Προς το περιεχόμενο

Λογιστικά Τουριστικών Πρακτορείων


KOSTAS27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα,

 

επειδή είμαι νέος στο επάγγελμα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω μια πρόταση να αναλάβω το λογιστήριο ενός τουριστικού πρακτορείου στη Ρόδο (υποκατάστημα).Θα ήθελα να με κατευθύνετε ώστε να βρω και να ενημερωθώ γύρο από το νόμο που διέπει τα λογιστικά και φορολογικά θέματα των τουριστικών πρακτορείων. όσο κι αν έψαξα το μόνο που βρήκα ήταν το άρθρο 43 του Ν.2859/2000 για το ειδικό καθεστώς ΦΠΑ. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα,

 

επειδή είμαι νέος στο επάγγελμα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω μια πρόταση να αναλάβω το λογιστήριο ενός τουριστικού πρακτορείου στη Ρόδο (υποκατάστημα).Θα ήθελα να με κατευθύνετε ώστε να βρω και να ενημερωθώ γύρο από το νόμο που διέπει τα λογιστικά και φορολογικά θέματα των τουριστικών πρακτορείων. όσο κι αν έψαξα το μόνο που βρήκα ήταν το άρθρο 43 του Ν.2859/2000 για το ειδικό καθεστώς ΦΠΑ. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα,

 

επειδή είμαι νέος στο επάγγελμα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω μια πρόταση να αναλάβω το λογιστήριο ενός τουριστικού πρακτορείου στη Ρόδο (υποκατάστημα).Θα ήθελα να με κατευθύνετε ώστε να βρω και να ενημερωθώ γύρο από το νόμο που διέπει τα λογιστικά και φορολογικά θέματα των τουριστικών πρακτορείων. όσο κι αν έψαξα το μόνο που βρήκα ήταν το άρθρο 43 του Ν.2859/2000 για το ειδικό καθεστώς ΦΠΑ. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...