Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ποιος ο λογος που το κλεισανε αν  εχουν σκοπο να  το ξανανοιξουν ?ή δεν το ξερουν οτι θα υπαρξουν διαμαρτυριες?απο οτι βλεπω δεν θελουν να τις αποφυγουν ΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ !

 

όποιος έχει το πεπόνι έχει και το μαχαίρι. Προφανώς έχουνε τους λόγους τους που το κλείσανε....

 

εμείς τί κάνουμε ?! .. αυτή, για μένα,  είναι η ουσία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εαν θυμαμαι σωστα! Ο νομος της φυσικης λεει εφ οσον υπαρχει δραση πρεπει να υπαρξει αντιδραση! σωστα; τι θα κανουμε; θα το ξανακανουν κ θα ειναι ακομα πιο σκληρο για εμας! αυτοι τελειωσαν το 8 ωρο τους! πηγαν σπιτια τους κ ας καει το υπουργειο! ουτε που θα κουνηθουν! εμεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Από μία πηγή (πιστεύω αξιόπιστη) ακούστηκε ότι δεν έδωσαν παράταση επειδή είναι εδώ η τρόικα ... η πηγή ανέφερε λοιπόν ότι θα δοθεί σιωπηρή παράταση μόλις φύγουν ... Είδωμεν συνάδελφοι .... Over 'n out! 

 

έχει τη (βάσιμη) λογική της αυτή η πηγή. Ταυτίζομαι, πιστεύω θα το ανοίξουν πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Που είναι ο συνάδελφος (δέν ξέρω) που βάζει τη φωτογραφία με τον υιό Βαρβιτσιώτη και τη λεζάντα ???

 

Νομίζω μας ταιριάζει εμάς τους λογιστές ... ειδικά αυτή την ώρα.

 

 

Βλέπω "βρισιές" , βλέπω αγανάκτηση , βλέπω απελπισία , και πολλά άλλα συναισθήματα.

 

Αλλά από την άλλη ... βλέπω μόνο 400 υπογραφές από ΟΛΗ την Ελλάδα.

 

Ετσι.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΠΤ!!ΤΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ?ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

όποιος έχει το πεπόνι έχει και το μαχαίρι. Προφανώς έχουνε τους λόγους τους που το κλείσανε....

 

εμείς τί κάνουμε ?! .. αυτή, για μένα,  είναι η ουσία. 

αλλάζουμε επάγγελμα........??γιατι την οργανωση δεν την βλεπω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αλλάζουμε επάγγελμα........??γιατι την οργανωση δεν την βλεπω ...

Κι εγώ μετά από 25 χρόνια παρουσία σε αυτό το επάγγελμα είμαι τόσο κοντά στην έξοδο όσο ποτέ......

Θα κάνω κάτι άλλο για να ζήσω με αξιοπρέπεια και για να δω τουλάχιστον τα παιδιά μου έστω και τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΕΣ..ΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΕ ΤΟΜΑΡΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εντάξει συναδέλφισες και συνάδελφοι. Η απόφαση είναι της πολιτικής ηγεσίας προφανώς και κατ΄ εντολή της τρόϊκας. Ας μη τα βάζουμε με τους υπάλληλους και τους διορισμένους γραμματείς . Προγραμμάτισαν τον τερματισμό στις 12 τα μεσάνυχτα (αλήθεια, γιατί η μανία με την ώρα των βρυκολάκων), μόνο που τα ρολόγια πήγαιναν μπροστά και μας έκλεψαν πάλι, αυτή την φορά 2-3 πολύτιμα λεπτά για πολλούς από μας. Εχετε δει στο σινεμά εκτέλεση στην ηλεκτρική καρέκλα; Ολοι περιμένουν την εσχάτη ώρα να δοθεί χάρη. Ε, λοιπόν σε μας δεν δόθηκε χάρη. Αυτό ήταν...

