Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΛΕΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΙΤΛΟ ΤΑΙΝΙΑΣ : Ο ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ,ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΤΑ ΘΕΡΙΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ  ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

Mη δυνατή εύρεση υπηρεσίας/εγγράφου

 

 

Ο εξυπηρετητής της Γ.Γ.Π.Σ. δεν μπόρεσε να βρει την υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε.

Αν πληκτρολογήσατε τη διεύθυνση, παρακαλούμε ελέγξτε την ορθότητά της.


The server of the GSIS web site could not find the service or the document you requested.

If you typed the address, please verify its correctness.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

υπάρχει και ένας νόμος που λέει "όποιος παρακινεί σε βίαιες πράξεις..."

 

αλλά πέραν αυτού ,είναι και θέμα επιπέδου .

 

 

θα μπορουσες να σταματησεις την απαντηση τοτε στο "σεμνα και ταπεινα..."

το αν ειναι αλλο ο ανθρωπος και αλλο ο υπουργος ειναι περιττο, λαθος και ασχετο κατα την αποψή μου...

 

οσον αφορά το επιπεδο νοιωθω οτι σε αυτο επαγγελμα που ειμαι το εχω ριξει τοσο χαμηλα που με δυσκολια ανεχομαι τον εαυτό μου...

 

και για την ιστορία ειμαι κατά της βίας ακόμα και σαν απάντηση στην ψυχολογική βία την οποία βιώνει ο κλάδος μου απο το 2010 και μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το taxis δεν λειτουργει για άλλη μια φορά.

 

μην λες ψέματα.

 
εμείς που δουλεύουμε του Βαρουφάκη ,δουλεύει κανονικά.
 
με alt-tab γυρνάς σε ...δημιουργική ασάφεια!!!!  μέσα από την εφαρμογή του κανονικού.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

θα μπορουσες να σταματησεις την απαντηση τοτε στο "σεμνα και ταπεινα..."

το αν ειναι αλλο ο ανθρωπος και αλλο ο υπουργος ειναι περιττο, λαθος και ασχετο κατα την αποψή μου...

 

οσον αφορά το επιπεδο νοιωθω οτι σε αυτο επαγγελμα που ειμαι το εχω ριξει τοσο χαμηλα που με δυσκολια ανεχομαι τον εαυτό μου...

 

και για την ιστορία ειμαι κατά της βίας ακόμα και σαν απάντηση στην ψυχολογική βία την οποία βιώνει ο κλάδος μου απο το 2010 και μετα...

 

δεν διαφωνώ ,απλά σπίτια-οικογένειες κλπ. είναι εκτός θέματος.

 

θα πεις ,οι δικές μας οικογένειες είναι εντός?

 

εμείς είμαστε Ελληνες-Λογιστές.

 

χωρίς εμάς ,το χάος!  άμα φύγουμε εμείς θα φανεί η γύμνια των κουραμπιέδων ντόπιων και ξένων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ενώ θα έπρεπε να χορεύουν στο δικό μας ρυθμό, τον πεντοζάλη, που κατέληξε σαν του Τσίπρα :wacko: 

αντ΄αυτού χορεύουμε εμείς στον δικό τους 5 χρόνια τώρα, αυτόν της μαιμούς :rolleyes: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τι ακριβως εστειλες επειδη εμενα δεν μου ανοιγει ουτε προσωποποιημενη ουτε φπα... μονο το ε9 ανοιγει που αν θυμαμαι καλα ειναι σε αλλο server..

Από εκείνη την ώρα έχω στείλει 3 Δηλώσεις, μην με δείρετε δεν φταίω εγώ, το TAXIS φταίει, ίσως επειδή έστελνα κατοίκων εξωτερικού  να νόμιζε οτι είμαι γερμανοτσολιάς...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ Η ΕΡΤ 1 ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

EINAI ΓΕΛΟΙΟ  ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ  O SERVER ΤΑ ΕΦΤΥΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.

 

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ.  

 

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΑΜΕΝΗ ΩΣ ΑΜΜΙΣΘΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΥΠ.ΟΙΚ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δεν θελω σιωπηρη παραταση... θελω για καθε ωρα που δεν δουλευει το taxis καποιο τσογλανι να πληρωνει προστιμα και προσαυξησεις! αν δεν μπορει να αναθεσει τη δουλειά στους σωστούς ανθρώπους να παραιτηθεί!

 

και για κάθε ωρα που δεν λειτουργεί το συστημα αυτοματα να παρατείνεται ο χρονος λήξης υποβολής των δηλώσεων! θα μου πεις καποιος... με το ρυθμο που πέφτει το σύστημα η καταληκτική ημερομηνία θα είναι κατα το Δεκέμβρη ... δεν πειράζει ομως... το κρατος θα πληρωνει μικροτερη μισθοδοσία λόγω των προστίμων και θα μαθουν ολοι να κανουν σωστα τη δουλεια τους χωρις να ξεσκίζουν τον κλάδο μας.

 

και εχω λογοκρίνει κατα πολύ το κείμενο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ωρα 06:00 : τελικά το taxisnet είχε κουρασθεί και χρειαζόταν να κοιμηθεί λίγο - τώρα είναι ξεκούραστο και "τρέχει" με 1000 ...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ωρα 06:00 : τελικά το taxisnet είχε κουρασθεί και χρειαζόταν να κοιμηθεί λίγο - τώρα είναι ξεκούραστο και "τρέχει" με 1000 ...!!

Κάποιος να του πει να κόψει το κάπνισμα, γιατί τώρα τα φτυσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...