Προς το περιεχόμενο

Εξώδικο της Π.Ο.Ε.-Δ.Ο.Υ. στην Wind


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως το πιο αστείο εξώδικο που έχω διαβάσει εδώ και πολύ καιρό. Πρόκειται για μια πολύ ωραία διαφήμιση, εξαιρετικά αστεία και πολύ επιτυχημένη. Η αντίδραση της ΠΟΕ μου θύμισε μία ανακοίνωση ενός ποντιακού σωματείου που είχα διαβάσει μέσα από την οποία διαμαρτυρόταν για τα ..ποντιακά ανέκδοτα. Μερικοί δυστυχώς δεν έχουν την αίσθηση του χιούμορ και μέσα από τέτοια χαριτωμένα εξώδικα προσπαθούν να εξορκίσουν ένα υπαρκτό πρόβλημα...

 

Καλή Ανάσταση αδέρφια!

 

Υ.Γ. Η αμαρτωλή διαφήμιση:http://www.youtube.com/watch?v=lKriFGjjf08

 

Υ.Γ.2 Μη δω καμιά αντίστοιχη αντίδραση συλλόγου Λογιστών γιατί θα τραβήξω τις κοτσίδες μου.

 

Πατήστε εδώ για να δείτε την είδηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το πιο αστείο εξώδικο που έχω διαβάσει εδώ και πολύ καιρό. Πρόκειται για μια πολύ ωραία διαφήμιση, εξαιρετικά αστεία και πολύ επιτυχημένη. Η αντίδραση της ΠΟΕ μου θύμισε μία ανακοίνωση ενός ποντιακού σωματείου που είχα διαβάσει μέσα από την οποία διαμαρτυρόταν για τα ..ποντιακά ανέκδοτα. Μερικοί δυστυχώς δεν έχουν την αίσθηση του χιούμορ και μέσα από τέτοια χαριτωμένα εξώδικα προσπαθούν να εξορκίσουν ένα υπαρκτό πρόβλημα... Καλή

 

Ανάσταση αδέρφια!

 

Υ.Γ. Η αμαρτωλή διαφήμιση:http://www.youtube.com/watch?v=lKriFGjjf08

 

Υ.Γ.2 Μη δω καμιά αντίστοιχη αντίδραση συλλόγου Λογιστών γιατί θα τραβήξω τις κοτσίδες μου.

 

Πατήστε εδώ για να δείτε την είδηση

Δημήτρη, καλημέρα. Πέρα από το πετυχημένο σχόλιό σου και το πολύ καλό εύρημα που ανέβασες, έχω μια απορία: Πόση ώρα σου παίρνει να πλέκεις τις κοτσίδες σου ;;  :(  :)  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη, καλημέρα. Πέρα από το πετυχημένο σχόλιό σου και το πολύ καλό εύρημα που ανέβασες, έχω μια απορία: Πόση ώρα σου παίρνει να πλέκεις τις κοτσίδες σου ;;  :(  :)  :D

 

Α γρήγορα, μου έχει δείξει ο  SOULIS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιά εποχή εφοριακών "μιλάει" η wind ,αυτούς που απέμειναν και παλεύουν ολομόναχοι ?

 

αντί για εξώδικο ,έπρεπε να βάλετε τους ισολογισμούς να δούμε τι φόρους πληρώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το πιο αστείο εξώδικο που έχω διαβάσει εδώ και πολύ καιρό. Πρόκειται για μια πολύ ωραία διαφήμιση, εξαιρετικά αστεία και πολύ επιτυχημένη. Η αντίδραση της ΠΟΕ μου θύμισε μία ανακοίνωση ενός ποντιακού σωματείου που είχα διαβάσει μέσα από την οποία διαμαρτυρόταν για τα ..ποντιακά ανέκδοτα. Μερικοί δυστυχώς δεν έχουν την αίσθηση του χιούμορ και μέσα από τέτοια χαριτωμένα εξώδικα προσπαθούν να εξορκίσουν ένα υπαρκτό πρόβλημα...

 

Καλή Ανάσταση αδέρφια!

 

Υ.Γ. Η αμαρτωλή διαφήμιση:http://www.youtube.com/watch?v=lKriFGjjf08

 

Υ.Γ.2 Μη δω καμιά αντίστοιχη αντίδραση συλλόγου Λογιστών γιατί θα τραβήξω τις κοτσίδες μου.

 

Πατήστε εδώ για να δείτε την είδηση

Μα είναι θέμα τιμής αγαπητέ φίλε Doctor ...  :P ... άσε που έχουν γίνει της μοδός τελευταίως τα εξώδικα ... από βουλευτές κλπ. από παρατρεχάμενους βασικά ... στα μέρη μου έγινε μήνυση από πολιτικάντη προς πολίτη για συκοφαντική ανάρτηση στο ΦΒ ... εσύ εστιάζεις στην αίσθηση του χιούμορ ... αγαπητέ δεν διαθέτουμε απ' αυτό ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...