Λυπάμαι για τους συναδέλφους που δεν πρόλαβαν, όχι γιατί έφταιγαν, αλλά γιατί κόπιασαν, ξενύχτησαν , στερήθηκαν ύπνο και ξεκούραση και οικογενειακή γαλήνη, για να είναι συνεπείς στην δουλειά τους και να στείλουν τις δηλώσεις των πελατών τους, μέσα σε συνθήκες τρέλας, χωρίς να βγουν και να παινεύονται, όπως λίγοι, ελάχιστοι ευτυχώς, που ειρωνεύθηκαν εμάς ότι πίναμε φρέντο. Για σένα το λέω Νίκο - πως σε λένε - που ασφαλώς θα τρίβεις τα χέρια σου από χαρά για μας τα κορόϊδα που "ολιγωρήσαμε", ενώ εσύ και λίγοι ακόμα όμοιοί σου ¨συνάδελφοι" προλάβατε...

Συγχαίρω από καρδιάς όλες και όλους που τέλειωσαν και με έκδηλη στενοχώρια και λύπη το έγραψαν, νοιώθοντας ένοχοι που τέλειωσαν, ενώ οι άλλοι συνέχιζαν. Αυτή είναι η συναδελφικότητα, αυτή είναι η αλληλεγγύη, αυτή είναι η κατανόηση. Μπράβο σε όλους σας λοιπόν. Αύριο ξαναρχίζει ο αγώνας και όπως λέει ο Κιτσος, θα έπρεπε να αρχίσει στους δρόμους και όχι εδώ μέσα. 

Και τελειώνω, με δυο λόγια για την ΠΟΦΕΕ : Μήπως νομίζουν οι κ.κ. συνάδελφοι ότι έκαναν το καθήκον τους στέλνοντας την τελευταία στιγμή αίτημα για παράταση, ποια παράταση κύριοι; Να απαιτήσετε τον χαμένο χρόνο έπρεπε, όχι να εκλιπαρείτε. Και τώρα που είσαστε, που χαθήκατε; Μέσα στους σκοπούς της Ομοσπονδίας δεν υπάρχει η περιφρούρηση και υπεράσπιση της επαγγελματικής υπόστασης και ακεραιότητας των συναδέλφων; Αν ναι, τι κάνατε για αυτό από τις 23 του Μάρτη που άνοιξε το σύστημα, αντί για την 1η Φλεβάρη; Μήπως θα έπρεπε τώρα να ζητήσετε συγνώμη και να πάτε σπίτια σας; Η αναγνώριση της αποτυχίας και της ολιγάρκειας είναι θαρραλέα πράξη, δεν είναι ντροπή. Χαίρομαι που δεν με δεχθήκατε σαν μέλος , τότε που το είχα ζητήσει, γιατί απόψε θα ντρεπόμουν.

 Και για όσους αναρωτιούνται, έμεινε μόνο η δική μου δήλωση και αυτή θα είχε φύγει ,αν έκλεινε το σύστημα έστω στις 12...

Πρόλαβα και έστειλα όλες τις δηλώσεις , με την βοήθεια μόνο ενός συνεργάτη μου, τον οποίο και ευχαριστώ δημόσια.

 

  Καλο ξημέρωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΕΣ..ΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΕ ΤΟΜΑΡΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!  

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΜΕ ΠΟΣΕΣ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ -ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ? ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΒΡΑΔΥ 2-3 Η ΩΡΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ. ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ...ΤΙΠΟΤΑ... ΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΡΕΠΕ  ΝΑ ΚΑΝΩ? ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ  ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΜΕ ΠΟΣΕΣ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ -ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ? ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΒΡΑΔΥ 2-3 Η ΩΡΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ. ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ...ΤΙΠΟΤΑ... ΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΡΕΠΕ  ΝΑ ΚΑΝΩ? ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ.

ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ .ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΕΣ..ΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΕ ΤΟΜΑΡΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!  

