Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥ Ε9 ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ............


cathy

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Θα ρίξω μια ιδέα . ιδέα είναι θα την πάρει ο άνεμος

13:00 μμ σήμερα 30/5/204 όλοι έξω από το υπουργείο οικονομικών

Αν έχετε κότσια  και @@  μην αφήνετε να την πάρει ο άνεμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

3 χρόνια η ίδια ΜΑΛΑΚΙΑ κάθε χρόνο...

 

Πόσο ΚΑΘΙΚΙ πρέπει να είναι κάποιος, για να μην αυξάνει τον μέγιστο αριθμό ταυτόχρονων συνδέσεων ανά εφαρμογή; Δηλαδή εάν είχαν υποδομείή για 500.000 ταυτόχρονες συνδέσεις ανά εφαρμογή, θα τους έπεφτε το πουλάκι τους και θα μαράζωνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχω ανοιξει τρεις διαφορετικους browser chrome,firefox,internet explorer αλλα και στους τρεις τιτοτα :P

Εμ να γιατί δεν δουλεύει το σύστημα....Που πας κύριε με τρείς browser και μας μπλοκάρεις όλους, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχω ξεπεράσει όλα μου τα όρια

προσπάθησα για χιλιοστή φορά να κάνω μια μπιμπ δήλωση

με πέταξε πάλι έξω!!!

 ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΤΑΣ ΕΣΥ ΕΞΩ ,Φ Ε Υ Γ Ω  ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!

 

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

Εκανες πολυ καλά !!!!!!  Εγω συνέχισα άνετα μέχρι τις τις μικρές πρωϊνές ώρες!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Όλα μπορώ να αντέξω, εκτός από μια εικόνα!

 

Την εικόνα που στροβιλίζει στο μυαλό μου, κάθε φορά που προσπαθώ να κάνω μια υποβολή Ε9 είτε δουλεύει, είτε δε δουλεύει το ρημάδι, όχι μόνο τούτη την ώρα αλλά και πάντα...

 

Η εικόνα ενός συμβολαιογράφου, που τη στιγμή εκείνη που εγώ παλεύω με Θεούς και δαίμονες εκείνος, απολαμβάνει ένα καφεδάκι, ή ένα τσιγαράκι, ή  πίνει ένα τσιπουράκι, στην υγειά των κορόιδων...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.

Ποτέ μη σώσεις και δώσεις παράταση ρεεεεεεεεεεεε

Δεν θέλουμε παράταση!

 

Α.γ.μ, εεεεεεε μ. Γ.τ.σ.κ. Ε.κ.τ.θ.ν.μ.ε. Φ.ρ.μ.τ.σ.ν.δ. Γ.τ.π.π.τ.ε...

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

Υ.Γ.2

Αλλά θα σε "φτιάξω" εγώ...

 

1174603_546305115422835_1594598389_n.jpg

 

#$^%^&%^*!@#!%&%΅#@$#@$^&$&^$^#$%#

 

#gamotoe9sasgamo

 

 

H αληθεια ειναι οτι δεν ειναι ολοι οι Συμβολαιογραφοι ετσι...και κυριως οι νεοι στο χωρο..

 

Μια πελατισσα μου  με εχει βοηθησει μεχρι εκει που δεν παει...την εχω ζαλισει με ερωτησεις καθημερινα κ ποτε δεν εχει δειξει την δυσαρεσκεια της...κ παντα ειναι ενημερωμενη,διαβασμενη κ ευστοχη...

 

 

Θεωρω οτι  οφειλα να το πω,αν δεν ηταν εκεινη θα μου ταν πολυ περισσοτερο δυσκολο απ οτι μου ειναι τωρα.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το ΟΕΕ ξαναχτύπησε ... αλλά υποψιάζομαι πόσα σοβαρά θα τους πάρουν πάλι !!!

 

 

PostDateIcon.pngFriday, 30 May 2014 10:47 | pdf_button.png | printButton.png | emailButton.png

Παράταση  τώρα για το Ε9

Ο πρόεδρος του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος Κωνσταντίνος Κόλλιας έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Τα νέα προβλήματα, που παρουσιάζονται ξανά από χθες στο TAXISNET, καθιστούν αδύνατη την υποβολή Ε9 από τους φορολογούμενους στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων. Για το σκοπό αυτό, κρίνεται περισσότερο από απαραίτητη η παράταση της προθεσμίας για την υποβολή του εντύπου, έως τις 30 Ιουνίου, μαζί με τη δήλωση φορολογίας εισοδήματος, ώστε να σταματήσει το ταχύτερο δυνατό η ταλαιπωρία των φορολογουμένων.»

Από το Γραφείο Τύπου του ΟΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αφησε και εσας χρόνους το Ε9?

 

Εμείς κάναμε ήδη και τα εννιάμερα συνάδελφε...

