Jump to content
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Question

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

• Answers 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους, και κουράγιο σε όσους δεν πρόλαβαν για οποιοδήποτε λόγο.   Είμαστε σαν γραφείο από αυτούς που πρόλαβαν - αν και δεν στείλαμε μερικές δηλώσεις κάποιων που δεν εμφαν

Πήρα εγώ. Μου είπαν να ξαναπάρω αργότερα γιατί έχουν παιχνίδι τώρα...  

Είμαι 38 χρονών, εδώ και 7 χρόνια λογιστής - ελεύθερος επαγγελματίας. Στο ξεκίνημα, μία φίλη - συνάδελφος, μου μετέφερε τις εμπειρίες της μετά από είκοσι χρόνια - τότε - στο επάγγελμα. Μου τόνιζε πως

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Εγω ενα ξερω καθε περυσι και καλυτερα! Δεν φτανει που βαζουν εξωπραγματικους φορους θελουν να εισπραξουν και προστιματα. Ειναι σοβαροι? ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

• 0

Μια φιλοσοφική απορία………..

Αυτοί που κάθονται στις καρέκλες των υπουργείων είναι άνθρωποι ή ΜΗΧΑΝΕΣ….!!!!!!!!

κ@πριες ειναι αλλα δεν ειναι μονο αυτοι , υπαρχουν πολλων ειδων ανθρωποι γαντζωμενοι σε καρεκλες.

• 0

Στον ενδιάμεσο χρόνο αναμονής του taxisnet , εκεί που περιμένετε να ανέβει η δήλωση σας , χωρίς να μπορείτε να κάνετε κάτι άλλο ... δέν ανοίγετε ένα 2ο παράθυρο να στείλετε την υποστήριξή σας ???

Η σελίδα της Διαδικτυακής Ομάδας Παρέμβασης Λογιστών-Φοροτεχνικών

Δουλεύει κανονικά.

Ναί , ναί εδώ στο google είναι

https://sites.google.com/site/accvotegr/menyteria-anaphora

ηδη ειμαστε 374 εδω και παρακολουθουμε αυτο το θεμα με αγωνια . την αναφορα την εχουν υπογραψει μονο 358 αρκετοι εκ των οποιων δεν παρακολουθουν τη δημοσιευση. για να δειχνουμε σιγα σιγα τη δυναμη μας!!!

• 0

κολπακια του υπουργειο το κολημα του taxisnet σημερα για να δωσουν ,παρ ολα οσα εχουν επισημως δηλωσει, παραταση μεχρι την παρασκευη.αυτο πιστευω και με πιανουν τα νευρα μου,ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΕΕΕΕΕ ,ΤΗΡΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΚΙΚΟ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΥΠΟΒΟΛΗΣ.

• 0

ΣΤΟ NEWS.GR αναφέρει οτι δεν θα δοθει καμια παραταση !!!!ΟΥΤΕ ΑΤΥΠΗ!! ΔΕΙΤΕ ΤΟ (δεν ξερω πως να το επισυναψω )σε αναφορα του γενικου γραμματεα σημερα το πρωι

και οτι η προθεσμια ληγει σημερα στις 24:00 δεν παει μεχρι το ανοιγμα των δημοσιων υπηρεσιων πλεον?

• 0

Ουτε παιδακια του νηπιαγωγείου να είμασταν...Σε καθε καταληκτική παίζουμε κρυφτούλι με το taxis...

Που ΄ντο που΄ντο το taxis

ψαξε χαξε δεν θα μπεις..

• 0

Ήρεμα, Ψύχραιμα, Δεν αλλάζει τίποτα με επιπλέον στρές. Ότι είναι να γίνει θα γίνει, οπότε, χαμογελάστε γιατί είναι μεταδοτικό.

Οση αισιοδοξία και να έχουμε Μαρία, το χαμόγελο βγαίνει στραβό. Και το σύστημα παίρνει μπρος μόνο με φάπες ! Και μετά σου λέει ο Κοέλιο ότι, όταν θέλεις κάτι να γίνει , όλο το Σύμπαν συνωμοτεί να γίνει...Τρίχες κατσαρές! Το αντίθετο γίνεται.  

• 0

γνωριζει κανεις κατι ?ειναι για τρελα η κατασταση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ και να θελουμε να προλαβουμε ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΕΛΕΟΣ!!

• 0

8 δηλωσεις μου εχουν μεινει και δε μπορω να τις στειλω. Αν περασει η προθεσμια ποιος θα ειναι ο υπαιτιος ετσι οπως λειτουργει το συστημα?

Ποιος σου είπε Γιάννη ότι φταίει το σύστημα; Εσύ φταις που την άφησες να την στείλεις τελευταία στιγμή για να κρασάρεις το σύστημα. Παμπόνηρε!!

• 0

14 (δηλώσεις) και νύχτωσεεεεεεεεε , ειμαι σερί από το πρωί  της Κυριακής  παρέα με τον Lavazza μου , ρε τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε ..........κουράγιο παιδιά