Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΧΙ ......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


cathy

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ  ΌΤΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΛΉ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕ ΜΈΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΆΒΩ .

ΕΣΕΊΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ..ΘΑ ΩΘΕΊ ΠΑΡΆΤΑΣΗ Ή ΜΠΑ ;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Απλά μια απορία .....

Πως τα καταφέρνετε και στέλνετε 30-40 δηλώσεις την ημέρα ?

 

Εμείς 2 μέρες ξεπεράσαμε τις 20 και τις υπόλοιπες από μηδέν έως 5-7 ......

 

Τις ψειρίζεις τις ψειρίζεις και στο τέλος πάλι παπαριά θα κάνείς !!! :D

 

Να ξαναγράψω λοιπόν ότι εμείς έως 14/07 δεν παίζει με καμία περίπτωση να τελειώσουμε , απλά παλεύουμε να μειώσουμε το νούμερο και την ανάλογη ζημιά , από εκεί και πέρα και παράταση να δοθεί μη ξεχνάμε ότι έχουμε ΦΠΑ και 1002 , άλλωστε ήδη έχουμε πιάσει αυτά τα 1002 και παράλληλα για χαλάρωμα κάνεις καμιά δήλωσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ! ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ . ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟ, ΕΝΩΣΗ ,ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ποια η διαφορα αν δωσει παραταση μεχρι 24/7 και ο φορος πληρωθει 31/7 δεν αλλαζει κατι ..

αρα λοιπον ας δωσουν να μπορεσουμε να τελειωσουμε με την ησυχια μας χωρις αγχος

τωρα ποιος θα πληρωσει ? αυτο ειναι αλλη ιστορια 

καλημερα σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η πληρωμή για 29/08 αφορά ποσά κάτω των 300 ευρώ ....

 

Αλλά από την άλλη ξεφεύγει από το κανόνα της πληρωμής την 31/07 που θεωρητικά ήταν άβατο .....

 

Και κάτι ακόμη ....

 

Μάλλον θα είμαστε τελευταίοι όλων ε ?

Δεν φεύγουν οι ριμάδες και παραμένουμε ακόμη σε υψηλότατα νούμερα .....

 

Υγεία να έχουμε ....

Αποστόλη , για να έχουμε υγεία θα πρέπει να δουλεύουμε και με τις ανάλογες συνθήκες. εγώ που ετσι κι αλλίως με τα υπάρχοντα προβλήματα υγείας δε μπορώ να δουλέυω πάνω από 10-12 ώρες την ημέρα πως πιστεύεις ότι θα είμαι την τρίτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα σας

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω παραπάνω...

χθες τελείωσα με τις δηλώσεις αλλά δεν έχω ενημερώσει ούτε ένα βιβλίο όλο το τρίμηνο  :(

να μη αναφέρω τις συγκεντρωτικές που δεν έχω δει ούτε πως γίνονται  :angry:

 

Χθες το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου (και λέω έβλεπα κι όχι είδα γιατί είχα την εντύπωση πως ολόκληρο τα βράδυ καταπιανόμουν με το ίδιο όνειρο)

ότι είχε τελειώσει ο μήνας, έστειλα όλα τα ΦΠΑ εκπρόθεσμα και την επόμενη όλοι οι πελάτες με περίμεναν έξω απ' το γραφείο με τα πρόστιμα ανά χείρας για να τα πληρώσω 

 

Υπομονή, Ιούλιος είναι θα περάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα σας

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω παραπάνω...

χθες τελείωσα με τις δηλώσεις αλλά δεν έχω ενημερώσει ούτε ένα βιβλίο όλο το τρίμηνο  :(

να μη αναφέρω τις συγκεντρωτικές που δεν έχω δει ούτε πως γίνονται  :angry:

 

Χθες το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου (και λέω έβλεπα κι όχι είδα γιατί είχα την εντύπωση πως ολόκληρο τα βράδυ καταπιανόμουν με το ίδιο όνειρο)

ότι είχε τελειώσει ο μήνας, έστειλα όλα τα ΦΠΑ εκπρόθεσμα και την επόμενη όλοι οι πελάτες με περίμεναν έξω απ' το γραφείο με τα πρόστιμα ανά χείρας για να τα πληρώσω 

 

Υπομονή, Ιούλιος είναι θα περάσει...

 

Καλημέρα σας

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω παραπάνω...