Το φάγαμε το σταράκι μας... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

H αληθεια ειναι οτι δεν ειναι ολοι οι Συμβολαιογραφοι ετσι...και κυριως οι νεοι στο χωρο..

 

Μια πελατισσα μου  με εχει βοηθησει μεχρι εκει που δεν παει...την εχω ζαλισει με ερωτησεις καθημερινα κ ποτε δεν εχει δειξει την δυσαρεσκεια της...κ παντα ειναι ενημερωμενη,διαβασμενη κ ευστοχη...

 

 

Θεωρω οτι  οφειλα να το πω,αν δεν ηταν εκεινη θα μου ταν πολυ περισσοτερο δυσκολο απ οτι μου ειναι τωρα.... :)

 

Εγώ θα έλεγα συναδέλφισσα, ότι όλοι έτσι είναι και όχι κυρίως οι νέοι.

 

Δεν ξέρω όμως αν θα ήταν στην ίδια κατάσταση, αν ήταν υποχρεωμένοι να κάνουν σχεδόν 20 χρόνια τα Ε9 και υπό αυτές ή και άλλες συνθήκες που βιώνουμε ή βιώσαμε σαν επαγγελματίες για την υποχρέωση αυτή!

Δεν νομίζω τότε να ήταν έτσι...

 

Παρόλ' αυτά, να 'ναι όλοι καλά εύχομαι.

 

Υ.Γ.

Δεν φταίνε σε τίποτα αυτοί. Και πολύ καλά κάνουν.

Άλλοι φταίνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είμαι σίγουρος ότι οι κυβερνώντες είδαν ότι δεν υπήρχε πολύ κίνηση στο Ε9 και δώσαν "διαταγή" στα παπαγαλάκια τους (τους γνωστούς και ως ρουφιάνους/πουλημένους....) να τρομάξουν τον κόσμο για να πάει να συμπληρώσει το Ε9. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

Το ΟΕΕ ξαναχτύπησε ... αλλά υποψιάζομαι πόσα σοβαρά θα τους πάρουν πάλι !!!

 

 

PostDateIcon.pngFriday, 30 May 2014 10:47 | pdf_button.png | printButton.png | emailButton.png

Παράταση  τώρα για το Ε9

Ο πρόεδρος του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος Κωνσταντίνος Κόλλιας έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Τα νέα προβλήματα, που παρουσιάζονται ξανά από χθες στο TAXISNET, καθιστούν αδύνατη την υποβολή Ε9 από τους φορολογούμενους στη συντριπτική πλειονότητα των περιπτώσεων. Για το σκοπό αυτό, κρίνεται περισσότερο από απαραίτητη η παράταση της προθεσμίας για την υποβολή του εντύπου, έως τις 30 Ιουνίου, μαζί με τη δήλωση φορολογίας εισοδήματος, ώστε να σταματήσει το ταχύτερο δυνατό η ταλαιπωρία των φορολογουμένων.»

Από το Γραφείο Τύπου του ΟΕΕ

 

 

γιατι 30/06 θα ληξουν φετος οι δηλωσεις? πως το λετε αυτο με τοση σιγουρια?

 

μεχρι 31/07 και βλεπουμε κοπροσκυλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ενα ε9 που εφτιαξα με 1000 ζορια τωρα δεν οριστικοποιήται....... ειναι νεκρο λεμεεεεεε

Μόνο αυτό; δεν εμφανίζει οδούς στην Αργολίδα. Παπαλα. Πλάκα έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βρε παιδιά, μια απλή εκτύπωση Ε9 μπήκα να κάνω και με πέταξε τουλάχιστον 9 φορές έξω..!!! :blink:

 

Φαντάσου να ήθελα να υποβάλλω και νέο Ε9...... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

3μήνες παρά 4μέρες κατω από 2500 #E9/ημέρα. 10K,15K,30K,45K.Αν το κάναμε με υπαλλήλους θα είχαμε προσλάβει 20 να κάθονται 18 μέχρι τελ. εβδ.


 


Δυο λαλούν και τρεις χορεύουν...


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ξερουν ολοι το προβλημα, το εχουν ακουσει ολοι απο τις ειδησεις, τους εξεφρασα τη βαθεια μου λυπη που παρολο που εχω υπερβει τις ανθρωπινες δυναμεις μου και εχω κανει καθε δυνατη προσπαθεια και καθε ενεργεια, απο ευχελαιο μεχρι ξεματιασμα , δεν θα καταφερω να ξεπερασω το τερας και να κανω το επαγγελματικο μου καθηκον ..............και αντε γεια σας....

 

Παρασκευη και τη δικαιουμαι , οπως και το Σαββατοκυριακο ....

 

 ψηλωστε , γιατι τον χαμηλο τον γαιδαρο , ολοι τον καβαλανε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΦΕΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΕΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ, ΜΕ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ , ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ , ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ;

 

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ;

 

ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΑ Ε9 ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΩΡΑ.

ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ , ΟΥΤΕ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...