Προς το περιεχόμενο

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ Α΄ΤΑΞΗΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο μια ενότητα έδωσα, τα εργατικά.

Και τη βρήκα ιδιαίτερα εύκολη.

 

Όπως και να είναι η 1 ώρα που μου έφαγε θα μπορούσε να ξοδευτεί αλλού... Και έχω και άλλες ενότητες...

Μπορείς να ξαναμπείς στην ενότητα για να δείς το αποτέλεσμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ξαναμπείς στην ενότητα για να δείς το αποτέλεσμα ;

 

όταν τελειώσεις και την επόμενη ενότητα σου εμφανίζει το αποτέλεσμα προσμετρώντας και την προηγούμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

Τι κάνουμε μετά την ολοκλήρωση όλων των ενοτήτων;

Πρέπει να περιμένουμε κάποια ενημέρωση ή κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια προς το ΟΕΕ για να πάρουμε την ταυτότητα Α τάξης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνουμε μετά την ολοκλήρωση όλων των ενοτήτων;

Πρέπει να περιμένουμε κάποια ενημέρωση ή κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια προς το ΟΕΕ για να πάρουμε την ταυτότητα Α τάξης;

 

 

Απλά περιμένουμε.

 

Γιατί να πρέπει εμείς να κάνουμε οτιδήποτε άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνουμε μετά την ολοκλήρωση όλων των ενοτήτων;

Πρέπει να περιμένουμε κάποια ενημέρωση ή κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια προς το ΟΕΕ για να πάρουμε την ταυτότητα Α τάξης;

 

 

 

ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ Ο.Ε.Ε ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΤΗΝ Α ΤΑΞΗ.

 

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ Ο.Ε.Ε ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΤΗΝ Α ΤΑΞΗ.

 

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ

 

αμεσως στο βγαζει αυτο ή πρεπει να επεξεργαστουν τα αποτελεσματα. εγω τελειωσα τα τεστ σημερα αλλα δεν μου εχει βγαλει κανενα μηνυμα ενω εχει επιτυχει > 50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμεσως στο βγαζει αυτο ή πρεπει να επεξεργαστουν τα αποτελεσματα. εγω τελειωσα τα τεστ σημερα αλλα δεν μου εχει βγαλει κανενα μηνυμα ενω εχει επιτυχει > 50%

 

 

Μετά από μερικές μέρες ξανατσέκαρέ το και μην αγχώνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστω. παρασκευη εγινε η τελικη ενοτητα και λογικο μεσα στο σκ να μην εχει κανει update το συστημα.

 

σημερα επισης το ιδιο. θα το τσεκαρω μεσα στην εβδομαδα σε ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνουμε μετά την ολοκλήρωση όλων των ενοτήτων;

Πρέπει να περιμένουμε κάποια ενημέρωση ή κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια προς το ΟΕΕ για να πάρουμε την ταυτότητα Α τάξης;

Πλέον στέλνουν mail που αναφέρουν την κατηγορία και τον καινούργιο αριθμό αδείας

καλή συνέχεια . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ΟΕΕ δεδομένων των εκκατομυρίων κακών που κουβαλά, έχει βελτιωθεί με την τελευταία ηγεσία (κομματική ναι το ξέρω, αλλά καμιά φορά αξιόλογοι άνθρωποι βγαίνουν και από τα κόμματα). 

 

Αυτό το mail παρότι έπρεπε να είναι αυτονόητο καιρό τώρα για διάφορα θέματα επικοινωνίας ΟΕΕ με τα μέλη του, τώρα πραγματοποιείται για πρώτη φορά και είναι μια μικρή έστω πρόοδος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ΟΕΕ δεδομένων των εκκατομυρίων κακών που κουβαλά, έχει βελτιωθεί με την τελευταία ηγεσία (κομματική ναι το ξέρω, αλλά καμιά φορά αξιόλογοι άνθρωποι βγαίνουν και από τα κόμματα). 

 

Αυτό το mail παρότι έπρεπε να είναι αυτονόητο καιρό τώρα για διάφορα θέματα επικοινωνίας ΟΕΕ με τα μέλη του, τώρα πραγματοποιείται για πρώτη φορά και είναι μια μικρή έστω πρόοδος..

 

Δυστυχώς όμως, είναι πολύ αργά για να προστατέψει τον κλάδο και να πολεμήσει υπερ του.

 

Όταν μοίραζαν μυαλά και δικαιώματα, το ΟΕΕ φορούσε περικεφαλαία, οπότε σε αυτό που τώρα "λέμε και κανένα καλό λόγο αφού βελτιώνεται το χάος" δεν συντάσσομαι, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όμως, είναι πολύ αργά για να προστατέψει τον κλάδο και να πολεμήσει υπερ του.

 

Όταν μοίραζαν μυαλά και δικαιώματα, το ΟΕΕ φορούσε περικεφαλαία, οπότε σε αυτό που τώρα "λέμε και κανένα καλό λόγο αφού βελτιώνεται το χάος" δεν συντάσσομαι, δυστυχώς.

 

Προφανώς συμφωνούμε επί της ουσίας.

Αλλά η πλειοψηφία των συναδέλφων μας είτε απείχαν, είτε ψήφισαν κομματικά στις τελευταίες εκλογές του ΟΕΕ.

Οπότε το να πω και μια καλή κουβέντα για την τωρινή κομματική προεδρία που από ότι φαίνεται είναι καλύτερη από τις ανύπαρκτες προηγούμενες δεν βλάπτει κανέναν ούτε χρυσώνει το χάπι στους ανεγκέφαλους συναδέλφους μας που ψηφίσανε όπως ψηφίσανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας, τελειωσα ολες τις ενοτητες,  ηταν αρκετα ευκολες σχεδον ολες.
περασα τα τεστ ολα πανω απο την βαση.
δεν τυπωσα ομως τα αποτελεσματα μου, υπαρχει τροπος να τα βρω ξανα?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...