/12, μιας και το δημόσιο ούτε χάνει ούτε κερδίζει απο την ιστορία αυτή?

ναί έγινε κάποια κίνηση χθές και ζητήθηκε παράταση μέχρι τισ 31/12/14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναί έγινε κάποια κίνηση χθές και ζητήθηκε παράταση μέχρι τισ 31/12/14

δώσε λεπτομέριες ..... ποιός ζήτησε ? είναι κάπως σίγουρο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχετε κάπου οδηγίες για αυτές τις διακοπές? Σας ευχαριστώ,

 

Νομίζω δέν έχουν εκδοθεί επίσημα και είναι ένας από τους λόγους που αναγράφουν στο κείμενο τους για παράταση οι σύλλογοι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τη θα γινει?εγω συμερα πηγα στην εφορια και ο προισταμενος μου ειπε να παρω πρωτοκολο πανω στα εντυπα της διακοπης πριν της 20/6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες έγινε βρε συνάδελφοι η αίτηση για παράταση ,την έχει και στο φόρουμ την σχετική ανάρτηση της είδησης...ας περιμένουμε λίγο και θα βγεί η παράταση,είναι σχεδόν δεδομένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ

 

Τι νεότερο να έχουμε στις 2 τη νύχτα ρε παιδιά. Εντάξει έχουμε όλοι αγωνία αλλά μη χάνουμε και την ψυχραιμία μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα , εχω 3 σε δύο διαφορετικές δου ..... αλλά που να προλάβεις !!!!!!! ούτε που το έχω στο μυαλό μου.

eva85 και εγώ ξύλο θα φάω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

  επόπτης σε Δ.Ο.Υ σήμερα μου είπε ότι δεν έχει λάβει καμία ενημέρωση για παράταση αλλά και καμία ενημέρωση για το πως θα αντιμετωπίζονται οι εκπρόθεσμες δηλώσεις διακοπής εργασιών. Αν δεν υπάρξει καμία τροπολογία του Νόμου θα εξακολουθήσει να τις χειρίζεται όπως έκανε μέχρι σήμερα...αυτά για την ώρα...

καλό κουράγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...