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Eχω να τους προτεινω το εξης Αφου 3,5 μηνες (μαζι με ολες τις αλλες δουλειες)  περασαμε 5,5 εκ δηλωσεις για να μας εχουν σε φορμα του χρονου ν αφησουν περιθωριο 2 μηνες και του αντιχρονου 2 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

DC997908072 & TASA, ηρεμήστε προς το παρόν και βγείτε από τα γραφεία σας να πάρετε καθαρό αέρα. Και εμένα μου έμειναν δηλώσεις, υποψιάζομαι ότι αύριο θα είναι μια υπέροχη καταπληκτική ημέρα, όπου θα ενημερώνω τους εναπομείναντες για την μη υποβολή της δήλωσής τους!!! Όμως τώρα μέσα στην νύχτα δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Δεν χρειάζεται να επιβαρύνουμε άλλο το ήδη φορτισμένο τοπίο. Ή μάλλον καλύτερα τους εαυτούς μας. Άντε καλή ξεκούραση και αύριο βλέπουμε. Ποτέ δεν μπορούμε να πάρουμε σωστές αποφάσεις εν βρασμώ ψυχής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ επειδή μου έκατσε να είμαι και άρρωστος με πυρετό 39-40 την τελευταία εβδομάδα έμεινα με 38 επιχειρήσεις και 30 απλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καταφέραμε να τελειώσουμε τις δηλώσεις το μεσημέρι και προσπάθησα να βοηθήσω άλλον έναν συνάδελφό μας. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε να τις στείλουμε όλες. Η κατάσταση για τον κλάδο μας είναι απελπιστική. Θα κλείσουν όλα τα-μικρά-λογιστικά γραφεία και αυτό δεν είναι απόρροια των προστίμων, φόρτου εργασίας κ.λπ. αλλά πολιτική της κυβέρνησης (βλ. άνοιγμα καταστημάτων όλες τις κυριακές). Δεν ευθύνεται κανένα υπουργείο για τη δουλοπρέπεια που δείχνουν ορισμένοι σύλλογοί μας. Αυτοί κάνουν τη δουλειά τους, εμείς τι κάνουμε? Πρέπει να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας. Με βρισιές και απειλές στο forum δεν γίνεται τίποτα. Τα ίδια λέγαμε και πέρσι και πρόπερσι, τι άλλαξε?Πρέπει να σκεφτούμε και να δράσουμε συλλογικά και όχι ο καθένας για την πάρτη του. Αν δε συμβεί ούτε τώρα, θα είμαστε άξιοι της μοίρας μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ δεν έμεινα με καμία!Πρόλαβα και τις έστειλα όλες! Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν είμαι θυμωμένος! Πρέπει να οργανωθούμε ΑΜΕΣΑ! Και απόψε αν γίνεται. Και στις μεγάλες πόλεις αλλά και στους κατά τόπους συλλόγους. Ήμαστε άνθρωπου και πολίτες μιας χώρας και απαιτούμε τα αυτονόητα. ΣΕΒΑΣΜΟ και ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ επειδή μου έκατσε να είμαι και άρρωστος με πυρετό 39-40 την τελευταία εβδομάδα έμεινα με 38 επιχειρήσεις και 30 απλές

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΜΕ 

ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΔΩΣΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ 

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ 

ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΥΓΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ

ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ  ΔΥΣΤΗΧΩΣ 

ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧ@@@@ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧ@@@@@

ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Eχω να τους προτεινω το εξης Αφου 3,5 μηνες (μαζι με ολες τις αλλες δουλειες)  περασαμε 5,5 εκ δηλωσεις για να μας εχουν σε φορμα του χρονου ν αφησουν περιθωριο 2 μηνες και του αντιχρονου 2 μερες

Μάλλον θα δικαιωθείς αγαπητή μου, αφού το 2015 η προθεσμία είναι δια νόμου η 30 Απρίλη. Αν το σύστημα, όπως αναμένεται θα ανοίξει με  ... χρονοκαθυστέρηση, τότε πολλοί από μας θα πάρουν τα βουνά αλαλάζοντας "Αέραααα...".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...