Jump to content
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Question

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

• Answers 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους, και κουράγιο σε όσους δεν πρόλαβαν για οποιοδήποτε λόγο.   Είμαστε σαν γραφείο από αυτούς που πρόλαβαν - αν και δεν στείλαμε μερικές δηλώσεις κάποιων που δεν εμφ

Πήρα εγώ. Μου είπαν να ξαναπάρω αργότερα γιατί έχουν παιχνίδι τώρα...  

Είμαι 38 χρονών, εδώ και 7 χρόνια λογιστής - ελεύθερος επαγγελματίας. Στο ξεκίνημα, μία φίλη - συνάδελφος, μου μετέφερε τις εμπειρίες της μετά από είκοσι χρόνια - τότε - στο επάγγελμα. Μου τόνιζε πω

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Ρε παιδιά!!!!!! Είπαμε οκ ... μας κλείσανε την πόρτα στα μούτρα!!!! Αλλά ούτε να μπω να εκτυπώσω αυτές που έχω στείλει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

• 0

Προφανώς θα ξανά ανοίξει αργότερα.

Μάλλον το "κουρδίζουν" για να βγάζει μήνυμα εκπροθέσμου... :angry: :angry: :angry:

Κανείς να μην υποβάλει εκπρόθεσμη!

@$#%#$%#$^#%^&$&$%##[email protected]^%%$

ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΜΗΘΟΥΝ ?

• 0

Δεν σκέφτομαι τις τρεις δηλώσεις που μου έχουν μείνει, αλλά σκέπτομαι όλους εμάς, σίγουρα έχουμε πολλά. Σε σύνδεση ήμασταν στο Taxheaven πάνω από 300 επισκέπτες, που σημαίνει ότι είναι πολλές οι δηλώσεις. Είναι απαράδεκτοι….

• 0

το κλείσανε,  ναι? κάνανε αυτοί, αυτό που έπρεπε να έχουμε κάνει εμείς, εδώ και πολύ καιρό. 

το βλέπουμε οτι δεν μας έχουνε ανάγκη?

στην πραγματικότητα δεν θα μας χρειάζονται για πολύ καιρό.

έρχονται και οι μυφ ε?

• 0

Που είναι ο συνάδελφος (δέν ξέρω) που βάζει τη φωτογραφία με τον υιό Βαρβιτσιώτη και τη λεζάντα ???

Νομίζω μας ταιριάζει εμάς τους λογιστές ... ειδικά αυτή την ώρα.

Βλέπω "βρισιές" , βλέπω αγανάκτηση , βλέπω απελπισία , και πολλά άλλα συναισθήματα.

Αλλά από την άλλη ... βλέπω μόνο 400 υπογραφές από ΟΛΗ την Ελλάδα.

Ετσι.

• 0

Να οργανωθεί διαμαρτυρία ΤΩΡΑ σε όλη την Ελλάδα στους δήμους στις περιφέρειες όπου μπορεί ο καθένας να πάει ΤΩΡΑ όσοι είμαστε πρέπει αν διαμαρτυρηθούμε ΤΩΡΑ να ακούσουμε προτάσεις

• 0

Τιποτα δεν θα γινει ,θα αρχισουμε να παραπονιομαστε και την επομενη φορα ,συναδελφοι αν δεν οργανωθουμε ΜΑΣ ΕΦΑΓΑΝ !!!ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΕ ΟΛΟΙ και εμεις και όλοι οι γυρω μας που το τραβανε μαζί μας ....

• 0

Να οργανωθεί διαμαρτυρία ΤΩΡΑ σε όλη την Ελλάδα στους δήμους στις περιφέρειες όπου μπορεί ο καθένας να πάει ΤΩΡΑ όσοι είμαστε πρέπει αν διαμαρτυρηθούμε ΤΩΡΑ να ακούσουμε προτάσεις

ναι αυτο πρεπει ΞΕΣΗΚΩΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!

• 0

Πραγματικα δεν υπαρχουν λογια, τι θα γινονταν αν το αφηναν ανοιχτο δυο μερες, τοσο φοβερο ηταν, τωρα δεν προκειται να την υποβαλλει κανεις εκπροθεσμη, αφου ετσι και αλλιως εκπροθεση ειναι, χαλια !!!! Τι καταλαβαν?

• 0

αυριο οσοι εχουν προβλημα εξω απο το υπουργειο

και οχι εδω στο ιντερνετ επανασταση

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας. Και ας πιστεύω ότι θα το ξαναανοίξουνε. Πείτε την ώρα και ελπίζω όσοι περισσότεροι μπορούν και όχι μόνο όσοι δεν προλάβαμε, να είμαστε παρόντες.  

• 0

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας. Και ας πιστεύω ότι θα το ξαναανοίξουνε. Πείτε την ώρα και ελπίζω όσοι περισσότεροι μπορούν και όχι μόνο όσοι δεν προλάβαμε, να είμαστε παρόντες.  

ποιος ο λογος που το κλεισανε αν  εχουν σκοπο να  το ξανανοιξουν ?ή δεν το ξερουν οτι θα υπαρξουν διαμαρτυριες?απο οτι βλεπω δεν θελουν να τις αποφυγουν ΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ !

• 0

Από μία πηγή (πιστεύω αξιόπιστη) ακούστηκε ότι δεν έδωσαν παράταση επειδή είναι εδώ η τρόικα ... η πηγή ανέφερε λοιπόν ότι θα δοθεί σιωπηρή παράταση μόλις φύγουν ... Είδωμεν συνάδελφοι .... Over 'n out! 

• 0

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ...

ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ??!!ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΠΑΛΙ??ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ??!!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ!

ΕΙΝΑΙ Η 3η ΜΟΛΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Κ.... ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ... ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΒΡΙΖΩ...Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!