Προς το περιεχόμενο
  • 0

ποιος ξερει τι σημαινει το παρακατω μηνυμα?


dodos

Ερώτηση

Με το παρόν σας ενημερώνουμε ότι τα στοιχεία σας έχουν αναζητηθεί μέσω της Διαδικτυακής Υπηρεσίας «Βασικά στοιχεία μητρώου για νομικά πρόσωπα, νομικές οντότητες, και φυσικά πρόσωπα με εισόδημα από επιχειρηματική δραστηριότητα».

Χρησιμοποιώντας τους κωδικούς πρόσβασής σας στο TAXISnet, από τη σχετική εφαρμογή:

https://www1.gsis.gr/webtax/wspublicreg

μπορείτε να ενημερωθείτε για τους Α.Φ.Μ. που σας αναζήτησαν. Επιλέξτε "Ειδοποιήσεις" αμέσως μετά τη σύνδεσή σας.

Η ενημέρωση των "Ειδοποιήσεων" για την αναζήτηση των στοιχείων σας θα είναι συνεχής με κάθε χρήση της παραπάνω διαδικτυακής υπηρεσίας.

Το μήνυμα αυτό στο My TAXISnet στέλνεται μία μόνο φορά.

 

μπαινω δεν εχει καμμια ειδοποιηση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Με το παρόν σας ενημερώνουμε ότι τα στοιχεία σας έχουν αναζητηθεί μέσω της Διαδικτυακής Υπηρεσίας «Βασικά στοιχεία μητρώου για νομικά πρόσωπα, νομικές οντότητες, και φυσικά πρόσωπα με εισόδημα από επιχειρηματική δραστηριότητα».

Χρησιμοποιώντας τους κωδικούς πρόσβασής σας στο TAXISnet, από τη σχετική εφαρμογή:

https://www1.gsis.gr/webtax/wspublicreg

μπορείτε να ενημερωθείτε για τους Α.Φ.Μ. που σας αναζήτησαν. Επιλέξτε "Ειδοποιήσεις" αμέσως μετά τη σύνδεσή σας.

Η ενημέρωση των "Ειδοποιήσεων" για την αναζήτηση των στοιχείων σας θα είναι συνεχής με κάθε χρήση της παραπάνω διαδικτυακής υπηρεσίας.

Το μήνυμα αυτό στο My TAXISnet στέλνεται μία μόνο φορά.

 

μπαινω δεν εχει καμμια ειδοποιηση ...

αυτο σημαινει οτι καποιος αναζητησε στοιχεια για αυτο το αφμ απ' αυτη την καινουργια  υπηρεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχω την εντύπωση οτί ''επιτέλους'' εισχώρησαν στο σύστημα...κατά την αποστολή δήλωσης μου εμφάνισε το μηνυμα ''αποτυχία αποστολής δοκιμάστε ξανά σε λίγες μέρες'' ενώ στα στοιχεία των φορολογούμενων εμφανίζει αριθμούς skype και διάφορα ευφάνταστα email!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μου  έτυχε και εμένα  και επικοινώνησα με το άτομο που έκανε την αναζήτηση ΑΦΜ πελάτη μου (ήταν γνωστός μου) και μου είπε ότι όταν έστειλε συγκεντρωτικές Α΄τριμήνου 2014 είχε κάποιο πρόβλημα σύμφωνιας και αναζήτησε το ΑΦΜ για να δεί αν είναι επιτηδευματίας ή αγρότης του κανονικού ή αγρότης του ειδικού για να συμφωνήσει την συγκεντρωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...