χθες τελείωσα με τις δηλώσεις αλλά δεν έχω ενημερώσει ούτε ένα βιβλίο όλο το τρίμηνο  :(

να μη αναφέρω τις συγκεντρωτικές που δεν έχω δει ούτε πως γίνονται  :angry:

 

Χθες το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου (και λέω έβλεπα κι όχι είδα γιατί είχα την εντύπωση πως ολόκληρο τα βράδυ καταπιανόμουν με το ίδιο όνειρο)

ότι είχε τελειώσει ο μήνας, έστειλα όλα τα ΦΠΑ εκπρόθεσμα και την επόμενη όλοι οι πελάτες με περίμεναν έξω απ' το γραφείο με τα πρόστιμα ανά χείρας για να τα πληρώσω 

 

Υπομονή, Ιούλιος είναι θα περάσει...

Και τί σε κάνει να πιστεύεις πως εμείς που έχουμε δηλώσεις, έχουμε ενημερώσει όλα τα βιβλία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα σας

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω παραπάνω...

χθες τελείωσα με τις δηλώσεις αλλά δεν έχω ενημερώσει ούτε ένα βιβλίο όλο το τρίμηνο  :(

να μη αναφέρω τις συγκεντρωτικές που δεν έχω δει ούτε πως γίνονται  :angry:

 

Χθες το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου (και λέω έβλεπα κι όχι είδα γιατί είχα την εντύπωση πως ολόκληρο τα βράδυ καταπιανόμουν με το ίδιο όνειρο)

ότι είχε τελειώσει ο μήνας, έστειλα όλα τα ΦΠΑ εκπρόθεσμα και την επόμενη όλοι οι πελάτες με περίμεναν έξω απ' το γραφείο με τα πρόστιμα ανά χείρας για να τα πληρώσω 

 

Υπομονή, Ιούλιος είναι θα περάσει...

Εγώ κάνω παράλληλα ό,τι μπορώ και δεν έχει εκκρεμότητα, είτε δηλώσεις, είτε ενημέρωση βιβλίων και φπα. Συγκεντρωτικές? Τι είναι αυτό??? Και μέσα σε όλα είναι στα πρόθυρα της κατάρρευσης ο εκτυπωτής και ο καινούριος που παρήγγειλα θα έρθει την Τρίτη! Και εγώ είμαι σε παράκρουση! Αλλά Ιούλιος είναι θα περάσει! Καλή συνέχεια και καλή δύναμη σε ολους!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Χαιρομαι τουλαχιστον που η πλειοψηφια των συναδελφων δεν αναφερει καν τις τριμηνιαίες συγκεντρωτικες.

Δε στελνουμε τιποτα μέχρι την πλήρη κατάργηση τους! Ψηλά το κεφάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα σας

Χωρίς να θέλω να σας αγχώσω παραπάνω...

χθες τελείωσα με τις δηλώσεις αλλά δεν έχω ενημερώσει ούτε ένα βιβλίο όλο το τρίμηνο  :(

να μη αναφέρω τις συγκεντρωτικές που δεν έχω δει ούτε πως γίνονται  :angry:

 

Χθες το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου (και λέω έβλεπα κι όχι είδα γιατί είχα την εντύπωση πως ολόκληρο τα βράδυ καταπιανόμουν με το ίδιο όνειρο)

ότι είχε τελειώσει ο μήνας, έστειλα όλα τα ΦΠΑ εκπρόθεσμα και την επόμενη όλοι οι πελάτες με περίμεναν έξω απ' το γραφείο με τα πρόστιμα ανά χείρας για να τα πληρώσω 

 

Υπομονή, Ιούλιος είναι θα περάσει...

ΤΙ  ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΤΟΣΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ? ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΗΘΟ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΙΓΟ ΨΩΜΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΠΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΙ  ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΤΟΣΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ? ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΗΘΟ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΙΓΟ ΨΩΜΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΠΟΤΕ

 

Τί ακριβώς δε σου έχει συμβεί ποτέ εδώ και 25 χρόνια;

Να τελειώσεις εντός προθεσμίας;

 

Επίσης απ' τα παραπάνω τί ακριβώς κατάλαβες;

ότι αν και κάνω άπειρες δηλώσεις δε δίνω φράγκα σε βοηθό για να μπορέσω να ανταπεξέλθω στις υποχρεώσεις μου;

Για να τελείωσα τόσο νωρίς θα πει ότι ο αριθμός τους είναι τόσος όσος μπορώ να καταφέρω, άρα πεπερασμένος

 

κι επίσης δε μπορώ να κατανοήσω, και ούτε θέλω, τον τόνο και το ύφος σου ειδικά όταν απευθύνεσαι σε κάποιον που δε γνωρίζεις καθόλου

Η αγένεια είναι κάτι που δε με χαρακτηρίζει, κι αυτό μπορούν να το επιβεβαιώσουν τα τόσα μέλη του φόρουμ που μ' έχουν γνωρίσει, οπότε δε βρίσκω κανένα νόημα στο να συνεχίσω τη συζήτηση.

