Προς το περιεχόμενο

οριστική δήλωση Ε7 συμπιεσμένο αρχείο zip


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα,

προσπαθώ να στείλω την οριστική δήλωση Φμυ Ε7 , από το forum (που διάβασα τα συμπεράσματα των συνάδελφων) κατάλαβα ότι πρέπει πρώτα να στείλω την πρώτη σελίδα (ανακεφαλαίωση των αποδοχών ) και μετά την 2η σελίδα με τις αμοιβές αναλυτικά , εμένα πάντως τα ζητάει με τη μία , δηλαδή  to E7 και το αρχείο zip ; όμως δεν μπορώ να το πετύχω  , μου ζητάει συμπιεσμένο αρχείο zip to οποιο και το συνάπτω  γράφει δίπλα στην αναζήτηση το όνομα αρχείου.zip αλλά όταν πατάω αποστολή δεν μου το παίρνει , μου βγάζει μήνυμα επιλέξτε το αρχείο , ενώ εγώ το επέλεξα τι έκανα λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα που μου έγινε κανα 2 φορές,έσβησα ότι είχε κάνει εξαγωγή από το φάκελο, έκλεισα το πρόγραμμα της μισθοδοσίας τελείως και τα ξαναέκανα όλα από την αρχή και τότε το πήρε. Περίεργο,  το ξέρω, αλλά συνέβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα που μου έγινε κανα 2 φορές,έσβησα ότι είχε κάνει εξαγωγή από το φάκελο, έκλεισα το πρόγραμμα της μισθοδοσίας τελείως και τα ξαναέκανα όλα από την αρχή και τότε το πήρε. Περίεργο,  το ξέρω, αλλά συνέβη.

οκ βρήκα τη λύση , πρέπει όλη τη διαδικασία να την κάνεις από το desk top (επιφάνεια εργασίας) και όχι από τα my documents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Γραμμή 2: Το πεδίο "Αντικείμενο Δραστηριότητας Επιχείρησης" δεν μπορεί να είναι κενό.

 

Το έχει δει κανείς μου έχει σπάσει τα νευρα από το πρωϊ

 

βοήθεια

 

 

 

καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...