Προς το περιεχόμενο

Υποβολή ηλεκτρονικών αρχείων εργοδοτών ΕΤΕΑ.......!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αλλα για αυτο το θεμα δεν ακουω κανενα συλλογο  να φωναζει και να διαμαρτυρεται, θα πρεπει εμεις να κατσουμε να κανουμε τη δουλεια του δημοσιου? Για ποιο ακριβως λογο δε καταλαβα? Επειδη ετσι το θελουν αυτοι?  Ημαρτον ποια εχουμε καταντησει δικηγοροι εφοριακοι μηχανικοι ψυχολογοι και τωρα υπαλληλοι του καθε επικουρικου ταμειου!

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/18708

 

 

 

 

Υ.Γ. αμα ειναι να μου κοψουν μισθο να παω εκει να αραξω να ηρεμησω... να ξερω οτι στο τελος του μηνα θα μου τα στειλει ολα ο λογιστης και εγω απλως θα πρεπει να πατησω ενα κουμπι που γραφει απανω ENTER για να τα περασω στο συστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΣΤΑΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΓΙΑ 50 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΑΛΛΑΓΕΣ ΛΟΓΙΣΤΩΝ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΠΑΛΙΑ ΑΡΧΕΙΑ Κ.Λ.Π.ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μια ερώτηση για το ΤΕΑΥΕκ συνεχίζουμε και πληρώνουμε το 4%(για νεους εργαζόμενους)με ξεχωριστό γραμμάτιο στη τράπεζα?ΣΤΟ τεαυεκ είναι όλοι οι εργαζόμενοι εμπορικών επιχειρήσεων εκτος από τεχνίτες και εργάτες  και πρέπει η επιχείρηση να είναι σε πρωτεύουσες των νομών όλης της χώρας??
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι να αντιδράσουμε.Φανταστείτε ότι εγώ έχω χημικούς από το 1985.Βέβαια θα μας εκβιάσουν με το συνταξιοδοτικό!!!!

μας εκβιαζουν ήδη με τις ασφαλιστικές ενημερότητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1943 δεν είναι καθόλου αστείο , είναι το έτος έναρξης υποχρέωσης όπως ενημέρωσε τα μέλη της διαδικτυακής που επισκέφθηκάν τον κύριο παπανικολάου

και είναι το έτος ίδρυσης του ΤΕΑΥΕΚ.

 

Κοινωνικό εργο χαρακτήρισε την συγκεκριμένη υποχρέωση ο κύριος αυτός και μάλιστα του έκανε εντύπωση γιατι διαμαρτυρόμαστε αφου η υποχρέωση

αφορά τις επιχειρήσεις και όχι εμάς . :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Το θέμα συνάδελφοι είναι ότι όσο τα τρώμε αμάσητα όλα αυτά τόσο θα μας μπουκώνουν.

 

 

 

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ THN TΡΙΤΗ 20 ΜΑΙΟΥ ΣΤΙΣ 5μμ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΗΝΙΟΧΟΣ, ΒΕΡΑΝΖΕΡΟΥ 26 ΑΘΗΝΑ ΠΛΗΣΙΟΝ ΜΕΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ.
ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ (ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ISO )
ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΑΣΦΥΚΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ,ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΟΓΚΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ TAXIS.ΠΡΟΣΤΙΜΑ)
ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥ ΟΕΕ
ΕΚ ΤΗΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ 1943 ΗΤΑΝ ΑΣΤΕΙΟ

Τα τελευταία 10 έτη.Όσα δηλ είμαστε υποχρεωμένοι να κρατάμε αρχεία ΙΚΑ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...