Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Εγώ δεν προβλέπεται να φύγω. Μου μένουν 31 και απομένουν 46 ώρες....

KI ΕΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ 91 .ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΦΥΓΩ, ΕΙΤΕ ΟΧΙ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κι εμείς θα κοιμηθούμε στο γραφείο σήμερα για να σηκωθούμε προυνό προυνό με καθαρό κεφάλι μπας και καταφέρουμε να τελειώσουμε ... Ευτυχώς που με τον άντρα μου είμαστε μαζί στο γραφείο και καταφέρνουμε κάποιες στιγμές να χαμογελάσουμε ο ένας στον άλλο πάνω από τις οθόνες μας! Καλό κουράγιο σε όποιους αντέχουν ακόμα!!! Εγώ κλάταρα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εύχομαι να τελειώσουμε όλοι ομαλά τις δουλειές μας . Συντηρούμαι με τσιγάρα και καφέδες . . Πάμε γερά παίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα , άγνωστοι φίλες και φίλοι , συνάδελφοι . Καλή δύναμη και καλή συνέχεια , σε όλους μας  .

Τελικά αυτός ο μικρός καναπές , στο γραφείο ( διθέσιος ) , κάνει και για κρεβάτι .

Τρεις ώρες ύπνο , λίγο πιασμένος από τον καναπέ . Λοιπόν πάμε , νερό , καφέ , λίγο γάλα , επόμενη δήλωση .

Υ.σ. Όσο και να δουλέψω , δεν προλαβαίνω . Επίσης , το κακό είναι ότι , είμαι γεμάτος αμφιβολίες ,

τα έκανα σωστά ή έχω ξεχάσει κάτι ;;; Γιατί , όλη αυτή η πίεση βρε παιδιά , χάθηκε λίγη ανθρωπιά ,

μια παράταση . Άσε που έχω να δω την οικογένεια , με μικρά παιδιά μια εβδομάδα .

Άιντε ................. και καλή συνέχεια .

.

.

.

.

.

.

.

βάλτε λίγο ρυθμό στην ζωή σας ,

φύγαμε .............................................................................>

------------------------------------------------------------------------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ολα ειναι στην εκφραση του προηγουμενου "οσο και αν δουλεψω δεν προλαβαινω" για αυτο τωρα και εγω κλεινω τα παντα και την κανω για μπανιο, μετα για φαγητο κατω απο τον πευκο, μετα χαλαρωση απο κατω του και τελος απογευματινο καφε.

Ξαναρχιζω αν δοθει παραταση.

Χαιρετώ γιατι τα πηρα ξαφνικα, λαλησα κοινως._

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΜΒΑΙΝΩ!!!

 

 

Αν αυτό σε παρηγορεί................. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!!!!!! 

 

 

Τί θα γίνει???? Θα την δώσουν την πολυπόθητη???????????

 

 

Πολλές καλημέρες και καλά κουράγια................ (εμένα μου έχουν εξαντηληθεί από καιρό!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα και από μένα....

Άλλες 81 έμειναν και τέλος!!

Το θέμα είναι να δώσουν τις μέρες που δικαιούμαστε για την υποβολή των δηλώσεων και λυπάμαι πολύ που ακούω συναδέλφους να λένε ότι δεν πρέπει να δοθεί καμία παράταση επειδή το σύστημα είχε ανοίξει κανονικά! Μάλλον και στο χώρο μας υπάρχουν και άτομα από άλλον...ΠΛΑΝΗΤΗ!

Και τη στιγμή μάλιστα που τα ταμεία ενημέρωσαν το σύστημα τελευταία στιγμή εκτός του ότι άλλαζαν τα ποσά σαν να είναι στραγάλια στέλνοντας σε διαφορετικούς κωδικούς κάθε φορά, και εκτός του ότι το σύστημα λειτουργούσε και λειτουργεί στην τελειότητα και πάνω από όλα που μας έχουν φορτώσει τις εργασίες του Δημοσίου χωρίς καν αμοιβή..

Και άλλα τόσα........που δε μας παίρνει ο χρόνος τώρα να γράψουμε μπας και στείλουμε καμία δήλωση ακόμη...

Καλή δύναμη σε όλους σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΦΠΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ............

 

ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ  ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΦΔ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...