Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΜΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 20 ΠΕΛΑΤΕΣ. ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΔΛΔ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ? ΟΤΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥΣ? ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΕΣΗ. ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ; ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΤΕΜΕΠΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΜΕΛΕΙΑ.ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΗΝΕΣ 17ΩΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ:

 

Οση ωρα περιμενουμε πινοντας οτι καταλαβαινει ο καθενας να προσπαθησουμε να απαντησουμε στα εξης αναπαντητα ερωτηματα

1) Πεταει ο γαιδαρος;

2) Μασαει η κατσικα ταραμα;

3) Η κοτα γεννησε το αυγο ή το αυγο την κοτα ;

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ

4) Το ΤΑΧΙΣ ποτε θα λειτουργησει κανονικα;

5) ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

έφτιαξα κενή δήλωση, πέρασα τα στοιχεία, αποθήκευσα (με 1002 βάσανα και περιπέτειες) και ω !! αποθηκεύτηκε. θαύμα !! πέφτει το σύστημα ( κελ μπαναλ), σηκώνεται (θαύμα) πάω ντουγρού να τη στείλω και .... kinder εκπληξη, δεν υπήρχε ΤΙΠΟΤΑ αποθηκευμένο... ούτε 049 ούτε τίποτα. ευτυχώς δούλεψε (θάυμα) το σύστημα και χτύπησε κόκκινο στην κατοικία.

 

τί άλλο θα δούμε σήμερα δεν ξέρω... ελπίζω ό,τι και να δούμε να είναι καλό...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ο ένας εκ των τριών ήταν ο Τσακ Νόρις . Δεν εξηγείται διαφορετικά

Εισαι εγκαθετος που ελεγε και ο Λεβεντης.

 

Ηταν οι εξης

 

ΖΑΝ

ΚΛΩΝΤ

ΒΑΝ 

ΝΤΑΜ.

 

Υπηρχε και τεταρτος  μηηηηηηπως χρειαζονταν. Αλλα τελικα τα καταφεραν οι υπολοιποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φοβερη ατακα ειμαι σιγουρος οτι τη σκεφτηκες στο δευτερολεπτο. Δυο σε ενα με μια λεξη "καθυστερημενος". Σου ευχομαι του χρονου ή καποια αλλη στιγμη εαν δεν καταφερεις να τελειωσεις για οποιονδηποτε λογω να μην βρεθει ενας Μαστρονικος να σου κανει πλακα.

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ. ΤΟ 26% ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΝΕΑ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΛΙΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ. ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΙΩΠΗΡΗ ΟΛΙΓΟΗΜΕΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ:

 

Οση ωρα περιμενουμε πινοντας οτι καταλαβαινει ο καθενας να προσπαθησουμε να απαντησουμε στα εξης αναπαντητα ερωτηματα

1) Πεταει ο γαιδαρος;

2) Μασαει η κατσικα ταραμα;

3) Η κοτα γεννησε το αυγο ή το αυγο την κοτα ;

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ

4) Το ΤΑΧΙΣ ποτε θα λειτουργησει κανονικα;

ΣΥΝ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΟΕΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ; ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΤΕΜΕΠΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΜΕΛΕΙΑ.ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΗΝΕΣ 17ΩΡΑ.

ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Θα ήθελα να βγεί κανένας απο αυτούς τους μ@λ@κοκαρεκοκένταυρους και να μα πεί ΤΩΡΑ με τί τα χύτητα κατατίθενται οι δηλώσεις. Να υποθέσω με καμια τρανταριά χιλιάδες την ώρα?...

Βρε ΟΥΣΤ... ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ.....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

692 διαβάζουν το θέμα...............  Χ πόσες δηλώσεις έχει ο καθένας μας............. να υποθέσω ότι είναι αυτές που λείπουν........... Χ ποσό προστίμου................... πόσο μας κάνει?????

 

 

να τα πάρουν σε χάπια..............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ο Νόμος πάντως λέει  "Όσον αφορά στην προθεσμία υποβολής, η δήλωση υποβάλλεται μέχρι και την 30ή Ιουνίου του οικείου οικονομικού έτους και μέχρι την έναρξη του ωραρίου λειτουργίας των δημοσίων υπηρεσιών της επόμενης μέρας από την ημέρα λήξης της προθεσμίας."

το αναφέρει και στην  ΠΟΛ 1085/14

Ο Νόμος λέει το ξέρω....αλλά ποιος απ' αυτούς κρατάει τους Νόμους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΜΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ 

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ 

ΠΩΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕΤΑ ?

ΑΣ  ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ 220 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ( ΕΣΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΠΙΝΕΣ FREDDO) ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΤΑΓΕ. 

 

Ο Chuck είσαι; Αν έχεις μεγάλο γραφείο το νούμερο γίνεται, αλλά από τη συμπεριφορά σου και μόνο χλωμό το κόβω να έχεις γραφείο που μπορεί να στείλει τέτοιο αριθμό σε 3 μέρες...

 

 

 

Το σύστημα το έχουν μπλοκάρει από την ΓΓΠΣ για να βρουν πρόφαση να δώσουν παράταση μέχρι  18/7/2014 , λόγο τεχνικών προβλημάτων του  taxisnet

 

Θεωρίες συνομωσίας...

 

Απλώς έχει μπει άπειρος κόσμος Online. Και όχι μόνο λογιστές.. Χτες πρέπει να έγινε το ρεκόρ της χρονιάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην δώσουν αφού και να φτάσεις μέχρι τέλους το σύστημα σου λέει να ξαναδοκιμάσεις σε μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

βγειτε ολοι εξω,να στειλουν για μιση ωρα τα νοτια προαστια..

 

οσων συναδέλφων το ΑΦΜ λήγει σε 1 θα στείλουν από 14:00-15:00 κλπ κλπ στις 23:00 θα έχουμε τελειώσει χααχχααχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά εγώ χτες πήγα για το πρώτο μου μπανιο , και για καφέ μετά απο πολύ καιρό , και είδα και τον τελικό!

Πόσα μαστιγώματα πρέπει να μου ρίξουν;

Ζητώ συγγνώμη που δεν έκατσα αυτή τη κυριακή στο γραφείο και έκλεισα το τηλέφωνο, δεν θα το ξανακάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΝΕΟ ΜΝΜ .....   Σύνδεση

Σφάλμα: Παρουσιάστηκε μη αναμενόμενο σφάλμα.

  Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

Πνευματικά δικαιώματα (Copyright ©) 1999, 2008 Oracle. Με την επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε συνάδελφοι δεν βγαίνετε λίγο έξω από το TAXIS, προσπαθώ από το πρωί να στείλω μία δήλωση έχει 10,500€ αποδείξεις και @@.  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...