Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δεν θελουμε ΠΑΡΑΤΑΣΗ καταλαβετε το. Το χρονο απο 1/2 εως 20/3 που ηταν κλειστο το συστημα θελουμε

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ 

ΤΟ ΝΟΜΙΜΟ ΧΡΟΝΟ 

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ 

Τ Ω Ρ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΜΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ζητω συγνωμη που γραφω κατι εκτος θεματος αλλα μιας και πολλοι ειμαστε εδω και ειναι τελευταια μερα, μια αμεση πληροφορηση απο καποιον που ξερει θα ηταν  ευπροσδεκτη...η προισταμενη εισοδηματος της ΔΟΥ κατοικων εξωτερικου οταν πριν απο λιγο της καταθεσαμε πιστοποιητικα φορολογικης κατοικιας για κατοικο εξωτερικου με πραγματικα εισοδηματα μας ρωτησε γιατι τα πηγαινουμε αφου δεν υπαρχει ενδειξη για ελεγχο της δηλωσης,μετα την αρχικη εκπληξη της ειπαμε οτι απο τον νομο υποχρεουμαστε να τα καταθεσουμε μεχρι την ληξη της προθεσμιας υποβολης της δηλωσης,τελικα απλα δεχθηκε να τα καταθεσουμε στην γραμματεια και να παρουμε πρωτοκολο.εχει κανεις εμπειρια απο δου κατοικων εξωτερικου για το συγκεκριμενο θεμα;

Ετσι κάνουν πρωτόκολλο και έχει ο Θεός, ούτε καν ξέρουν πως να το χειριστούν το χαρτί αυτό χαχαχαχαχ πέρασαν δυο χρόνια και ακόμα ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είναι καλή φάση πάντως....σαν βίντεοπαιχνίδι, κάνεις login και τρέχεις όσο πιο γρήγορα μπορείς να συμπληρώσεις τα πεδία για να περάσεις πίστα! Και άμα δεν προλάβεις αντί για game over σου λέει χάθηκε η σύνδεση! Πάω για ρεκόρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με τις περσινές συμπληρωματικές λόγω αναδρομικών συντάξεων τι ισχύει τελικά?Υπάρχει κάποια ΠΟΛ που να διευκρινίζει τι γίνεται?Η προθεσμία τους είναι μέχρι την ημερομηνία των φετινών δηλώσεων ή μέχρι το τέλος του χρόνου?Ευχαριστώ.

 

όχι αναγκαστικά σήμερα αλλά ΑΜΕΣΑ... τάδε έφη προιστάμενος δου ψυχικου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχω 50 και δεν φεύγει τίποτα. Να πέσω?

Οχι, όχι ! Περίμενε, σε λίγο θα απλώσουν το σεντόνι ή θα βάλουν αφρολέξ. Θα έλθω και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σωστά μέχρι τις 11:59!

 

...

Ειδικά οι δηλώσεις που υποβάλλονται ηλεκτρονικά μέσω διαδικτύου μπορούν να υποβάλλονται μέχρι την έναρξη του ωραρίου λειτουργίας των δημόσιων υπηρεσιών της επόμενης ημέρας από την ημέρα λήξης της προθεσμίας τους.

...

 

Άρθρο 62 ΚΦΕ όπως ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΗΚΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!  (Η πρωτη αντιδραση λογιστη οταν του απαντησει η ΓΓ μετα απο 3ωρη αναμονη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Οχι, όχι ! Περίμενε, σε λίγο θα απλώσουν το σεντόνι ή θα βάλουν αφρολέξ. Θα έλθω και εγώ...

 

θα με υπολογίσετε και μένα ???!!  61,50 kg ( έχω μπόι).... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Άρθρο 62 ΚΦΕ όπως ισχύει.

 

Πήρα πρωί πρωί στο ταχις να το ρωτήσω,και μου είπαν κλείνει στις 12 το βράδυ, τους είπα αυτό που λέτε, αλλά όχι μου είπαν κλείνει στις 12...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είναι καλή φάση πάντως....σαν βίντεοπαιχνίδι, κάνεις login και τρέχεις όσο πιο γρήγορα μπορείς να συμπληρώσεις τα πεδία για να περάσεις πίστα! Και άμα δεν προλάβεις αντί για game over σου λέει χάθηκε η σύνδεση! Πάω για ρεκόρ!

χαχαχα πόσο δίκιο έχεις!!!! το καλύτερο post :rolleyes::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο τις 8 το πρωι ,3 δηλωσεις εχω στειλει (και αυτες ετοιμες αποθηκευμενες με μια δυο το πολυ αλλαγες).εχουν ερθει 8-9 πελατες της τελευταιας στιγμης και τους εχω στο περιμενε ,να στειλω πρωτα αυτες που ηδη εχω αναλαβει μεχρι την παρασκευη.Φυσικα ουτε αυτες βλεπω να στελνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πήρα πρωί πρωί στο ταχις να το ρωτήσω,και μου είπαν κλείνει στις 12 το βράδυ, τους είπα αυτό που λέτε, αλλά όχι μου είπαν κλείνει στις 12...  

 

Να κλείσει το χαμαιτυπείο τους και να μην ξανά ανοίξει ποτέ, θα τους έλεγα εγώ συναδέλφισσα...

 

@#%@%$#^%$%@#$^#$&@$%@!#%

 

rant2.gifrant2.gifrant2.gifrant2.gifrant2.gif

 

Υ.Γ.

Γιατί τώρα είναι ανοικτό ; rant2.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 ΤΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΠΑΡΑΛΛΗΠΤΗ .ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΠΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

post-50656-0-67176400-1405329985_thumb.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πήρα πρωί πρωί στο ταχις να το ρωτήσω,και μου είπαν κλείνει στις 12 το βράδυ, τους είπα αυτό που λέτε, αλλά όχι μου είπαν κλείνει στις 12...  

Δεν νομίζω ότι θα κλείσει στις 12. Απλά θα περιμένει στην γωνία και όσοι στείλουν μετά τις 12 θα δουν με κόκκινα γράμματα "η δήλωση υποβλήθηκε εκπρόθεσμα, περάστε από την ΔΟΥ για την λυπητερή"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΗΔΗ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΕΠΕΣΕ;

 

 

εξαρταται το μμε...για το σκαι πχ το συστημα ηταν ,ειναι και θα ειναι παντα ανοικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...