 

Και γιατί φωνάζεις; νομίζεις πως θα με τρομάξεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δηλαδη εγω που δεν τελειωσα τι σημαινει οτι θα επρεπε να υπολογιζω οτι το taxis θα ανοιξει τελος Μαρτιου και τις μισες μερες θα υπολειτουργει. Για να μην ξαναλεμε τα ιδια παραταση σημερα εως 24 του μηνα για να τελειωσουμε ολοι ομαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δηλαδη εγω που δεν τελειωσα τι σημαινει οτι θα επρεπε να υπολογιζω οτι το taxis θα ανοιξει τελος Μαρτιου και τις μισες μερες θα υπολειτουργει. Για να μην ξαναλεμε τα ιδια παραταση σημερα εως 24 του μηνα για να τελειωσουμε ολοι ομαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ήρεμα, Ψύχραιμα, Γιατί τους πρέπει να τους δώσουμε την χαρά, την ικανοποίηση ότι μας διαλύουν σιγά σιγά;;; Δεν χρειάζονται αντιπαλότητες μεταξύ μας. Ήρεμα λοιπόν γιατί όλων τα νεύρα είναι τεντωμένα. Ήρεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τί ακριβώς δε σου έχει συμβεί ποτέ εδώ και 25 χρόνια;

Να τελειώσεις εντός προθεσμίας;

 

Επίσης απ' τα παραπάνω τί ακριβώς κατάλαβες;

ότι αν και κάνω άπειρες δηλώσεις δε δίνω φράγκα σε βοηθό για να μπορέσω να ανταπεξέλθω στις υποχρεώσεις μου;

Για να τελείωσα τόσο νωρίς θα πει ότι ο αριθμός τους είναι τόσος όσος μπορώ να καταφέρω, άρα πεπερασμένος

 

κι επίσης δε μπορώ να κατανοήσω, και ούτε θέλω, τον τόνο και το ύφος σου ειδικά όταν απευθύνεσαι σε κάποιον που δε γνωρίζεις καθόλου

Η αγένεια είναι κάτι που δε με χαρακτηρίζει, κι αυτό μπορούν να το επιβεβαιώσουν τα τόσα μέλη του φόρουμ που μ' έχουν γνωρίσει, οπότε δε βρίσκω κανένα νόημα στο να συνεχίσω τη συζήτηση.

 

Και γιατί φωνάζεις; νομίζεις πως θα με τρομάξεις; 

 

Σοφηηηηηηηηη,

 

και εγω φωναζωωωωωωωω ,

τι καθεσαι και ασχολείσαι ???

 

Ασε που μαλλον σε μπέρδεψε με κάποιον μεγάλο :rolleyes: :rolleyes:

 

Φιλιά πολλά σε όλους σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σοφηηηηηηηηη,

 

και εγω φωναζωωωωωωωω ,

τι καθεσαι και ασχολείσαι ???

 

Ασε που μαλλον σε μπέρδεψε με κάποιον μεγάλο :rolleyes: :rolleyes:

 

Φιλιά πολλά σε όλους σας

 

Αγορίνα μου καλημέρα!!!!!!

Εσύ φωνάζεις επειδή έχεις εκρηκτικό ταπεραμέντο κι όχι λόγω καφροσύνης

 

και με μεγάλο να με μπέρδεψε αυτό του δίνει το δικαίωμα να είναι αγενής;

 

Θεωρώ ότι η δημοσίευσή μου δεν ήταν διόλου υποτιμητική για κανέναν και δεν περιείχε κανενός είδους κακόβουλο υπονοούμενο 

ούτε κατηγόρησα κανέναν επειδή δεν έχει προλάβει να τελειώσει,ούτε ισχυρίστηκα ότι το ΤΑΧΙΣ δούλευε ρολόι και φταίτε εσείς που είστε αργοί

 

Δεν κατάλαβα, πρέπει οι δημοσιεύσεις όλων να είναι ντε και καλά του στυλ δε προλαβαίνω, θα πεθάνω κλπ;

απαγορεύεται να εκφράσουμε τη χαρά μας όταν τελειώνουμε;

κι όταν το κάνουμε πρέπει να δεχόμαστε προσβλητικά σχόλια ότι κάποιο πρόβλημα θα έχουμε και τόσα χρόνια είμαστε οι μοναδικοί στο είδος που καταφέραμε κάτι τέτοιο;

 

Άσε που όπως γράφει αυτός είναι ο μεγάλος, με 25 χρόνια στο επάγγελμα τρυφερούδι δεν τον λές

είναι συμπεριφορά αυτή κοτζαμάν άντρα-γυναίκας;

ούτε τα 15χρονα δεν απαντούν έτσι

 

Αυτά

 

πολλά πολλά φιλιά στα κορίτσια σου

να μαστε καλά θα φιληθούμε από κοντά στο Ναύπλιο  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αλήθεια επειδή με έχει ταράξει το toner ,ποιόν παρήγγειλες?  Κανένα οικονομικό? 

