Προς το περιεχόμενο

tax system-E9-Κρεμάει κατά την ανάγνωση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος έχει το πρόγραμμα σας συμβαίνει και εσάς όταν κάνουμε ανάγνωση περιουσιακής κατάστασης να κρεμάει το πρόγραμμα (tax-system) και να κλείνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πότε μου δεν είχα εμπιστοσύνη σε ΚΑΝΕΝΑ λογιστικό πρόγραμμα, για αυτό άλλωστε σε όλους τους πελάτες μου, έχω ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ βιβλία, και όλες τις καταστάστεις τις κάνω με το χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει το πρόγραμμα σας συμβαίνει και εσάς όταν κάνουμε ανάγνωση περιουσιακής κατάστασης να κρεμάει το πρόγραμμα (tax-system) και να κλείνει?

 

Φταινε οι τελευταιοι internet explorer που εχουν εγκατασταθεί, Απεγκατέστησέ τους και ασε τον 8.0. Μετά θα τα διαβάζει και θα τα μεταφέρει χωρίς προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πότε μου δεν είχα εμπιστοσύνη σε ΚΑΝΕΝΑ λογιστικό πρόγραμμα, για αυτό άλλωστε σε όλους τους πελάτες μου, έχω ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ βιβλία, και όλες τις καταστάστεις τις κάνω με το χέρι...

 

:lol: :lol: :lol:

 

Πλάκα με κάνεις, έτσι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταινε οι τελευταιοι internet explorer που εχουν εγκατασταθεί, Απεγκατέστησέ τους και ασε τον 8.0. Μετά θα τα διαβάζει και θα τα μεταφέρει χωρίς προβλημα.

I.E. 8? O Χριστός και η μάνα του :o :o :o :o :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πότε μου δεν είχα εμπιστοσύνη σε ΚΑΝΕΝΑ λογιστικό πρόγραμμα, για αυτό άλλωστε σε όλους τους πελάτες μου, έχω ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ βιβλία, και όλες τις καταστάστεις τις κάνω με το χέρι...

καλά Οκ για να έχεις καμιά επιχείρηση με 100 τιμολόγια την εβδομάδα και να σε δώ πώς θα κάνεις συμφωνίες και ελέγχους φπα συγκεντρωτικές και όλες τις άλλες μαλ....ες που έχουμε και πρόκειται να μας βάλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκαλίζω τα βιβλία και τις καταστάσεις σε τοτέμ. Το χαρτί μπορεί να χαθεί, να αλλοιωθεί, να σκιστεί... :mellow:

Καλημέρα

 

Υ.Γ.

Μπορεί να κάνω λίγο παραπάνω χρόνο αλλά, είμαι σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...