Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥ Ε9 ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ............


cathy

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

145 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα    , Βγείτε όλοι έξω από ταχισνετ ,δεν μπορω να δουλέψω , η  να μοιράσουμε τον χρόνο μόνοι μας από εδω μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

 

άντε μετά να πεις "ΚΑΛΗΜΕΡΑ"

ποιός θα σε πιστέψει?

ούτε εσύ εσένα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ερωτηση ,

 

τα ενοικαζομενα δωματια που στο Ε9 δηλωνονται με βαση την οικοδομικη αδεια κατοικιες   εφοσον βρισκονται σε αγροτεμαχιο κ θα πρεπει να δηλωθουν στον πιν.2 στις στηλες 17 Επιφανεια κτισματων που βρισκονται στο αγροτεμαχιο πως θα τα δηλωσουμε ?Κατοικιες ή με βαση το πραγματικο γενονος επαγγ.στεγη?

 

Γνωριζει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Όλα μπορώ να αντέξω, εκτός από μια εικόνα!

 

Την εικόνα που στροβιλίζει στο μυαλό μου, κάθε φορά που προσπαθώ να κάνω μια υποβολή Ε9 είτε δουλεύει, είτε δε δουλεύει το ρημάδι, όχι μόνο τούτη την ώρα αλλά και πάντα...

 

Η εικόνα ενός συμβολαιογράφου, που τη στιγμή εκείνη που εγώ παλεύω με Θεούς και δαίμονες εκείνος, απολαμβάνει ένα καφεδάκι, ή ένα τσιγαράκι, ή  πίνει ένα τσιπουράκι, στην υγειά των κορόιδων...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.

Ποτέ μη σώσεις και δώσεις παράταση ρεεεεεεεεεεεε

Δεν θέλουμε παράταση!

 

Α.γ.μ, εεεεεεε μ. Γ.τ.σ.κ. Ε.κ.τ.θ.ν.μ.ε. Φ.ρ.μ.τ.σ.ν.δ. Γ.τ.π.π.τ.ε...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.2

Αλλά θα σε "φτιάξω" εγώ...

 

1174603_546305115422835_1594598389_n.jpg

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

#gamotoe9sasgamo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πριν λιγες μερες πεθανε ενας φιλος..απ την γνωστη αρωστεια... του κοψαν την συνταξη..εχει 4 ορφανα πισω ανηλικα..ελεγε μια ρηση.."εγω καθε 4 χρονια "γ ...." στις εκλογες!!" θελω να πω στον θεοχαρη....η αλαζονεια κυριε δεν οδηγησε ποτε κανεναν πουθενα...απ το πρωι δεν εστειλα τιποτε γιατι σε ακινητα θεσσαλονικης βγαζει δημος Αχερωντα κλπ..τα γνωστα προβληματα....μια μερα θα φυγει κι αυτος...θα μεινει στην ιστορια σαν ενας ακομα που ταλαιπωρησε κοσμο απ το εκτρωμα που το λενε ελληνικο δημοσιο...ας ειναι...εγω θα κρατησω αυτο που ειπε ο φιλος..και μ αυτο τον τροπο θα πολεμαω καθε φορα τον καθε θεοχαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παντως καθε φορα βγαζει και διαφορετικο μηνυμα . μη δυνατη η ευρεση της υπηρεσιας εγγραφου, error 500, error 404%&&*#, ο χρονος σας εληξε (μπρρρ)

κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παιδιά δεν γίνετε κάτι πρέπει να κάνουμε έλεος.....

Σε ολα τα σαιτ γραφουν οτι θα δοθει τριμηνη δυνατοτητα  τροποποιητικης χωρις προστιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Όλα μπορώ να αντέξω, εκτός από μια εικόνα!

 

Την εικόνα που στροβιλίζει στο μυαλό μου, κάθε φορά που προσπαθώ να κάνω μια υποβολή Ε9 είτε δουλεύει, είτε δε δουλεύει το ρημάδι, όχι μόνο τούτη την ώρα αλλά και πάντα...

 

Η εικόνα ενός συμβολαιογράφου, που τη στιγμή εκείνη που εγώ παλεύω με Θεούς και δαίμονες εκείνος, απολαμβάνει ένα καφεδάκι, ή ένα τσιγαράκι, ή  πίνει ένα τσιπουράκι, στην υγειά των κορόιδων...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.

Ποτέ μη σώσεις και δώσεις παράταση ρεεεεεεεεεεεε

Δεν θέλουμε παράταση!

 

Α.γ.μ, εεεεεεε μ. Γ.τ.σ.κ. Ε.κ.τ.θ.ν.μ.ε. Φ.ρ.μ.τ.σ.ν.δ. Γ.τ.π.π.τ.ε...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.2

Αλλά θα σε "φτιάξω" εγώ...

 

1174603_546305115422835_1594598389_n.jpg

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

#gamotoe9sasgamo

να σε φτιάξω ακόμα λίγο;;

γύρνα στην τελευταία σελίδα να δεις την αμοιβή.... σωραίοι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

να σε φτιάξω ακόμα λίγο;;

γύρνα στην τελευταία σελίδα να δεις την αμοιβή.... σωραίοι;;;;

 

Δώσε πόνο Αννίκααααααα! :angry:

 

#$^%^%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%##$^^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#%^&%^*!@#@$#@$^&$&^$^#$%##$^%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%##^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%##$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$

 

%CE%A4%CE%97%CE%9D+%CE%A4%CE%A5%CE%A7%CE

 

Μαρίαααααααααα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αφού το μπουρδέλο τους δεν δουλεύει, γιατί δεν μας λένε ότι η προθεσμία ήδη έληξε ?? να μην σπάμε και τα νεύρα μας.... Εγώ πάπαλα, δεν ξανασχολούμαι με Ε9 σήμερα, όποιος πρόλαβε, πρόλαβε.....Αει σιχτίρ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...