Παρήγγειλα τον HP8600.Είναι inkjet αλλά είναι αρκετά γρήγορος και τα 4 μελάνια XL (μαυρο και 3 χρώματα) τα έχει το πλαίσιο 79 ευρώ.Τα αντίστοιχα τόνερ για laser είναι στα 280 ευρώ και βγάζουν ίδιες σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αγορίνα μου καλημέρα!!!!!!

Εσύ φωνάζεις επειδή έχεις εκρηκτικό ταπεραμέντο κι όχι λόγω καφροσύνης

 

και με μεγάλο να με μπέρδεψε αυτό του δίνει το δικαίωμα να είναι αγενής;

 

Θεωρώ ότι η δημοσίευσή μου δεν ήταν διόλου υποτιμητική για κανέναν και δεν περιείχε κανενός είδους κακόβουλο υπονοούμενο 

ούτε κατηγόρησα κανέναν επειδή δεν έχει προλάβει να τελειώσει,ούτε ισχυρίστηκα ότι το ΤΑΧΙΣ δούλευε ρολόι και φταίτε εσείς που είστε αργοί

 

Δεν κατάλαβα, πρέπει οι δημοσιεύσεις όλων να είναι ντε και καλά του στυλ δε προλαβαίνω, θα πεθάνω κλπ;

απαγορεύεται να εκφράσουμε τη χαρά μας όταν τελειώνουμε;

κι όταν το κάνουμε πρέπει να δεχόμαστε προσβλητικά σχόλια ότι κάποιο πρόβλημα θα έχουμε και τόσα χρόνια είμαστε οι μοναδικοί στο είδος που καταφέραμε κάτι τέτοιο;

 

Άσε που όπως γράφει αυτός είναι ο μεγάλος, με 25 χρόνια στο επάγγελμα τρυφερούδι δεν τον λές

είναι συμπεριφορά αυτή κοτζαμάν άντρα-γυναίκας;

ούτε τα 15χρονα δεν απαντούν έτσι

 

Αυτά

 

πολλά πολλά φιλιά στα κορίτσια σου

να μαστε καλά θα φιληθούμε από κοντά στο Ναύπλιο  :wub:

Μην αγχώνεσαι.Ο κομπλεξικός βγάζει το κόμπλεξ του μέσω της ανωνυμίας.Μη δίνεις σημασία σε πειραγμένους.Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παρήγγειλα τον HP8600.Είναι inkjet αλλά είναι αρκετά γρήγορος και τα 4 μελάνια XL (μαυρο και 3 χρώματα) τα έχει το πλαίσιο 79 ευρώ.Τα αντίστοιχα τόνερ για laser είναι στα 280 ευρώ και βγάζουν ίδιες σελίδες.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΥΤΟΣ ?? ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟΝΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΥΤΟΣ ?? ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟΝΕΡ

Είναι από τους πιο γρήγορους inkjet αλλά είναι μοντέλο προς αλλαγή και έχουν μείνει λίγα κομμάτια σε καλή τιμή, 119,00 από 169,00.Κι εγώ για laser έψαχνα αλλά τα έβαλα κάτω και είδα ότι δεν με συμφέρει.Βγάζει ίδιο αριθμό σελίδων με έναν laser των 280,00 ευρώ, είναι σχεδόν ίδιος σε ταχύτητα και η μεγάλη διαφορά είναι στα μελάνια όπως προείπα.Και είναι πολυμηχάνημα, με σκάνερ, φωτοτυπικό και φαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είναι από τους πιο γρήγορους inkjet αλλά είναι μοντέλο προς αλλαγή και έχουν μείνει λίγα κομμάτια σε καλή τιμή, 119,00 από 169,00.Κι εγώ για laser έψαχνα αλλά τα έβαλα κάτω και είδα ότι δεν με συμφέρει.Βγάζει ίδιο αριθμό σελίδων με έναν laser των 280,00 ευρώ, είναι σχεδόν ίδιος σε ταχύτητα και η μεγάλη διαφορά είναι στα μελάνια όπως προείπα.Και είναι πολυμηχάνημα, με σκάνερ, φωτοτυπικό και φαξ.

Κι εγώ αυτό το πολυμηχάνημα έχω συνάδελφε 1,5 χρόνο περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...