Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΤΣΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕς

 

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΙΚΑ...
 
%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%

Πανελλαδικά από την 5η Μαΐου 2014 και μετά, οι δικηγόροι θα απέχουν από την εκδίκαση των  υποθέσεων του ΙΚΑ, μέχρι η διοίκηση του πρώτου ασφαλιστικού οργανισμού της χώρας, να υπογράψει ιδιωτικά συμφωνητικά...
με τους συνεργαζόμενους με το Ίδρυμα δικηγόρους τα οποία θα καθορίζουν την αμοιβή τους, σύμφωνα με τον  Κώδικα  Δικηγόρων.

Ειδικότερα, το Διοικητικό Συμβούλιο του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών συνήλθε εκτάκτως σήμερα και αποφάσισε ομόφωνα (σύμφωνα και με την από 29.4.2014 απόφαση της συντονιστικής επιτροπής της Ολομέλειας των Δικηγορικών Συλλόγων Ελλάδος, «την αποχή από 5.5.2014 των δικηγόρων της χώρας από τις υποθέσεις του ΙΚΑ (των δικηγόρων του ΙΚΑ ανά υπόθεση,  των δικηγόρων του ΙΚΑ με πάγια αντιμισθία και των δικηγόρων των αντιδίκων του ΙΚΑ) μέχρι την υπογραφή ιδιωτικών συμφωνητικών μεταξύ του ΙΚΑ και των ανά υπόθεση δικηγόρων, που θα προβλέπει ως αμοιβή των δικηγόρων αυτών τις νόμιμες αμοιβές του Κώδικα Δικηγόρων».

Υπενθυμίζεται ότι ο πρόεδρος  του Δικηγορικού Συλλόγου Αθήνας, Βασίλης Αλεξανδρής, στις 14 Απριλίου 2014 είχε αποστείλει επιστολή στον πρόεδρο του ΙΚΑ Ροβέρτο Σπυρόπουλο, στην οποία έκανε λόγο για "απαράδεκτους, καταχρηστικούς και αναξιοπρεπείς για την επαγγελματική τους υπόσταση οικονομικούς όρους των δικηγόρων που συνεργάζονται με το ΙΚΑ".

Τους "υποχρεώνετε  -τόνιζε στην επιστολή του ο κ. Αλεξανδρής-  να σας παρέχουν τις υπηρεσίες τους με αμοιβές  κατώτερες από τα κατώτατα όρια του Κώδικα Δικηγόρων".

Μάλιστα, ο πρόεδρος του ΔΣΑ καλούσε με την επιστολή του  τον διοικητή του ΙΚΑ να αποσύρει σχέδιο ιδιωτικού συμφωνητικού παροχής δικηγορικών υπηρεσιών, το οποίο διανέμει προς υπογραφή σε όλους τους συνεργαζόμενους με το Ίδρυμα δικηγόρους.
Πηγή : protothema.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο τετοια ωρα με παταει ξανα εξω απο Φπα?Τι εγινε παιδια?Παλι προβληματα το συστημα?Η΄σε μενα μονο το βγαζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΡΑΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

 

Για ποιο λογο τετοια ωρα με παταει ξανα εξω απο Φπα?Τι εγινε παιδια?Παλι προβληματα το συστημα?Η΄σε μενα μονο το βγαζει?

  Δοκιμάστε με άλλο browser. Πάντως εγώ με τον γκούγκλη έστειλα πριν δέκα λεπτά τις τελευταίες περιοδικές, γρήγορα και εύκολα. Καλή συνέχεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δοκιμάστε με άλλο browser. Πάντως εγώ με τον γκούγκλη έστειλα πριν δέκα λεπτά τις τελευταίες περιοδικές, γρήγορα και εύκολα. Καλή συνέχεια..

Ευχαριστω.κολλησε αλλα επανηλθε...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλημέρα (πού την είδα;!) Υποθέτω ότι δεν μπορεί να στείλει κανείς περιοδική. Από την Τετάρτη το μεσημέρι προσπαθώ να στείλω την τελευταία και συνέχεια το ίδιο μήνυμα. Δεν μπορούμε μπλα μπλα μπλα. Έχει ακόμα πρόβλημα; Καλή συνέχεια σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε1-Ε2-Ε3

 

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ παναγια μου τελειωμό δεν έχουμε

 

 

συνταξιουχος του ΟΑΕΕ σύνταξη 8563 μια χαρα

 

ε του εβαλαν κι απο τον ΟΓΑ 8936 και απο το ΝΑΤ 9850, συνολο  27349 καλα παμε,  ενοειτε ειναι λαθος εχει μονο του ΟΑΕΕ, κι σιγα μην βγαλουν ακρη οι ανταποκριτες αχεαχεαχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???el_GR.DatastoreError???

ΜΑΤΑ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ!

ΠΩΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ;;;;;;

Καταφερα να μπω και να στειλω.αλλα δεν εκτυπωνει τη δηλωση.πεταει λευκες σελιδες ο εκτυπωτης..νομιζα οτι ειχε προβλημα ο εκτυπωτης.αλλα μαλλον φταινε αυτοι,γιατι εκανα αιτηση για κλειδαριθμο αργοτερα και τυπωσα το σημειωμα κανονικα οπως φυσικα και καθε αλλη εφαρμογη που χρειαστηκα. μονο στην εκτυπωση των δηλωσεων υπαρχει το προβλημα.δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους το ιδιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Εδώ και σχεδόν 45 λεπτά , έχω συνέχεια το ίδιο error.

 

 

Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : com.gsis.security.exceptions.DatastoreException

 

Είναι πρόβλημα του taxis ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και σχεδόν 45 λεπτά , έχω συνέχεια το ίδιο error.

 

 

Είναι πρόβλημα του taxis ?

Άρχισαν τα όργανα ....

Προχθές 11:00 με 13:00 να στείλω Ε9 !!!!  :angry:  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πρίν από 5 λεπτά κατόρθωσα να στείλω τη δήλωση.

 

Τη μία έβγαζε το στάνταρ μήνυμα περί απώλειας σύνδεσης , την άλλη έβγαζε το παραπάνω ... ήμαρτον !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Σήμερα στείλατε ε1 ?? δεν μου το οριστικοποιεί αλλα  μου βγάζει { Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ }    έτυχε σε κανένα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Σήμερα στείλατε ε1 ?? δεν μου το οριστικοποιεί αλλα  μου βγάζει { Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ }    έτυχε σε κανένα ?

 

μια απο τα ίδια , πάει χάλασε κι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο καθυστερήσεις γαμω την μαλακια που τους δερνει ... αχρηστοι... Αν δεν αρεσει ο τροπος εκφρασης ... συγνωμη... αλλα... δεν μου ερχεται κατι πιο ηπιο.. και παλι συγνωμη απο τους υπολοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...