Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Μόλις μίλησα με ΓΓΠΣ για ένα πρόβλημα σε έντυπο Ν. Ο ευγενέστατος υπάλληλος με ενημέρωσε πως οι δηλώσεις πήραν παράταση 20/8 τα νομικά 26/08 τα φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μόλις μίλησα με ΓΓΠΣ για ένα πρόβλημα σε έντυπο Ν. Ο ευγενέστατος υπάλληλος με ενημέρωσε πως οι δηλώσεις πήραν παράταση 20/8 τα νομικά 26/08 τα φυσικά.

μα για να παρουν παραταση δεν χρειαζεται πρωτα νομοθετικη ρυθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μόλις μίλησα με ΓΓΠΣ για ένα πρόβλημα σε έντυπο Ν. Ο ευγενέστατος υπάλληλος με ενημέρωσε πως οι δηλώσεις πήραν παράταση 20/8 τα νομικά 26/08 τα φυσικά.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΓΓΠΣ . !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Άντε να δούμε.Με τα γεγονότα χάσαμε 2 βδομάδες.Οι μισθωτοί ούτε που παίρναν τηλέφωνο και οι επιχειρήσεις μου λέγανε μην τη στείλεις ακόμα, άσε να δούμε τι θα γίνει.Και τώρα αρχίζουν και μαζεύονται όλα μαζί.Συν τα ΦΠΑ και είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα για άλλο ένα καλοκαίρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
hristatoskef01

 

Καταχωρήθηκε Χθες, 05:41 μμ

panos, on 15 Jul 2015 - 4:46 PM, said:snapback.png

Μόλις μίλησα με ΓΓΠΣ για ένα πρόβλημα σε έντυπο Ν. Ο ευγενέστατος υπάλληλος με ενημέρωσε πως οι δηλώσεις πήραν παράταση 20/8 τα νομικά 26/08 τα φυσικά.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΓΓΠΣ . !!!

 

Το θέμα είναι γιατί έχουμε μείνει σε προφορικές ανακοινώσεις υπαλλήλων αλλά και στην σχετική δημοσίευση του κόμβου:

Μήπως είναι δυνατόν να έχουμε κάτι σε ποιο επίσημο?.

Η παραίτηση της κ. Βαλαβάνη επηρεάζει την σχετική απόφαση και είναι ανέφικτη η ανακοίνωσή της? Οι φήμες λένε ότι έχει πάρει και αριθμό ΠΟΛ. Εαν συμβαίνει αυτό τότε ας πάρει και τον δρόμο της δημοσιότητας. 

Ο προγραμματισμός του συνολικού έργου που καλούμαστε να παράξουμε τις προσεχείς ημέρες ως το τέλος του μήνα κρέμεται ακόμη και στο δευτερόλεπτο.

 

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι ότι ο κόμβος δεν έδωσε περαιτέρω συνέχεια................. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μίλησα με Υπ.Οικ. τωρα   στο

 

     Τηλέφωνο: 2103375718 -    Αναπληρώτρια Υπουργό Οικονομικών κυρία Νάντια Βαλαβάνη


 Ενας ευγενεστατος κυριος μου είπε ότι εχει φύγει  για ΦΕΚ  και ηταν  θετικοτατος για  20/8 νομικα  26/8 φυσικα.

 

Δεν ξερω αν εχετε επιβεβαιωσει αλλοι.     Παντως χθες μου είπε συναδελφος οτι πηρε ΠΟΛ 1151/2015.

 

Συναδελφοι με αυτα δεν παιζουμε  νομιζω οτι είναι σίγουρο.  Κανεις άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μίλησα με Υπ.Οικ. τωρα   στο

 

     Τηλέφωνο: 2103375718 -    Αναπληρώτρια Υπουργό Οικονομικών κυρία Νάντια Βαλαβάνη

 Ενας ευγενεστατος κυριος μου είπε ότι εχει φύγει  για ΦΕΚ  και ηταν  θετικοτατος για  20/8 νομικα  26/8 φυσικα.

 

Δεν ξερω αν εχετε επιβεβαιωσει αλλοι.     Παντως χθες μου είπε συναδελφος οτι πηρε ΠΟΛ 1151/2015.

 

Συναδελφοι με αυτα δεν παιζουμε  νομιζω οτι είναι σίγουρο.  Κανεις άλλος?

απο 15515 λενε για 26/08 και 20/08

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για την ρύθμιση στην Εφορία με 100 δόσεις όποιος πρόλαβε? Υπάρχει περίπτωση να ανοίξει ξανά? Ξέχασα έναν πελάτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

να υποθεσουμε οτι εχεις καποια πληροφορια?

στο ταξις μολις τηλ. η εγκυκλιος υπαρχει αναμενεται η δημοσιευση. 20/8 νομικα 27 ή 26/8 φυσικα...

 

ισως κ σημερα δημοσιευτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σήμερα θα δημοσιευθεί στο ΦΕΚ. Επρεπε να αλλάξει υπογραφή (βαλαβάνη - τσακαλώτος)

efklidies-tsakalotos-ypografh.jpg

 

Ελπίζω να μην πάρουμε το 3ο το μακρύτερο... :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΔΙΝΑΝ ΜΕΧΡΙ 30/09 ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ??? ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΕ 2 ΔΙΜΗΝΙΑΙΕΣ ΔΟΣΕΙ 31/10 Κ 31/12!!! ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...